Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Станимирка - Варна

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
hron
Новобранец
Новобранец
hron

Станимирка - Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Станимирка - Варна   Станимирка - Варна EmptyВто Мар 20, 2012 7:30 pm

Търся да закупоя Станимирка може и на части.
Върнете се в началото Go down
peshev
Новобранец
Новобранец

Станимирка - Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Станимирка - Варна   Станимирка - Варна EmptyВто Мар 27, 2012 8:41 pm

Колега за кой Станимир става дума?
hron
Новобранец
Новобранец
hron

Станимирка - Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Станимирка - Варна   Станимирка - Варна EmptyСря Мар 28, 2012 11:16 am

peshev написа:
Еми не знам точно, но ми трябва за резервни части самата машинка е без дискриминация има вид на газена от валяк питата представлява две пласмасови чинии и вутре е намотката. Горе апарата е продълговат и слушалката се слага на врата с букса 5-ца от най-старите. мога да дам снимака ако е необходимо. Иска ми се да я реставрирам от сантиментална гледна точа Smile.
alabala
Легионер
Легионер
alabala

Станимирка - Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Станимирка - Варна   Станимирка - Варна EmptyСря Мар 28, 2012 12:27 pm

hron написа:
peshev написа:
Еми не знам точно, но ми трябва за резервни части самата машинка е без дискриминация има вид на газена от валяк питата представлява две пласмасови чинии и вутре е намотката. Горе апарата е продълговат и слушалката се слага на врата с букса 5-ца от най-старите. мога да дам снимака ако е необходимо. Иска ми се да я реставрирам от сантиментална гледна точа Smile.

Качи някоя снимка пък може и да излезе бънгиика за части.
petrov71
Преторий
Преторий

Станимирка - Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Станимирка - Варна   Станимирка - Варна EmptyСря Мар 28, 2012 12:51 pm

Ако може снимай и платката че части много но коя от коя кутия е излязла незнам а така мога да ти помогна.
ivan_a2
Легионер
Легионер
ivan_a2

Станимирка - Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Станимирка - Варна   Станимирка - Варна EmptyСъб Мар 31, 2012 12:34 am

hron написа:
Търся да закупоя Станимирка може и на части.

Имам такава,ако те интересува обади се.
0895 133 183

Станимирка - Варна
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» купувам запазена Станимирка
»  Купувам СТАНИМИРКА
» продавам монетарка станимирка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите