Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден wave tesoro Minelab TEKNETICS lorenz mask VANQUISH Coil nokta deus грунда prodavam Fisher nexus нишани Simplex 5000 kupuvam маск Майнлаб miladinka GOLD Spectrum пират врътка
 

 Моля помогнете

Go down 
+18
benzin
lomidol
nkla_95
GATEV
ANTONIO_PIVS
slavitoooo
clumber
COMPACT
ackamte
atd.dr
aureus
ton69
djendaka
castron
Aemilivs
4орта
Ancient Hunter
rataban
22 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
rataban
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyПет Фев 27, 2009 7:00 pm

Купих pulse star 2 pro за 4300лв от измамниците от хидролок някой да каже как се работи че ме метнаха
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyПет Фев 27, 2009 7:20 pm

Нека те да ти показажат, защо не се обърнеш към тях? Инструкция на български няма ли?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyПет Фев 27, 2009 8:00 pm

rataban написа:
Купих pulse star 2 pro за 4300лв от измамниците от хидролок някой да каже как се работи че ме метнаха
За какво са та метнали? че това си е супер рамка.ама като незнаеш как се бачка,нети ли покаже някои тука колкото и да се пиши фаида няма.
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyПет Фев 27, 2009 8:02 pm

Чак пък супер Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyПет Фев 27, 2009 8:06 pm

ако мислиш,че са те метнали и няма инструкций на български език...ти можеш да ги преметнеш 3 пъти повече,като им уредиш глоба по-голяма от цената на апарата им.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyПет Фев 27, 2009 8:09 pm

4орта написа:
Чак пък супер Rolling Eyes
Чорта бачкал ли си с про?
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyПет Фев 27, 2009 9:44 pm

Всичките Пулс Стари-и които съм виждал досега с нищо не ме впечатлиха. Нито с дълбочина, нито с дискрииминация, обикновена рамка. И собствениците им не бяха особено възхитени.
Какво му е по различното на PRO-то?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyПет Фев 27, 2009 9:59 pm

4орта написа:
Всичките Пулс Стари-и които съм виждал досега с нищо не ме впечатлиха. Нито с дълбочина, нито с дискрииминация, обикновена рамка. И собствениците им не бяха особено възхитени.
Какво му е по различното на PRO-то?
по различното е доста за обяснение на човек които е виждал пак не е носел.
Върнете се в началото Go down
castron
Новобранец
Новобранец
castron



Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyПет Фев 27, 2009 10:11 pm

comander-аватара ти напоследък често се сменя.Ако е така което виждам-браво на теб.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyПет Фев 27, 2009 10:16 pm

Very Happy
Върнете се в началото Go down
castron
Новобранец
Новобранец
castron



Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyПет Фев 27, 2009 10:51 pm

sorry-comander
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyПет Фев 27, 2009 11:27 pm

Цитат :
по различното е доста за обяснение на човек които е виждал пак не е носел.
Не казах, че не съм носил, не се хващай за думата. Работил съм с такъв неведнъж. За мен е като всички останали рамки.
А ти ако можеш се постарай да обясниш с какво е по различен PRO-то, предполагам и на други ще е интересно Idea
Върнете се в началото Go down
rataban
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyСъб Фев 28, 2009 8:15 am

Метнаха ме така че ми казаха че пълен кмплект струва толкова а ми дадаха само рамка 2 на 2
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyСъб Фев 28, 2009 12:30 pm

4орта написа:
Цитат :
по различното е доста за обяснение на човек които е виждал пак не е носел.
Не казах, че не съм носил, не се хващай за думата. Работил съм с такъв неведнъж. За мен е като всички останали рамки.
А ти ако можеш се постарай да обясниш с какво е по различен PRO-то, предполагам и на други ще е интересно Idea
Първо колега ти ако си бачкал с много рамки нямаше да пишеш каква е разликата с другите ти може и да си носил ама съм сигурен че халхабер си нямал какво правиш то да не е да хванеш монетара и да търкаш още като взе да ми говориш за рамка и дискриминация ми стана ясно колко си в час ама простено ти е . Сам човек трудно се научава да бачка ако няма кой да му обясни и като каза за разликите я ми кажи ти с какви си бачкал щото съм сигурен че пишеш колкото да се намираш на работа а аз ще ти кажа каква е разликата . Искам да кажа на колегата който си е взел рамката че никък не се е набутал напротив много добър избор е направил единствения недостатък на този модел е че трябва да спреш за да и направиш баланс а не като стария модел от движение иначе и дълбочината и е супер чуствителна е към по малки предмети е доста по добре от много други рамки
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyСъб Фев 28, 2009 4:09 pm

Цитат :
Първо колега ти ако си бачкал с много рамки нямаше да пишеш каква е разликата с другите ти може и да си носил ама съм сигурен че халхабер си нямал какво правиш то да не е да хванеш монетара и да търкаш още като взе да ми говориш за рамка и дискриминация ми стана ясно колко си в час ама простено ти е .
Щом казваш, няма да спорим. Явно по добре знаеш с какво и колко съм работил Smile
За първи път работих с Пулс Стар-а още през 92г. Прочети още веднъж по внимателно какво съм писал. Нали и аз това казвам - че няма свястна дискриминация.
А пък с тая супер чувствителност към малки предмети знаеш ли как ще станеш луд на някое замърсено място Idea
Не казвам, че е лош уред Пулс Стар-а или че не става. Друг въпрос е, че има и други още по супер чувствителни рамки (няма да споменавам, да не ме обвинят в рекламно лице). Затова пиша, че не е нищо повече от другите.
Пък ти ако си работил (тествал) с някои самоделки и го сравняваш с тях е още по друг въпрос...
Върнете се в началото Go down
rataban
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyСъб Фев 28, 2009 6:13 pm

колеги цял ден ми са е..а ма..та с тая рамка и неможах нищо да настроя хваща тел 15см дълга на 50см дълбоко а пък 50 грама ланец във въздуха неще как ли не е въртях и инструкции четах.ако има някой да ми подскаже нещо ще му бъда благодарен
Върнете се в началото Go down
ton69
Преторий
Преторий




Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyСъб Фев 28, 2009 7:04 pm

Не се мъчи.Както и да го въртиш ланеца няма да го хване.Трудна мишена дори и за монетар . Пробвай и ще видиш.Просто много специфична геометрия.Физичните закони са си такива.Успех
Върнете се в началото Go down
aureus
Новобранец
Новобранец
aureus



Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyНед Мар 01, 2009 1:56 pm

колега рамката си е рамка, няма лоши такива, разликите им е в това как свирят дълбоките сигнали, по-лошите ги "отсичат" като те заблуждават че е плитък, по-хубавите ги дават мааааазни и със "зона".....колкото е по-голяма зоната, толкова е по-голям и дълбок........имаше един пиниз преди мерехме зоната и долу горе на такава дълбочина си и беше сигнала.....а от мой личен опит Lorenz ми допадаха най-много, с изключение на една две бг изработки, които наистина бяха много добри.....доколкото за дискриминацията, това е пълен смях в залата ама знам ли работил съм отдавна, може да са се появили нови машини....друг пиниз е като работиш и като те съмнява някой сигнал дали е малък и плитък просто вдигаш по-нагоре рамката и тя го оправя.......абе между другото не е лесно да се работи има доста тънкости ама веднъж свикне ли се е много забавно.....няма скучен обект Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
atd.dr
Легионер
Легионер
atd.dr



Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyНед Мар 01, 2009 2:26 pm

Трудно се засича 14 карата злато . На честоти до 300 Hz PI уреди не реагират или съвсем слабо на малоценни метали и сплави ( фолио , силно корозирали консервени кутии , тънки сребърни и златни (особенно 14 карата) предмети ). Ако работната честота се вдигне на 600 Hz и повече тези метали започват да се чуват но за да се запази консумацията се намаля мощността на импулса и загубата за цветните метали става огромна !!!
Върнете се в началото Go down
ackamte
Преторий
Преторий
ackamte



Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyНед Мар 01, 2009 7:59 pm

rataban написа:
колеги цял ден ми са е..а ма..та с тая рамка и неможах нищо да настроя хваща тел 15см дълга на 50см дълбоко а пък 50 грама ланец във въздуха неще как ли не е въртях и инструкции четах.ако има някой да ми подскаже нещо ще му бъда благодарен
колега кои дявол те накара си вземеш рамка рамката лови изключително и само черно ,пробвай зарови на 1,5 метра една обикновена джанта от автомобил и встрани на няколко метра същата от алуминиии направи си теста и виж алуминиевата е огромна цел няма те карам да заравяш бакър почти сам сигорен че няма да хванеш цветната
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyНед Мар 01, 2009 9:37 pm

Тука чета и си мисля, ас тес цветни сигнли дет ги вадя сигорно имам био токове.цветния сигнал е винаги по силен при мен направо се препъвам,нещто не ви схващтам разговора ли?
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyПон Мар 02, 2009 5:50 pm

4орта написа:
Цитат :
Първо колега ти ако си бачкал с много рамки нямаше да пишеш каква е разликата с другите ти може и да си носил ама съм сигурен че халхабер си нямал какво правиш то да не е да хванеш монетара и да търкаш още като взе да ми говориш за рамка и дискриминация ми стана ясно колко си в час ама просва тено ти е .
Щом казваш, няма да спорим. Явно по добре знаеш с какво и колко съм работил Smile
За първи път работих с Пулс Стар-а още през 92г. Прочети още веднъж по внимателно какво съм писал. Нали и аз това казвам - че няма свястна дискриминация.
А пък с тая супер чувствителност към малки предмети знаеш ли как ще станеш луд на някое замърсено място Idea
Не казвам, че е лош уред Пулс Стар-а или че не става. Друг въпрос е, че има и други още по супер чувствителни рамки (няма да споменавам, да не ме обвинят в рекламно лице). Затова пиша, че не е нищо повече от другите.
Пък ти ако си работил (тествал) с някои самоделки и го сравняваш с тях е още по друг въпрос...
Колега като казах че е чувствителна към малки предмети нчмах впредвид монета телче или някакъв друг предмет с подобни по големина размери също като казах за дискриминацията на рамката аз за толкова години не съм видял да има такова нещо ако ти знаеш за такава рамка дето да дели черно и цвят моля сподели аз лично още утре ще си я купя аз лично не съм работил с много рамки ама мога да кажа че наистина съм работил Smile
Върнете се в началото Go down
COMPACT
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyВто Мар 03, 2009 7:03 pm

Някой може ли да обясни как точно се работи с рамка , че разбирам че е по сложно от монетарката
Върнете се в началото Go down
clumber
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: re   Моля помогнете EmptyВто Мар 03, 2009 9:20 pm

Сложно е ; съмняваш се 2 лопати и е вън ,а 2-3часа копане...няква аномалия, колко време имаш свободно ?
Върнете се в началото Go down
COMPACT
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете   Моля помогнете EmptyВто Мар 03, 2009 9:41 pm

аз време имам ама някой може ли да каже за какво е тази скала от 1 до 10 дето е на pulse stara-a. Аз си мислех че е дълбочина ама май ще се окаже че е нещо друго.
Върнете се в началото Go down
 
Моля помогнете
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ
» моля помогнете за схема на аце 150
» Помогнете!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Pulse Star-
Идете на: