Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta kupuvam маск nexus TEKNETICS Spectrum Майнлаб 5000 mask miladinka Fisher VANQUISH нишани грунда wave lorenz голден Coil GOLD врътка deus пират Simplex Minelab prodavam tesoro
 

 Колеги моля за съвет

Go down 
+14
I'll be back
borisov
Podlecii.avg
4орта
lomidol
DONADONI
sheid
tapata
Petronii
dianjeli78
apolon
horo
gullam
saseda_gr
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
borisov
Консул
Консул
borisov



Колеги моля за съвет   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колеги моля за съвет    Колеги моля за съвет   - Page 2 EmptyВто Фев 14, 2012 2:16 pm

Селски дай скайп да си пишем там
Върнете се в началото Go down
gullam
Новобранец
Новобранец
gullam



Колеги моля за съвет   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колеги моля за съвет    Колеги моля за съвет   - Page 2 EmptyВто Фев 14, 2012 3:18 pm

lomidol написа:
Имал съм Микрон 110 и мога да кажа че е страхотна машина.Може да се опре на доста скъпи машини.Продадох я защото се отказах от хобито.
Дали спряха да слагат талаш в антените ?
Върнете се в началото Go down
I'll be back
Легионер
Легионер
I'll be back



Колеги моля за съвет   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колеги моля за съвет    Колеги моля за съвет   - Page 2 EmptyВто Фев 14, 2012 4:36 pm

gullam написа:
lomidol написа:
Имал съм Микрон 110 и мога да кажа че е страхотна машина.Може да се опре на доста скъпи машини.Продадох я защото се отказах от хобито.
Дали спряха да слагат талаш в антените ?
Нали разбра имал Микрон и се отказал. Не питай повече.
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Колеги моля за съвет   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колеги моля за съвет    Колеги моля за съвет   - Page 2 EmptyВто Фев 14, 2012 5:12 pm

[quote="I'll be back"]
gullam написа:
lomidol написа:
Имал съм Микрон 110 и мога да кажа че е страхотна машина.Може да се опре на доста скъпи машини.Продадох я защото се отказах от хобито.
Дали спряха да слагат талаш в антените ?
Нали разбра имал Микрон и се отказал. Не питай повече.[/quote

Колега "I'll be back" след микрона 110 имах Фишър Ф-75 и Деус 2.0 но не те ме отказаха от хобито.Не бъди толкова злонамерен.Отказаха ме скапаните закони на подкупни политици и алчни бюрократи/тлъстогъзи създания/.Тежко на милата ни татковина.Предклон пред светлата и памет.
Върнете се в началото Go down
saseda_gr
Новобранец
Новобранец




Колеги моля за съвет   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Колеги моля за съвет   Колеги моля за съвет   - Page 2 EmptyВто Фев 14, 2012 6:17 pm

Колега няма закони няма нищо 50% от 4енгетата копат редом с нас.В моя раион няма проблем с тази долна нация Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
georgi_at
Легионер
Легионер
georgi_at



Колеги моля за съвет   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колеги моля за съвет    Колеги моля за съвет   - Page 2 EmptyВто Фев 14, 2012 6:32 pm

Който си е за хобито нищо не може да го спре.
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




Колеги моля за съвет   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колеги моля за съвет    Колеги моля за съвет   - Page 2 EmptyВто Фев 14, 2012 7:23 pm

[quote="lomidol"]
I'll be back написа:
gullam написа:
lomidol написа:
Имал съм Микрон 110 и мога да кажа че е страхотна машина.Може да се опре на доста скъпи машини.Продадох я защото се отказах от хобито.
Дали спряха да слагат талаш в антените ?
Нали разбра имал Микрон и се отказал. Не питай повече.[/quote

Колега "I'll be back" след микрона 110 имах Фишър Ф-75 и Деус 2.0 но не те ме отказаха от хобито.Не бъди толкова злонамерен.Отказаха ме скапаните закони на подкупни политици и алчни бюрократи/тлъстогъзи създания/.Тежко на милата ни татковина.Предклон пред светлата и памет.
мн хубаво че си се отказал Smile а дебелогузите политици не доидоха от луната българите ги избраха престои и вземане на частните имоти както ви вземат и гаштите пак гласуваите за палачите си какво ми ревете тука гласували за няккави отрепки сега духаите супата Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
tapata
Новобранец
Новобранец
tapata



Колеги моля за съвет   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колеги моля за съвет    Колеги моля за съвет   - Page 2 EmptyВто Фев 14, 2012 8:34 pm

[quote="lomidol"]
I'll be back написа:
gullam написа:
lomidol написа:
Имал съм Микрон 110 и мога да кажа че е страхотна машина.Може да се опре на доста скъпи машини.Продадох я защото се отказах от хобито.
Дали спряха да слагат талаш в антените ?
Нали разбра имал Микрон и се отказал. Не питай повече.[/quote

Колега "I'll be back" след микрона 110 имах Фишър Ф-75 и Деус 2.0 но не те ме отказаха от хобито.Не бъди толкова злонамерен.Отказаха ме скапаните закони на подкупни политици и алчни бюрократи/тлъстогъзи създания/.Тежко на милата ни татковина.Предклон пред светлата и памет.
Още 100 апарата да си имал не е за тебе тая работа по те бива кефа да правиш на скапаните политици .
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




Колеги моля за съвет   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колеги моля за съвет    Колеги моля за съвет   - Page 2 EmptyСря Фев 15, 2012 8:59 am

[quote="maksim12"]
lomidol написа:
I'll be back написа:
gullam написа:
lomidol написа:
Имал съм Микрон 110 и мога да кажа че е страхотна машина.Може да се опре на доста скъпи машини.Продадох я защото се отказах от хобито.
Дали спряха да слагат талаш в антените ?
Нали разбра имал Микрон и се отказал. Не питай повече.[/quote

Колега "I'll be back" след микрона 110 имах Фишър Ф-75 и Деус 2.0 но не те ме отказаха от хобито.Не бъди толкова злонамерен.Отказаха ме скапаните закони на подкупни политици и алчни бюрократи/тлъстогъзи създания/.Тежко на милата ни татковина.Предклон пред светлата и памет.
мн хубаво че си се отказал Smile а дебелогузите политици не доидоха от луната българите ги избраха престои и вземане на частните имоти както ви вземат и гаштите пак гласуваите за палачите си какво ми ревете тука гласували за няккави отрепки сега духаите супата Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Като гледам вие МАКЕТАТА как сте цъфнали и вързалиии лелелелелел-мька.Измислена държава.Измислена нация.Измислена история.Скоро и ония гаджали ШИПТАРИТЕ ще ви завладеят и пак ще ревете някой да ви спасява.

:fessee: Спамене Спам :fessee:
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Колеги моля за съвет   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колеги моля за съвет    Колеги моля за съвет   - Page 2 EmptyСря Фев 15, 2012 9:29 am

Шиптарите са ги оправили вече макетата.Процеса е необратим.
Ама те са си виновни за глупостта.

Спамене Спам :fessee:
Върнете се в началото Go down
dianjeli78
Новобранец
Новобранец




Колеги моля за съвет   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: gpx-4000   Колеги моля за съвет   - Page 2 EmptyСря Фев 15, 2012 10:02 pm

незнам какав е бил маилапа наистина ма забравих да подскажа от суверен нагоре сички машини на маилап са добри и мускетара не е лош правилен грунд при него и си работи супер та на 30 см такава пара ако мина отгоре и с моята машина като ми даде сигнала толкова ще е силен че от стрес ще си изтарва машината незнам ко е тарсил колегатати ма земи му я овии около врата да му доде акала стена то пак си е до касмета ако нее минал вархо тях няма как да ги чуе но ако е минал и неги е чул да сменя апарата извинявай
Върнете се в началото Go down
caracalla
Новобранец
Новобранец
caracalla



Колеги моля за съвет   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колеги моля за съвет    Колеги моля за съвет   - Page 2 EmptyЧет Фев 16, 2012 10:31 am

Препоръчвам ти ГМ1+ 18 Khz http://imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=193339&df=14&dflid=3
Ще ти върши работа за малки монети Cool
Върнете се в началото Go down
 
Колеги моля за съвет
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» моля за съвет и препоръка
» Колеги,дайте съвет за това детекторче!
» Съвет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: