Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam kupuvam Coil Fisher nexus маск nokta mask Minelab грунда tesoro wave TEKNETICS miladinka пират Майнлаб deus голден lorenz VANQUISH врътка нишани Simplex 5000 Spectrum GOLD
 

 Краси Монтана

Go down 
+7
кирката
adminn
muhlio21
tatoos_dd
Petronii
G.M.2
hagemon4o
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



Краси Монтана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краси Монтана   Краси Монтана - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 4:11 pm

N@SKO написа:
Според мен Маската превъзхожда Тежона.Тесорото малко руда да има и умира.
сас концентричната антена да .но сас двоино де нема проблеми закачи на маската концентрична антена и тя шесе спане на рудата
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Краси Монтана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краси Монтана   Краси Монтана - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 4:18 pm

добре колега работи си с Тежона но не казвай че БГ машините не стават за нищо щото имах познат с такъв уред за които дал 1500лв и го продаде за 700лв ако е много добър нямаше да го продава и пак взе БГ машина и е доволен сега Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Краси Монтана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краси Монтана   Краси Монтана - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 8:01 pm

Подкрепям е аз nasko75, специално за българските машини.Защото първо по качество не остъпват вече на западните даже и по някои отношения ги превъзхождат и второ огромна разлика в цената. А за нас българите 3000 лв и нагоре си е огромна сума. Лошото е , че някои от българските производители след като продадат апарата забравят после да го поправят или ако трябва да се донастройва.
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Краси Монтана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краси Монтана   Краси Монтана - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 8:44 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Вто Сеп 13, 2016 8:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Краси Монтана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краси Монтана   Краси Монтана - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 8:58 pm

[quote="AVGVSTVS 1"]Подкрепям е аз nasko75, специално за българските машини.Защото първо по качество не остъпват вече на западните даже и по някои отношения ги превъзхождат и второ огромна разлика в цената. А за нас българите 3000 лв и нагоре си е огромна сума. Лошото е , че някои от българските производители след като продадат апарата забравят после да го поправят или ако трябва да се донастройва.[/quote] Браво колега, много добро изказване cheers cheers cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Краси Монтана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: е   Краси Монтана - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 9:01 pm

[quote="nasko75"]tatoos_dd / Защо тогава не си вземеш енигмата ,пирата ,блистула,а работиш с Тесоро Тежон
то и ЯПОНЕЦА бачкаше с енигма толко години ама сега Тесоро Laughing [/quote] Въпрос на вкус бе човече Wink Wink
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Краси Монтана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: до yaponetsa   Краси Монтана - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 9:15 pm

Колега имам двама приятели , които имат енигма. На неурудени терени действително бъркат добре. Но на урудените не ге бива. Дори единият като чуе , че отиваме на оруден обект неиска да дойде с нас. Но общо взето са доволни. Въпроса ми е следният: единият ми се оплака, че апарата му е развален/ той е от доста по старите модели с едно копче/ , къде да го поправи? Там където трябва/производителя/ неиска да се занимава с него. Помогни , ако можеш!
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Краси Монтана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краси Монтана   Краси Монтана - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 9:27 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Вто Сеп 13, 2016 8:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Краси Монтана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краси Монтана   Краси Монтана - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 9:37 pm

Здрасти колега! Енигмата е от монтана с зелен панел и крокодилче. Свърза се с производителя но ...........това е и до ден днешен е развалена.
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Краси Монтана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краси Монтана   Краси Монтана - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 9:44 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Вто Сеп 13, 2016 8:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Краси Монтана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краси Монтана   Краси Монтана - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 9:59 pm

Колега , той я праща преди време, но какво от това нямаше и два дни пак се развали . И всичко това за негова сметка от селото до града 15лв и от там по куриер 7лв и връщане общо 40лв и за ремонта 20лв. Отговорът беше прати я пак , но за чия сметка и времето загубено. Според мен българските произвадители трябва да се ангажират с гаранция и разходите по изпращане и при- получавене да е за тяхна сметка.
Върнете се в началото Go down
G.M.2
Легионер
Легионер
G.M.2



Краси Монтана - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краси Монтана   Краси Монтана - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 10:16 pm

AVGVSTVS 1 написа:
Колега , той я праща преди време, но какво от това нямаше и два дни пак се развали . И всичко това за негова сметка от селото до града 15лв и от там по куриер 7лв и връщане общо 40лв и за ремонта 20лв. Отговорът беше прати я пак , но за чия сметка и времето загубено. Според мен българските произвадители трябва да се ангажират с гаранция и разходите по изпращане и при- получавене да е за тяхна сметка.
Колега БГ производителите на металдетектори дават 5 години гаранция на електрониката,от това повече никой няма да ти даде.Но за куриерските такси и аз съм "ЗА"да бъдат поети от тях през тези 5 години.Ама това няма да се случи скоро време.
Върнете се в началото Go down
 
Краси Монтана
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Продавам апарат на КРАСИ от МОНТАНА с 2 броя антени
» Продавам Енигма на Краси-грундак
» Хубави ли са уредите на Краси от Пловдив

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: