Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus грунда TEKNETICS нишани kupuvam Simplex Minelab Coil tesoro пират Fisher nokta prodavam VANQUISH GOLD 5000 mask nexus маск врътка miladinka wave голден Майнлаб lorenz Spectrum
 

 Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда

Go down 
+6
geicezar
jujeto1
horo
maksim12
hamido
liutko
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
horo
Про-Консул
Про-Консул
horo



Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда   Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 EmptyСъб Мар 03, 2012 5:06 am

кършака написа:
horo написа:
отностно тези сантиметри за които говориш се постигат но със друга антена аз лично съм вадил на 35см халка и 40см 10стотинки от 1881 година(монетата е голяма)земята беше чиста както и сигнала за това казвам че апарата е много ама много различен със подходящата антена,въздушно ги хваща над 45см.... не съм ползвал никога друга антена освен руска така че не искам да правя сравнения между моята и тези сеифки ... единствените проблеми които имам е че ако има капачки винаги ги дава цвят , знам че много от вас ще кажат ооооо тоя за какви сантиметри говори лъже прависе на интересен ние сме дали толкова пари за апарати а тои със 300-400лв машинка постига такива резултати ЕМИ и аз самия се чудех на това и мога дави кажа че виновника дасе здобия със това чудо е жена ми тя пожела да има и аз данесе набутам :-) и вземах така наречените нисак клас които се оказа висок ......

Колега с НЕЛ сонда може да е по-добре,но съгласи се,че като дадеш още 200лв.за сонда то вече апарата не ти е от тези за 400лв. а общата цена му става 600-700лв.А пък от ценовия клас оклоло 700лв. има по- добри от аце 250.Така че каквото закачиш с ацето все ти е кяр.Тези 10ст. от 1881 са си половин капачка на размер аз много им се кефя,но по-добре да са от 1880г.,че са по-редки.

ами неси много прав колега защото ако съм дал 500-600 лв то машината е много по дълбока от този ценови клас 600-700лв и ако си взема такава то и там ще трябва даси купя антена и пак разликата е голяма а като работа несе различава кои знае колко,почти всички машини се продават със стандартни антени които не дават пулния капацитет на машината........
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда   Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 EmptyСъб Мар 03, 2012 5:54 am

http://www.ebay.com/itm/Garrett-Metal-Detector-Ace-8-5x11-Waterproof-Coil-for-Ace-150-Ace-250-Ace-350/160750568669
Върнете се в началото Go down
liutko
Новобранец
Новобранец




Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда   Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 EmptyСъб Мар 03, 2012 9:01 am

Между другото прегледах клипчето с въздушните тестове на всички модели сонди и ми направи впечатление , че голямата СЕФ и 9х12 елиптичната не се различават много по възможности.
Насочил съм се към НЕЛ сонда но ми се ще покупката да бъде от българския пазар , заради гаранцията.
А и само за инфо гарета с 9х12 надминава ли дълбочината на голен маск 1?
Върнете се в началото Go down
geicezar
Новобранец
Новобранец
geicezar



Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда   Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 EmptyСъб Мар 03, 2012 5:14 pm

liutko написа:
Между другото прегледах клипчето с въздушните тестове на всички модели сонди и ми направи впечатление , че голямата СЕФ и 9х12 елиптичната не се различават много по възможности.
Насочил съм се към НЕЛ сонда но ми се ще покупката да бъде от българския пазар , заради гаранцията.
А и само за инфо гарета с 9х12 надминава ли дълбочината на голен маск 1?

Колега не гледай клипове мого от тях са манипулирани-тест му е майката.
Големата сефка е по-дълбока от нелката със сигурност-но пък нелката е по-лека.
В крайна сметка избора е твой - ние само даваме компетентни съвети.
Върнете се в началото Go down
liutko
Новобранец
Новобранец




Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда   Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 EmptyВто Мар 06, 2012 1:45 pm

geicezar написа:
liutko написа:
Между другото прегледах клипчето с въздушните тестове на всички модели сонди и ми направи впечатление , че голямата СЕФ и 9х12 елиптичната не се различават много по възможности.
Насочил съм се към НЕЛ сонда но ми се ще покупката да бъде от българския пазар , заради гаранцията.
А и само за инфо гарета с 9х12 надминава ли дълбочината на голен маск 1?

Колега не гледай клипове мого от тях са манипулирани-тест му е майката.
Големата сефка е по-дълбока от нелката със сигурност-но пък нелката е по-лека.
В крайна сметка избора е твой - ние само даваме компетентни съвети.

Това ,че сефката е по дълбока от нелката 100% сигурно ли е?
Защото мисля да си закупя една от двете.
Върнете се в началото Go down
geicezar
Новобранец
Новобранец
geicezar



Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда   Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 EmptyВто Мар 06, 2012 10:10 pm

liutko написа:
geicezar написа:
liutko написа:
Между другото прегледах клипчето с въздушните тестове на всички модели сонди и ми направи впечатление , че голямата СЕФ и 9х12 елиптичната не се различават много по възможности.
Насочил съм се към НЕЛ сонда но ми се ще покупката да бъде от българския пазар , заради гаранцията.
А и само за инфо гарета с 9х12 надминава ли дълбочината на голен маск 1?

Колега не гледай клипове мого от тях са манипулирани-тест му е майката.
Големата сефка е по-дълбока от нелката със сигурност-но пък нелката е по-лека.
В крайна сметка избора е твой - ние само даваме компетентни съвети.

Това ,че сефката е по дълбока от нелката 100% сигурно ли е?
Защото мисля да си закупя една от двете.


Да -но е по тешка.
Върнете се в началото Go down
horo
Про-Консул
Про-Консул
horo



Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда   Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 EmptyСря Мар 07, 2012 6:57 am

колега каде си пробвал и двете антени че твърдиш коя е по дълбока а и по стабилна щото ако си на макс сензитив машината става по нестабилна , аз мога да кажа че нелката е доста стабилна и дълбока ,но ако имаш наблюдения и за двете и сиги сравнявал кажи...?????
Върнете се в началото Go down
liutko
Новобранец
Новобранец




Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда   Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 EmptyПет Мар 09, 2012 2:11 pm

Здравейте колеги ,
вече съм собственик на сефката 38х30 и след направените няколко въздушни теста , направо съм потресен - вдигна дълбочината с около 50% , спрямо голямата елептична сонда.С Малката не съм я сравнявал изобщо.Дано и в почвата да запази тези параметри.
Искам само до попитам , понеже четох някаде , че било по добре да се захрани от акумолаторче уреда а не от батериите - ставал много по стабилен при работа.
Вярно ли е твърдението или не?
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда   Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 EmptyПет Мар 09, 2012 4:55 pm

liutko написа:
Здравейте колеги ,
вече съм собственик на сефката 38х30 и след направените няколко въздушни теста , направо съм потресен - вдигна дълбочината с около 50% , спрямо голямата елептична сонда.С Малката не съм я сравнявал изобщо.Дано и в почвата да запази тези параметри.
Искам само до попитам , понеже четох някаде , че било по добре да се захрани от акумолаторче уреда а не от батериите - ставал много по стабилен при работа.
Вярно ли е твърдението или не?
ne e vqrno 1 lev nai mn na 28 xva6ta koce na 12 Smile))))))))))))))))))))
Върнете се в началото Go down
amokana1
Новобранец
Новобранец
amokana1



Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: zdraveite ot london   Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 EmptyПет Мар 09, 2012 11:52 pm

Ta znachi garet 250 v reka Temza pravi nomera. 9 karatovia prasten se obajda na 3-toto delenie vse edno 4e e olovo a v rekite e palno s olovo Sad no za moneta ot 2 penny moje da vi nakara trapove da kopaete, hvasta go v rekata na 50 sm. mnogo me e sram kato cql avtobus s ekskurzianti spre do tebe na rekata i te gledt kak rovish 1 kybik pqsak za 1 penny. pinpointer garett e zadaljitelen za reka, cenata e okolo 80 pounda
пиши на кирилица :mdr6: :fessee:


http://www.vbox7.com/play:18020efb77
Върнете се в началото Go down
ddidos
Новобранец
Новобранец




Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда   Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда - Page 2 EmptyСря Май 09, 2012 8:43 pm

horo написа:
maksim нисак клас за теб или..??? когато има сигнали от едната посока желязо а от другата цвят крастосваи маховете и ако пак ти покаже така по добре подминавай ако нетисе копае земята е много замърсена така че има много лъжливи сигнали но машината има много добра дискриминация и ако има монета бъди сигорен че ще разбереш ... за дълбочина си вземи друга антена пишими на лични дати кажа каква да не правим реклама тук и мога дати кажа че ще работи колкото един от 2000 лв а както каза другия колега само на ал метал ако е много замърсено си пускаш на монети но има голяма вероятност да подминеш нещо
П.С. в повечето случаи най важното се оказва антената повярваи ми обедихсе в това иначе апарата е много добър почти навсякаде работи за разлика от някои скъпи така наречените по висок клас.........


колега кажи тая антена NEL ли е ? 4е не мога да ти пи6а на ли4ни ..трябвало 10 постада имам
Върнете се в началото Go down
 
Настройки и работа с АСЕ 250 9х12 сонда
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Част 8: Дълбочина на XP Deus - настройки на Sensitivity, TX Power и честоти на работа 8/12
» минелаб ехплорер
» Настройки за GPX4000

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: