Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ПРОМО 2019

ПРОМО ЦЕНИ НА ПЪЛЕН КОМПЛЕКТ НА КРЕДИТ

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 499 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
deus голден нишани Fisher Майнлаб miladinka пират tejon металотърсач minelab Coil nexus врътка kupuvam TEKNETICS wave golden GOLD маск tesoro lorenz prodavam продавам mask Spectrum грунда
Share | 

въпрос към владо за 3ка

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
vaskoni78
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: въпрос към владо за 3ка   Вто Апр 03, 2012 3:23 pm

колега би ли ми казал цена на сивия кабел и малката антена 8ца ли беше или7.5 няма значение .................за чистата 3ка,че този черния кабел ми е....а мамата нямам нерви вече........ и още един въпрос.....сивия кабел става ли на сегашната ми антена?
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Сря Апр 04, 2012 9:12 pm

Имам и аз въпрос за ГМ детекторите -може и на лични отговор

След толкова модели маски кои се справя наи дабре в Минализирана почва .Като дълбочина и дискриминизация. Интересувамсе наи вече за дискриминация щото маи всички марки иб детектори свирят цвета желязо
vaskoni78
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Чет Апр 05, 2012 11:09 am

gog написа:

След толкова модели маски кои се справя наи дабре в Минализирана почва .Като дълбочина и дискриминизация. Интересувамсе наи вече за дискриминация щото маи всички марки иб детектори свирят цвета желязо
колега не спами темата
bojidar videv
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Чет Апр 05, 2012 12:48 pm

Тия апарати трябва да ги кръстят какафония. :mdr97:
alabala
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Чет Апр 05, 2012 5:36 pm

bojidar videv написа:

Тоя път няма май няма да ти трият постовете ми ще има бан!
Никой не ти искал мнението. :Tir:
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Чет Апр 05, 2012 7:19 pm

gog написа:
Най добре в минерализирани почви се справя Golden Mask 1 като потенциометъра DISC.LEVEL трябва да бъде на 1
G.M.2
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Чет Апр 05, 2012 7:37 pm

bojidar videv написа:
Още едно платено коментаторче.Колегата има въпрос към Владо,а ти почна да му спамиш темата.Първо пробвай апаратите,след това коментирай.
vaskoni78
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Пет Апр 06, 2012 10:28 am

pavlinbass написа:
gog написа:
Най добре в минерализирани почви се справя Golden Mask 1 като потенциометъра DISC.LEVEL трябва да бъде на 1
колега надявам се че не сте бавноразвиващи се....НЕ СПАМЕТЕ ТЕМАТА
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Пет Апр 06, 2012 3:49 pm

vaskoni78 написа:
колега би ли ми казал цена на сивия кабел и малката антена 8ца ли беше или7.5 няма значение .................за чистата 3ка,че този черния кабел ми е....а мамата нямам нерви вече........ и още един въпрос.....сивия кабел става ли на сегашната ми антена?
Колега задаите си по точно и ясно въпроса зощото така ставате за смях.
Посочете какъв ви е проблема с сондата,колко е голяма,най вероято е 10,5''(26,5см)...
Най правилния вариант е да я изпратиш на Владо да я погледнат и евентуално ако има възможност да се смени кабела,или още по добрия вариант е да си купиш нова сонда.
bojidar videv
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: gm   Съб Апр 07, 2012 11:44 am

G.M.2 написа:
bojidar videv написа:
Още едно платено коментаторче.Колегата има въпрос към Владо,а ти почна да му спамиш темата.Първо пробвай апаратите,след това коментирай.
Почти всички колеги които съм засичал по обектите работят с Golden Mask което е много добре, поне за мен,както и за производителя.С апарати на МИКРОН съм виждал трима и тримата събираха само лемежи за продан.Те за друго не стават.Иначе всички цигани работят с NRG 100 -вадят желязо от сметищата.Такава е истината колега.
alabala
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Съб Апр 07, 2012 1:06 pm

bojidar videv написа:
G.M.2 написа:
bojidar videv написа:
Почти всички колеги които съм засичал по обектите работят с Golden Mask което е много добре, поне за мен,както и за производителя.С апарати на МИКРОН съм виждал трима и тримата събираха само лемежи за продан.Те за друго не стават.Иначе всички цигани работят с NRG 100 -вадят желязо от сметищата.Такава е истината колега.

Щом виждаш колегите да работят с тоя апарат какви изводи си правиш ,че не става ли ?
В една друга тема ти казах да си гледаш твоя апарат ,и като си толкова отворен свети ни малко за твоя апарат.Ако целта ти е да правиш безмислени постове добре!Вземи малко поработи с апарати и тогава казвай кой какъв апарат е.
Ancient Hunter
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Съб Апр 07, 2012 1:49 pm

Божидарчо (мис Икономически университет), ти хващал ли си метал детектор в ръце? Май по ти отива да се правиш на шут:

Голяма селяния Shocked
BEKS
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Съб Апр 07, 2012 1:53 pm

bojidar videv написа:
G.M.2 написа:
bojidar videv написа:

Колега като цяло са си плитки маските,но има и изключения някоя бройка се уцелва и върши добра работа.Колегата който е пуснал темата е разбрал за едно от слабото им място.Но не трябва да се оплюват чак толкова,за монетки до 20-25см.са трепач.
G.M.2
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Съб Апр 07, 2012 3:39 pm

bojidar videv написа:
G.M.2 написа:
bojidar videv написа:
Е,щом си засичал колеги които повечето от тях работят с ГМ,значи неса толокова лоши апарати,както ти ги наричаш"Какафония".Наистина има по-добри апарати,но за БГ производство на тази цена в условия на криза,са перфектни super21.А и има машинки на много по-голяма цена,и за нищо нестават.
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Съб Апр 07, 2012 4:06 pm

vaskoni78 написа:

От около 3 години работя само със сивия кабел и до сега няма никакви оплаквания, сонди с черния кабел са доста шумни поради недобрата екранировка на кабела, също така черния кабел прекъсва много често .
Смяна на черен със сив кабел може да стане но е доста трудоемка операция и не се наемам да я правя поради липса на време .
До средата на Май няма да има свободни сонди без значение от размера, т.е. каквото се произведе до тогава е поръчано и платено от дистрибутори на Golden Mask .
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Съб Апр 07, 2012 4:09 pm

gog написа:

GM1 или GM3 на автоматичен режим, сондата да е ДД32см или новата елипса 25x30 см
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Съб Апр 07, 2012 8:58 pm

кършака написа:
bojidar videv написа:
G.M.2 написа:
bojidar videv написа:

Колега като цяло са си плитки маските,но има и изключения някоя бройка се уцелва и върши добра работа.Колегата който е пуснал темата е разбрал за едно от слабото им място.Но не трябва да се оплюват чак толкова,за монетки до 20-25см.са трепач.

Маските не са плитки машини.
Ако говориш за единицата,да,тя е само автомат.Но те затова са няколко модела 1,2,3,.. за различни почви и т.н.Та дори и да е единица,какво,пак си е добра дълбочината.
stil
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Съб Апр 07, 2012 9:28 pm

Човека явно само е виждал а не е работил с голден маск!
G.M.2
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Съб Апр 07, 2012 9:38 pm

stil написа:
Едва ли е виждал ГМ Laughing ,чул е от някой за такъв вид апарти.
BEKS
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Съб Апр 07, 2012 9:45 pm

stil написа:
И съм виждал и съм работил и на истина са плитки,говоря за ГМ-2 и 3,но пък са стабилни и работят почти на всякъде.Има тук хора от форума с Маски които ме познават и сме били рамо до рамо и могат да потвърдят,че 30% от сигналите които хващам те не ги чуват ама не ми се спори,и затова казвам,че не са лоши.
G.M.2
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Нед Апр 08, 2012 10:19 am

кършака написа:
stil написа:
И съм виждал и съм работил и на истина са плитки,говоря за ГМ-2 и 3,но пък са стабилни и работят почти на всякъде.Има тук хора от форума с Маски които ме познават и сме били рамо до рамо и могат да потвърдят,че 30% от сигналите които хващам те не ги чуват ама не ми се спори,и затова казвам,че не са лоши.
Колега с масаката съм от Април 2010.г,и това което казваш че са плитки не е вярно.Нещо си се объркал,не правя реклама че са най-добрите апрати,но както казваш че работят почти навсякъде пак не е вярно!ГМ3 може да работи навсякъде,но не и двойката.Напъвал сам я на силноминерализирани почви но нестава,за тези почви си трябва от другите модели.Но пък двойката, за слабоминерализирани почви, за мен си е номер 1!
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Нед Апр 08, 2012 2:22 pm

Като стана дума за дълбоки сигнали да добавя че по голяма част от дълбоките сигнали са безполезни - не са за пари...Полезните сигнали излизат от така наречената средна зона 15/20см. или отгоре на 2см. а във тази зона Голден маск се справя отлично...И не забравяте че усилените детектори веднъж че са нестабилни и на повърхностен сигнал се получава препълване - блокират сигнала...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
BEKS
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Нед Апр 08, 2012 3:53 pm

Печка аз точно за тази зона писах по-горе ,че маската е трепач ама.....Имах гм-3 и денар въздушно над 25-6 см. неможеше да хване,с на приятел гм-2 същата работа.Не искам да се сърди никой и пиша от мои наблюдения,имам и друга бг.машинка ама сантиметрите са +10.
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Нед Апр 08, 2012 7:24 pm

кършака написа:
Печка аз точно за тази зона писах по-горе ,че маската е трепач ама.....Имах гм-3 и денар въздушно над 25-6 см. неможеше да хване,с на приятел гм-2 същата работа.Не искам да се сърди никой и пиша от мои наблюдения,имам и друга бг.машинка ама сантиметрите са +10.
https://www.youtube.com/watch?v=93vmlDX5cNc&feature=related
Тук се вижда че динара го чува на 25см. ...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
gog
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към владо за 3ка   Нед Апр 08, 2012 7:34 pm

pechkata написа:
Като стана дума за дълбоки сигнали да добавя че по голяма част от дълбоките сигнали са безполезни - не са за пари...Полезните сигнали излизат от така наречената средна зона 15/20см. или отгоре на 2см. а във тази зона Голден маск се справя отлично...И не забравяте че усилените детектори веднъж че са нестабилни и на повърхностен сигнал се получава препълване - блокират сигнала...
Това за дълбочината за урана земя ли се отнася

въпрос към владо за 3ка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Въпрос за Командер
» Въпрос към феновете на Tesoro

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: