Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam GOLD prodavam mask wave голден tesoro нишани Minelab маск Simplex nexus Spectrum Coil lorenz TEKNETICS nokta deus пират VANQUISH 5000 Fisher miladinka грунда Майнлаб врътка
 

 Въпрос до колегите

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
bojidar videv
Новобранец
Новобранец




Въпрос до колегите Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос до колегите   Въпрос до колегите EmptyСъб Фев 25, 2012 1:35 pm

Здравеите колеги.Може ли някои да ми даде информация за тоя дето ми трие постовете от форума. bojubunaka@abv.bg
Върнете се в началото Go down
gullam
Новобранец
Новобранец
gullam



Въпрос до колегите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос до колегите   Въпрос до колегите EmptyСъб Фев 25, 2012 2:13 pm

bojidar videv написа:
Здравеите колеги.Може ли някои да ми даде информация за тоя дето ми трие постовете от форума. bojubunaka@abv.bg
Информацията е строго секретна. По фишеру си плювал малко има една приказка " следвай пътя на парите " и ще разбереш .
Върнете се в началото Go down
bojidar videv
Новобранец
Новобранец




Въпрос до колегите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос до колегите   Въпрос до колегите EmptyСъб Фев 25, 2012 3:32 pm

Истината за апаратите на микрон разправях No
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Въпрос до колегите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос до колегите   Въпрос до колегите EmptyСъб Фев 25, 2012 5:26 pm

bojidar videv написа:
Здравеите колеги.Може ли някои да ми даде информация за тоя дето ми трие постовете от форума. bojubunaka@abv.bg
ах що ли се очудваш братле scratch scratch scratch
кое те кара да си мислиш че няма да те цензурират тук??????? комунизъма тепърва предстои да се развихри в тази скапана държава!!!
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Въпрос до колегите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос до колегите   Въпрос до колегите EmptyСъб Фев 25, 2012 5:35 pm

Когато, някой пише глупости обикновенно им се трият постовете.
За първият колега незнам ама втория писал, от 100 има един читав пост - или да спре пиенето или да не пише. Surprised
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



Въпрос до колегите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос до колегите   Въпрос до колегите EmptyСъб Фев 25, 2012 5:38 pm

bojidar videv написа:
Истината за апаратите на микрон разправях No
И каква е истината?
Върнете се в началото Go down
bojidar videv
Новобранец
Новобранец




Въпрос до колегите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос до колегите   Въпрос до колегите EmptyСъб Фев 25, 2012 6:00 pm

Отчаиваща е истината колега. стена
Върнете се в началото Go down
 
Въпрос до колегите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Golden Mask
» До колегите от Русе
» Малко помощ от колегите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Tesoro-
Идете на: