Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск Fisher wave prodavam lorenz mask kupuvam tesoro Майнлаб TEKNETICS 5000 голден deus нишани VANQUISH врътка nexus Simplex Coil грунда пират miladinka Spectrum GOLD nokta Minelab
 

 търся FISHER 1266X

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост




търся FISHER 1266X Empty
ПисанеЗаглавие: търся FISHER 1266X   търся FISHER 1266X EmptyСъб Апр 07, 2012 1:15 pm

Колеги казаха ми , че тук мога да попитам дали има някой да продава FISHER 1266X американско производства и с мексикански чип . Гледах един колега и се запалих много. На прилична цена. Благодаря
Върнете се в началото Go down
hemeleon
Новобранец
Новобранец
hemeleon



търся FISHER 1266X Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся FISHER 1266X   търся FISHER 1266X EmptyПон Апр 09, 2012 9:27 pm

AVGVSTVS 1 написа:
Колеги казаха ми , че тук мога да попитам дали има някой да продава FISHER 1266X американско производства и с мексикански чип . Гледах един колега и се запалих много. На прилична цена. Благодаря
Колега а фишер 1270 не те ле интерасува,един мой познат си купи такъв от варна,и аз присъствах при покупката,и беше ми споменал нешо за продаване,но не знам какво стана,ако проявиш интерес мога да го попитам,апарата е в гаранция още,с бг,упътване,американско производство мисля че беше,,от магазина на ,,ноци е купен апарата има и касова бележка,,
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




търся FISHER 1266X Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся FISHER 1266X   търся FISHER 1266X EmptyПон Апр 09, 2012 10:59 pm

Благодаря , Ти колега, но намерих същият модел 1266х.
Върнете се в началото Go down
abakalov
Новобранец
Новобранец




търся FISHER 1266X Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся FISHER 1266X   търся FISHER 1266X EmptyНед Сеп 02, 2012 2:11 pm

Как се справя апарата? Правихте ли му някакви подобрения?
Върнете се в началото Go down
iliqn1970
Новобранец
Новобранец




търся FISHER 1266X Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся FISHER 1266X   търся FISHER 1266X EmptyНед Сеп 02, 2012 2:24 pm

hemeleon написа:
AVGVSTVS 1 написа:
Колеги казаха ми , че тук мога да попитам дали има някой да продава FISHER 1266X американско производства и с мексикански чип . Гледах един колега и се запалих много. На прилична цена. Благодаря
Колега а фишер 1270 не те ле интерасува,един мой познат си купи такъв от варна,и аз присъствах при покупката,и беше ми споменал нешо за продаване,но не знам какво стана,ако проявиш интерес мога да го попитам,апарата е в гаранция още,с бг,упътване,американско производство мисля че беше,,от магазина на ,,ноци е купен апарата има и касова бележка,,
Колега ако може попитаи твоя приятел дали продава 1270 че и аз имам интерес за такьв модел,нозависи и от парите които мо тьрси.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




търся FISHER 1266X Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся FISHER 1266X   търся FISHER 1266X EmptyНед Сеп 02, 2012 4:13 pm

iliqn1970 написа:
hemeleon написа:
AVGVSTVS 1 написа:
Колеги казаха ми , че тук мога да попитам дали има някой да продава FISHER 1266X американско производства и с мексикански чип . Гледах един колега и се запалих много. На прилична цена. Благодаря
Колега а фишер 1270 не те ле интерасува,един мой познат си купи такъв от варна,и аз присъствах при покупката,и беше ми споменал нешо за продаване,но не знам какво стана,ако проявиш интерес мога да го попитам,апарата е в гаранция още,с бг,упътване,американско производство мисля че беше,,от магазина на ,,ноци е купен апарата има и касова бележка,,
Колега ако може попитаи твоя приятел дали продава 1270 че и аз имам интерес за такьв модел,нозависи и от парите които мо тьрси.

Колега hemeleon не ми е приятел! Свържи се директно с него , може би ще направите връзка.Успех! Поздрави
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




търся FISHER 1266X Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся FISHER 1266X   търся FISHER 1266X EmptyНед Сеп 02, 2012 4:44 pm

abakalov написа:
Как се справя апарата? Правихте ли му някакви подобрения?
Имаше някакъв дефект, който установих по-късно/говорим за FISHER 1266X/,честотата му е същата като на този, който имам и затова го продадох. Взех си нов с честота 18kH. Така вече има два МД на 7,5kH и 18kH.Да уточня за някои ............../български -правен и западен-заводски/. Доволен съм и от двата в зависимост от терена. Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
търся FISHER 1266X
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ПРОДАВАМ FISHER 1266X-PRO ПРОДАДЕН
» търся fisher f75 или f75ltd
» търся сонда за fisher f 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: