Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka Simplex lorenz Spectrum wave Fisher VANQUISH nokta prodavam врътка Coil TEKNETICS 5000 kupuvam mask GOLD nexus tesoro deus маск Minelab Майнлаб грунда голден нишани пират
 

 Продавам Пират 2 в 1 нов

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
papito
Новобранец
Новобранец
papito



пират - Продавам Пират 2 в 1 нов Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам Пират 2 в 1 нов   пират - Продавам Пират 2 в 1 нов EmptyЧет Апр 12, 2012 12:07 pm

нжйкжц йжнйц й


Последната промяна е направена от papito на Сря Апр 18, 2012 11:36 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
hemeleon
Новобранец
Новобранец
hemeleon



пират - Продавам Пират 2 в 1 нов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Пират 2 в 1 нов   пират - Продавам Пират 2 в 1 нов EmptyПет Апр 13, 2012 4:53 pm

papito написа:
Здравейте колеги купих го преди 2 седмици ходих за каквото ми трябваше и за това го продавам.Апарата е на 10кхц с антена 28 на 2 излизания е има и пълна гаранция.Комплекта включва зарядно и зарядно за кола тел;0897826049 цена 300лв. твърда цена.Весели празници на всички.Не мога да кача снимки който иска ще му пратя на скайпа.
Здравей колега,апарата със колко тонала е,с един или два,разбрах че е на 10 херца за уродено бачкат най добре,искам мнение как е апарата навън,благодарности ако получа някаква информация,ако е с два тонала имам интерес.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




пират - Продавам Пират 2 в 1 нов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Пират 2 в 1 нов   пират - Продавам Пират 2 в 1 нов EmptyПет Апр 13, 2012 9:33 pm

Колега "НЕЩО" ми е чудно- купуваш чисто нов апарат 2 в 1 на пират за едно "НЕЩО" свършваш си това "НЕЩО" и веднага го продаваш и то в този форум. Толкова ли е било ценно това "НЕЩО" да си купиш чисто нов апарат за него или да вземеш от някой приятел неговият или да вземеш под наем и да си свършиш това "НЕЩО". Нещо не е читава работата с този апарат! Явно не ти е харесал как работи.
Върнете се в началото Go down
papito
Новобранец
Новобранец
papito



пират - Продавам Пират 2 в 1 нов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Пират 2 в 1 нов   пират - Продавам Пират 2 в 1 нов EmptyНед Апр 15, 2012 12:12 pm

сцибцикцвиоц


Последната промяна е направена от papito на Сря Апр 18, 2012 11:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




пират - Продавам Пират 2 в 1 нов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Пират 2 в 1 нов   пират - Продавам Пират 2 в 1 нов EmptyНед Апр 15, 2012 3:33 pm

santa Дано си е заслужавало за това "НЕЩО" да си купиш чисто нов апарат, а главата си ми е наред. стена
Върнете се в началото Go down
papito
Новобранец
Новобранец
papito



пират - Продавам Пират 2 в 1 нов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Пират 2 в 1 нов   пират - Продавам Пират 2 в 1 нов EmptyНед Апр 15, 2012 6:50 pm

кгцъхдйгтжт


Последната промяна е направена от papito на Сря Апр 18, 2012 11:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




пират - Продавам Пират 2 в 1 нов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Пират 2 в 1 нов   пират - Продавам Пират 2 в 1 нов EmptyНед Апр 15, 2012 10:13 pm

колега не се виждат снимките пусни ги пак
Върнете се в началото Go down
papito
Новобранец
Новобранец
papito



пират - Продавам Пират 2 в 1 нов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Пират 2 в 1 нов   пират - Продавам Пират 2 в 1 нов EmptyПон Апр 16, 2012 4:50 pm

pgd написа:
колега не се виждат снимките пусни ги пак
мерси немога много са големи снимките,който иска да ме пита само да прозвъни ще ги пратя на "ммс”
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



пират - Продавам Пират 2 в 1 нов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Пират 2 в 1 нов   пират - Продавам Пират 2 в 1 нов EmptyВто Апр 17, 2012 10:38 am

колега покажи какво намери "нещото" не се притеснявай няма на никой да кажем Smile))
Върнете се в началото Go down
Velikia_Cezar
Новобранец
Новобранец
Velikia_Cezar



пират - Продавам Пират 2 в 1 нов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Пират 2 в 1 нов   пират - Продавам Пират 2 в 1 нов EmptyСря Юли 25, 2012 11:49 am

hemeleon написа:
papito написа:
Здравейте колеги купих го преди 2 седмици ходих за каквото ми трябваше и за това го продавам.Апарата е на 10кхц с антена 28 на 2 излизания е има и пълна гаранция.Комплекта включва зарядно и зарядно за кола тел;0897826049 цена 300лв. твърда цена.Весели празници на всички.Не мога да кача снимки който иска ще му пратя на скайпа.
Здравей колега,апарата със колко тонала е,с един или два,разбрах че е на 10 херца за уродено бачкат най добре,искам мнение как е апарата навън,благодарности ако получа някаква информация,ако е с два тонала имам интерес.
хей колега тоя пират кажи на НАСКО да ги прае по хубави от мен мн поздрави
Върнете се в началото Go down
 
Продавам Пират 2 в 1 нов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам пират 2в1
»  Продавам Пират 2в1
» Продавам Пират

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: