Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
miladinka VANQUISH deus GOLD пират Spectrum lorenz врътка Simplex kupuvam 5000 mask голден prodavam Fisher нишани tesoro Minelab маск Coil грунда Майнлаб nokta nexus TEKNETICS wave
 

 GPX - Фест

Go down 
+28
drujba6
stan960
trakieca
vvurbanov
bojidar videv
kodokan
imperio
adminn
tapata
ziggler
gullam
hagemon4o
Petronii
I'll be back
batned
recordman
Podlecii.avg
bobo
sitalk
miroslavmladenov
gandi
mario1
branib
gog
QNUS
marin.1982
N@SKO
Джони
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
bobo
Консул
Консул




GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyСря Мар 28, 2012 10:01 pm

gullam написа:
bobo написа:
Джони написа:
imperio написа:
Джони написа:
Всичките дето плюят федерацията да си гледат работата. С толкова хубави и точни хора се запознах покрай тоя фест, че даже и само заради тия сбирки си заслужава съществуването на организацията. Общуването на живо няма нищо общо с писаниците по форумите.
Беше страхотно. Времето не ни стигна.
Имаше колеги от цяла България. Имаше състезание и победител. И купона беше супер.
Утре - снимки.



Надявам се да правиш разлика между тези които плюят, и тези които критикуват.

П.С - честото на шампиона! тази година републикански, догодина европейски cheers
Разбира се, че правя. Критиката е нещо полезно, особено ако е поднесено с подходящия тон и ако се получи градивен спор или дискусия. Smile
Затова и употребих друга дума.
Айде сега и аз да вметна едно АКО-и АКО успееш да преглътнеш егото си и да Я приемеш тази критика.... Very Happy
Май напъваш за званието критик или кретен . Не ви ли е срам тия така наречени критици ръсещи постоянно простотии . Кого критикувате , тия дето вършат нещо за металдетектинга ли ? Ами приемете критиката , че сте гола вода и кал в ушите .
Уффффф.... стига
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyСря Мар 28, 2012 10:06 pm

Джони написа:
Petronii написа:

Какво да правим , един наш виден политик го каза , такъв ни е материала в държавата , аз не съм видял в български форум всичко да е наред и да се пише само по същество .
Струва ми се обаче ти е къса паметта и забравяш кой преди година пръв почна с нападките и обидите , от тогава нищо не се е променило, само където се правите , че нищо не е станало . Е стана , показахте си истинското лице и може би целите си , по точно на кукловодите. Не ми се ще да вярвам , но като нищо ще се окаже ситуацията,както профсъюзите в щатите , които се контролират от мафията миналия век , респективно властта , а простите бачкатори си мислят ,че някой им защитава правата . В случая някой среди ще си получат своето за сметка на други ,които ще оберат пешкира , а сетете се кой.
И от благоприличие няма да пиша за федерацията повече в тази тема .
А сега кажете кой минелаб хвана най-дълбоко у земята едното левче и на колко см.?

geek


Телефона ми виси в сайта на федерацията, обади ми се някой път да чуеш моята версия, ако те интересува, за да не превръщаме темата в съдилище. Не е точно така, както описваш нещата.
На теставете зе Джипитата беше заровена руска монета някаква на около 67 см с параметри на сестерция, ако не се лъжа. Мисля, че я чуха само с една моно антена, но не помня колко инча, ще напиша допълнително. Но терена беше изключително труден. Много замърсен. И отдолу скала. Оказа се, че е невъзможно да се направи полигон за тази техника, какъвто бяхме планирали предварително. Слави следеше тестовете, докато аз бях на състезанието с монетарите.
Твоята версия,си я пази за авоарите си.Тя вече няма никакво значение.....Злото е свършено....И вземете вече вие се засрамете и не вменявайте вина у разни хора за неща дето вие сте ги свършили.И не говоря случайно у мн.ч.
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyСря Мар 28, 2012 10:29 pm

Джони написа:
Еееее,ае стига с тая чалга,де...... Razz
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyСря Мар 28, 2012 11:18 pm

Ооооооооооо, бобче, и ти ли? Laughing Таман се чудех къде си.
Тва специално за тебе! Laughing


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
GPX - Фест - Page 6 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyСря Мар 28, 2012 11:32 pm

-Оооооооооо,очудващо и похвално -"Кармина Бурана" -Върхът на Грегорианската музика -Найстина няма нищо общо с чалгата по горе -Браво приятелю Бобо -издигаш се щом те поздравяват така..............................
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyСря Мар 28, 2012 11:40 pm

stan960 написа:
-Оооооооооо,очудващо и похвално -"Кармина Бурана" -Върхът на Грегорианската музика -Найстина няма нищо общо с чалгата по горе -Браво приятелю Бобо -издигаш се щом те поздравяват така..............................
Ооооооооооо, що толкоз се Учудваш, бат Станчо?
За тебе нещо "по-тривиално"... Laughing


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
GPX - Фест - Page 6 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyСря Мар 28, 2012 11:48 pm

Laughing -Не е честно ако включим подтекста -Иначе за мен първо са Белогвардейските после идват Окуджава и Висоцки -И съвсем не са тривиални..................
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 12:03 am

stan960 написа:
Laughing -Не е честно ако включим подтекста -Иначе за мен първо са Белогвардейските после идват Окуджава и Висоцки -И съвсем не са тривиални..................
Нищо случайно няма, Стан. И без друго темата е осрана -танцувайте.





Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
GPX - Фест - Page 6 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 12:10 am

-Не дарлинг,концепцията някъде е сбъркана -И се надявам все някога да го проумееш.За музиката и танците мерси. :bienvenue
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 12:18 am

stan960 написа:
-Не дарлинг,концепцията някъде е сбъркана -И се надявам все някога да го проумееш.За музиката и танците мерси. :bienvenue
Не е сбъркана концепцията, ами манталитета ни е още на робовладелско ниво. Карай...то каквото ша става, ша стане и без тебе и без мене....Важното е, че търсачите имат форуми и организация. И някои от тях се сещат, че не може всеки срещнат да ги нарича "престъпник".

Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 12:28 am

-Пак Макйавелстваш както и другите след теб макар че съм сигурен че те не разбират значението на това определение -ФЕДЕРАЦИЯ-та е Едно а съвсем друго е да я превръщаш в Еднофамилно или Приятелско дружество...................................................
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 12:48 am

stan960 написа:
-Пак Макйавелстваш както и другите след теб макар че съм сигурен че те не разбират значението на това определение -ФЕДЕРАЦИЯ-та е Едно а съвсем друго е да я превръщаш в Еднофамилно или Приятелско дружество...................................................
Да, то някакси нещо точно такова стана. Почнахме да се превръщаме в семейство от над хиляда човека.


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
GPX - Фест - Page 6 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 12:53 am

Laughing -Е то аз по асоциация за "300" -3 000 -30 000 -300 000 - Ма де ги тез митични.................................................
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 1:03 am

stan960 написа:
Laughing -Е то аз по асоциация за "300" -3 000 -30 000 -300 000 - Ма де ги тез митични.................................................
Very Happy То тва е бъзик към гсн Чобанов и сие... Laughing Ма не ти е лоша асоциацията - множим се...по три...Пък те за битка стигат и 300. Laughing Геометрична прогресия... Laughing Айде, да е по-скромно - аритметична... Laughing



Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
GPX - Фест - Page 6 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 1:12 am

-За начало стигат верно -Ма де ги тез 300 да се изправим пред Парламента както Испанците пред департамента в Севиля............................


Последната промяна е направена от stan960 на Пет Мар 30, 2012 10:24 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 1:14 am

stan960 написа:
-За начало стигат верно -Ма де ги тез 300 да се изправим пред Парламента както Испанците пред депардамента в Севиля............................
Не ме карай да се смея. Цяла България се дигна срещу шистовия газ...и пак си копат, нали съм в района. Laughing
Даденостите в Бг са константа. Laughing


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
GPX - Фест - Page 6 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 1:29 am

-И,това кво да значи -Че да сме вечно роби ли -Противоречиш си -Цяла България вече е химера - Гледам ги постоянно -Некви тъпи безгласни безпросветни неорганизирани пародий на мини митинги............................
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 1:40 am

stan960 написа:
-И,това кво да значи -Че да сме вечно роби ли -Противоречиш си -Цяла България вече е химера - Гледам ги постоянно -Некви тъпи безгласни безпросветни неорганизирани пародий на мини митинги............................
Не, не си противореча - това значи, че пътя е друг.
На феста от ръководството бяха поканили представител на известна медия, айде да не споменавам имена. . Лично говорих с него, да му обясня мястото. Уж ша дойдат. Дръжки. Как да отразят събитие, което противоречи на медийната политика на чобаните?!
Виж, в съда е друга работата. Нагласиха сума ти и колеги да платят административни глоби, затова, че притежавали металотърсачи. Делата спечелени, но наложени административни глоби за нерегистрация -ако правиш разлика. Ама вече няма да могат! Щото има отговор на жалба, който бавиха толкова много, че свят ни се зави. .....
Така, бат Стан...едно по едно. Ама не с гръмки лозунги, щото това в Бг не работи.


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
GPX - Фест - Page 6 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 1:53 am

Уффф -Така Сестро -Искаш да ми кажеш че Сега като гепат некой на НЕОБОЗНАЧЕН АРХ. ОБЕКТ и нема да има ядове ли -За металотърсачите то ясно немаха друг изход -Но в тоя другият аспект -Къде си -Могат да те заковат както и където си пойскат.............................-От такава гледна точка така и не разбрах ЩО требва да не Разлайваме кучетата.........................
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 2:05 am

stan960 написа:
Уффф -Така Сестро -Искаш да ми кажеш че Сега като гепат некой на НЕОБОЗНАЧЕИ АРХ. ОБЕКТ и нема да има ядове ли -За металотърсачите то ясно немаха друг изход -Но в тоя другият аспект -Къде си -Могат да те заковат както и където си пойскат.............................-От такава гледна точка така и не разбрах ЩО требва да не Разлайваме кучетата.........................
Ами виж сега - изход нямаха, но неправомерни наложени глоби имаше. И това можеше да продължи до безкрайност. Чисто беззаконие си е. Но е факт.
Изобщо не могат да те заковат където и както си поискат. Ако прочетеш закона - археологическите обекти трябва да са обозначени. Но в момента малко са им шантави понятията.
Щото ако мен ме съдят няма да им призная експертизата в съда, че в краката ми имало две парчета керамика, ако обекта им не присъства в Националния ОБЩОДОСТЪПЕН регистър, който липсва или в ДВ. Щото кво пречи на "експерта" да ми хвърли керамика по нивата.
Има безпорни археологически обекти. Там работа нямаме.
Дълга е за обяснение. ....
И да, ако нямаме организация ша ни заковават още повече....щото сме изкупителни жертви.
Земи го прочети тоз закон. Само 87 страници е...май. И още някоя и друга наредба.


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
GPX - Фест - Page 6 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 2:10 am

-Шъ го зачета по обстойно -Най вече НК щото по него ни педецват -Иначе се получава един порочен кръг за въртележка на пари -Лошото че все от нашият джоб излизат........................... Smile
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 2:16 am

stan960 написа:
-Шъ го зачета по обстойно -Най вече НК щото по него ни педецват -Иначе се получава един порочен кръг за въртележка на пари -Лошото че все от нашият джоб излизат........................... Smile
Последно изречение и си лягам, че утре хващам гората.
Имаше коментари на закона, когато излезе. Наши именити интелектуалци/че и професори/ казаха /перефразирам/, че във всяка нива има по две парчета керамика. И тва е точно така. Еееее, аджеба, това прави ли всеки тракторист и всяка баба, която копае лозето си престъпник, щото ползвали земекопна техника?!


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
GPX - Фест - Page 6 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 2:19 am

-То спора не е от сега -Ма в крайна сметка оставиха Законът да го съставят лайци.
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 7:58 pm

Хубаво колеги,ама ще ни трябва джобна версия на закона,
че като те гепат на къра ,да извадиш и да им четеш,че не си на арх.обект,и .......... Very Happy
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




GPX - Фест - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 6 EmptyЧет Мар 29, 2012 10:26 pm

Джони написа:
Ооооооооооо, бобче, и ти ли? Laughing Таман се чудех къде си.
Тва специално за тебе! Laughing
Яко,само дет и на тва някога сигурно са викали "чалга" Laughing Ма яко,а!
Върнете се в началото Go down
 
GPX - Фест
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: