Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Latest imagesLatest images  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
georgiev870
Новобранец
Новобранец

Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250   Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250 EmptyЧет Апр 05, 2012 1:47 am

Здравейте тези дни си вземах първия металотарсач дайте някой съвет за него а и утре ще излизам на какви места не е добре да попадам
благодаря ви
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250   Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250 EmptyПон Апр 09, 2012 9:50 pm

направи някакви тестове с машинката.ако имаш възможност я сравни с някой бг машини.дикриминация и разбира се дълбочина.кажи си твоето мнение .без разбирасе да има реклама Cool .пробвай примерно 10 ст на каква дълбочина ги хваща .разбира се в земята.кажи сантиметрите и т.н.
georgiev870
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250   Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250 EmptyПет Апр 13, 2012 9:52 am

stoian8411 написа:
направи някакви тестове с машинката.ако имаш възможност я сравни с някой бг машини.дикриминация и разбира се дълбочина.кажи си твоето мнение .без разбирасе да има реклама Cool .пробвай примерно 10 ст на каква дълбочина ги хваща .разбира се в земята.кажи сантиметрите и т.н.

ами аз то4но тази дискриминация май не мога да настроя нещо защото примерно съм я пуснал на ALL METAL и гледам по скалата и като е към средата на скалата би трябвало да не е желязо но някой път излиза такова ина4е онзи ден ми хвана една капа4ка на около 30-35см а 10ст на окло приблизително 20 см

Александър
Легионер
Легионер
Александър

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250   Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250 EmptyПон Апр 16, 2012 12:16 am

Много зависи от сондата, имах такъв апарат преди време и беше с дд сонда, но имах и 12.9 мисля вече съм забравил. Както и да е, машинката е много добра и си има дискриминация, гледай дисплея, като и свикнеш ще разбираш дори какъв е цветният метал, от началото беше олово и т.н. Интересното беше че дава различен сигнал за цвят с патина и без, но трябва практика.
Успех
amokana1
Новобранец
Новобранец
amokana1

ПисанеЗаглавие: ace 250   Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250 EmptyПон Апр 16, 2012 1:02 am

vnimavai 4e zlatoto e na 3-tata 4erti4ka da ne my maahnesh otmetkata. pyskash q na coin i slagash vsi4ki otmetki bez parvite dve i dalbo4ina na 4 delenia. kato se varna v BG , piq bira Razz ami nqmam kirilica na laptopa Sad i pak ste me hokat.
https://www.youtube.com/watch?v=RCywKWBShwU&context=C4575996ADvjVQa1PpcFORZfhq8zvhYpYcWC735kqQWBAX_bxCh0A=
Александър
Легионер
Легионер
Александър

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250   Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250 EmptyПон Апр 16, 2012 11:04 am

с тая програма коинс, до колкото помня пропускаше някои предмети, аз работех на джелари.
Най-добре си направи тестове в някой двор или на подходящо място, и на алметалс пак показва ако има два сигнала - цвят и черен един до друг, всичко е въпрос на опит
georgiev870
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250   Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250 EmptyСря Апр 18, 2012 3:10 pm

Александър написа:
Много зависи от сондата, имах такъв апарат преди време и беше с дд сонда, но имах и 12.9 мисля вече съм забравил. Както и да е, машинката е много добра и си има дискриминация, гледай дисплея, като и свикнеш ще разбираш дори какъв е цветният метал, от началото беше олово и т.н. Интересното беше че дава различен сигнал за цвят с патина и без, но трябва практика.
Успех

Благодаря ви! А бихте ли ми препора4али някоя по добра сонда за машинката и имали смисъл да я сменям моята е много малка мисля 4е е 16,2см-- 22см
Александър
Легионер
Легионер
Александър

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250   Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250 EmptyСря Апр 18, 2012 6:42 pm

Ползвах DD Sef и бях доволен, сега с Фишър ф75 и ползвам украинска Nel сонда, те правят и за гарет.
Имаш избор но тая малката е налято за плажа, ще се изненадаш приятно като я смениш. има разлика от порядака на 8-10 см.
Лично аз имах три сонди, стандартните на гарет плюс Сефтката, но ако сега си копувам бих пробвал с Nel.
Поздрави и успех

Здравейте първи стъпки с Garrett ACE 250
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Първи стъпки
» Металотърсач GARRETT ATX огря със страшна сила 50-годишния юбилей на GARRETT ELECTRONICS USA
» Продавам Garrett Euro Ace + Garrett Ace 150 + Nel Tornado 30x33

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: