Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия

Go down 
+32
Селския
ivangrozni
tapata
branib
emilio
AdEoY
mario1
sollo
sitalk
recordman
Podlecii.avg
Petronii
gullam
QNUS
bobo
Чумата
Иманяр и половина
I'll be back
ivo34
ziggler
muhata
кирката
stan960
Джони
sir S
stil
gorski
imperatora_85
Faun
borisov
mdetectors.bg
adminn
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 EmptyЧет Мар 22, 2012 10:16 pm

-То и Вие на мене от отдавна вече сте ми плачевно смешни...................................... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
danio1978
Легионер
Легионер
danio1978



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 EmptyЧет Мар 22, 2012 10:23 pm

stan960 написа:
-То и Вие на мене от отдавна вече сте ми плачевно смешни...................................... Laughing Laughing Laughing
Не си пречи на пиенето с главоблъсканици във форума.Налей си още едно и си гледай мезето.
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 EmptyЧет Мар 22, 2012 10:24 pm

stan960 написа:
-То и Вие на мене от отдавна вече сте ми плачевно смешни...................................... Laughing Laughing Laughing
Припявате в един глас точно като жълтата преса. Laughing Ама щоми си казал, поне на майтап да я докарваме. Laughing
Честита пролет от мене! И ви оставям да си "допявате". Laughing Аз утре чакам добри гости от цяла България - момичета и момчета, с които да се видим и да си кажем по едно - Аферим - за кефа и за куража.... Cool


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 EmptyЧет Мар 22, 2012 10:26 pm

Джони написа:
stan960 написа:
Джони написа:
Podlecii.avg написа:
управата.... управата !!! там е слабото място на федерацията scratch
или по-точно придворня "ШУТ" на бнфм Слави: и неговата последователка Джони, това са главните виновници за упадъка на федерацията!!!
Laughing Laughing Да бе, аз и Слави съборихме свободния металдетектинг в България. Laughing Laughing Laughing Що не ни разпънете на кръст или да ни набиете на кол?
Ама здраво ти хлопат сачмите... Laughing
- Laughing Laughing Laughing -Не не го съборихте -Вие просто го ограничихте до санитарният минимум........................ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Very Happy Very Happy Very Happy Аз и Слави ли бре, Станчо? Very Happy Very Happy Very Happy
Абе, що не си вдигнете гъзовете от комповете и не одйдете на феста...
Ай, вече ми писна да ви слушам глупостите... Laughing
То тва ващо е бетер от платените телевизии... Laughing Laughing Laughing Чак вече не мога да ви се ядосвам. Laughing
Ааааа,тука вече има напредък!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 EmptyЧет Мар 22, 2012 10:28 pm

danio1978 написа:
stan960 написа:
-То и Вие на мене от отдавна вече сте ми плачевно смешни...................................... Laughing Laughing Laughing
Не си пречи на пиенето с главоблъсканици във форума.Налей си още едно и си гледай мезето.
-Не виждам тук главоблъсканици,може би тяхна пародия -Колкото до още едното съм си го налял и ще се потретя, това къде ще гледам не е твоя работа............................................
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 EmptyЧет Мар 22, 2012 10:58 pm

Джони написа:

То тва ващо е бетер от платените телевизии... Laughing Laughing Laughing Чак вече не мога да ви се ядосвам. Laughing
Та за какво да ни се ядосваш??? то нема за какво!!!
А иначе Станчо е мн. прав, наистина си скапахте форума! и то много!!!! ограничихте го много здраво, че даже е под санитарния минимум!! така или иначе отдавна време съм забравил че съществува такъв. благодарение на "твоя милост" и "мАхмУд мЕрчев", за това че насъскахте слави да ме блокира! Сега е момента да ви питам: какво спечелихте от всичкото това нещо? всъщност спечелихте един враг в повече lol!


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
ziggler
Новобранец
Новобранец
ziggler



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 EmptyПет Мар 23, 2012 3:14 am

Podlecii.avg написа:
Джони написа:

То тва ващо е бетер от платените телевизии... Laughing Laughing Laughing Чак вече не мога да ви се ядосвам. Laughing
Та за какво да ни се ядосваш??? то нема за какво!!!
А иначе Станчо е мн. прав, наистина си скапахте форума! и то много!!!! ограничихте го много здраво, че даже е под санитарния минимум!! така или иначе отдавна време съм забравил че съществува такъв. благодарение на "твоя милост" и "мАхмУд мЕрчев", за това че насъскахте слави да ме блокира! Сега е момента да ви питам: какво спечелихте от всичкото това нещо? всъщност спечелихте един враг в повече lol!
Тоя ще ме умори от смях . Кога си бил пък ти приятел ,че сега да станеш враг ?
Върнете се в началото Go down
amokana1
Новобранец
Новобранец
amokana1



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Иманиарче в Лондон   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 EmptyСъб Апр 21, 2012 1:58 am

Та браво на Слави. Поне направи първата стъпка. А питатели ме мен Българин да пробия и изкарам първия пермит за МД в Англия, сега вече е лесно. Но в началото .... думи нямам. Тук хората казват имайте Респект.
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 9 EmptyСъб Апр 21, 2012 10:35 pm

amokana1 написа:
Та браво на Слави. Поне направи първата стъпка. А питатели ме мен Българин да пробия и изкарам първия пермит за МД в Англия, сега вече е лесно. Но в началото .... думи нямам. Тук хората казват имайте Респект.
Хмммм, scratch
Върнете се в началото Go down
 
Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия
Върнете се в началото 
Страница 9 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011
» Задържани членове на федерацията.
» Задържани членове на федерацията.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: МЕТАЛДЕТЕКТИГЪТ ВЪВ ВЕЛИКОБРИТАНИЯ - ЗАКОНИ И ПРАКТИКА-
Идете на: