Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

разменям

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
nasi11
Новобранец
Новобранец
nasi11

разменям Empty
ПисанеЗаглавие: разменям   разменям EmptyНед Мар 11, 2012 8:05 pm

Плеистеишън 2 хакнат с много игри към него и два джоистика за металотърса4.0885565505
Върнете се в началото Go down
nasi11
Новобранец
Новобранец
nasi11

разменям Empty
ПисанеЗаглавие: //   разменям EmptyПон Мар 12, 2012 8:28 pm

добавям и един телефон нокиа ц5 03
nasi11
Новобранец
Новобранец
nasi11

разменям Empty
ПисанеЗаглавие: //   разменям EmptyПон Мар 12, 2012 10:00 pm

Колеги нов съм о6те във форума и не ми дава да пи6а ли4ни съжалявам.на4инае6т съм излизал съм пет 6ест пъти но не6то ма6ината ми се прецака.по4на да свири постоянно....няма зна4ение .търся си /нова/,предложете не6то.пари за момента не ми се дават по то4но не 4е не ми се дават но малко се изхвърлих с един ремонт в къ6ти и нямам,за това търся не6то за бартер,по на татък сигурно 6те си купя но последно време голям мерак ме е подгонил да излезна някъде да поровя.сигурно знаете как е bounce bounce bounce
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o

разменям Empty
ПисанеЗаглавие: Re: разменям   разменям EmptyПон Мар 12, 2012 10:57 pm

приятел сабери 400 лева и си купи чисто нова
Джони
Цезар
Цезар
Джони

разменям Empty
ПисанеЗаглавие: Re: разменям   разменям EmptyВто Мар 13, 2012 7:06 am

nasi11 написа:
Колеги нов съм о6те във форума и не ми дава да пи6а ли4ни съжалявам.на4инае6т съм излизал съм пет 6ест пъти но не6то ма6ината ми се прецака.по4на да свири постоянно....няма зна4ение .търся си /нова/,предложете не6то.пари за момента не ми се дават по то4но не 4е не ми се дават но малко се изхвърлих с един ремонт в къ6ти и нямам,за това търся не6то за бартер,по на татък сигурно 6те си купя но последно време голям мерак ме е подгонил да излезна някъде да поровя.сигурно знаете как е bounce bounce bounce
Вземи пробвай ако не носиш в себе си мобилен телефон, дали машината ти пак ще пищи....
Преди два дни направо откачих така. Реших, че новия ми апарат се е прецакал. Докато не се сетих да хвърля мобилния в колата. И всичко си дойде на мястото.
Изглежда като търсят обхват влияят силно на техниката, особено по-новите модели телефони. /лично мнение/

Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
разменям Skypelogo1
veselin_grozdanov
Новобранец
Новобранец

разменям Empty
ПисанеЗаглавие: Re: разменям   разменям EmptyВто Мар 13, 2012 12:57 pm

Ами ако само се е изметнала сондата голд
nasi11
Новобранец
Новобранец
nasi11

разменям Empty
ПисанеЗаглавие: //   разменям EmptyЧет Мар 15, 2012 11:14 pm

Колеги мерси за отговорите Ви.Ма6ината така или ина4е съм я прежалил ве4е след време мисля да ползвам патерицата с някои /кит/4е много удобна ми бе6е.сега 4акам един ///ваве2//от един колега. bom bom bom

разменям
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Разменям..
» разменям фишер ф 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: