Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ORX 2019
ORX+28 X35
Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
 Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyПет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 1
Пинпоинтер
 Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
 Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyНед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212] Minelab представят нов модел. - Page 2 …

Comments: 3
Продавам ТМ 808
 Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyСря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
miladinka minelab TEKNETICS mask Fisher golden nexus POWER продавам Spectrum deus грунда GOLD Coil металотърсач tesoro врътка prodavam tejon kupuvam Майнлаб маск пират wave голден нишани
Share

Minelab представят нов модел.

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
zoro_1977
Легионер
Легионер

Minelab представят нов модел. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab представят нов модел.    Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyПет Авг 17, 2012 9:20 pm

В крайна сметка някой от форума купил ли си е Minelab CTX 3030?
Колкото до тия две екстри " гпс и водоустойчивост " мене лични ме печели.Мисля че това са най-важните екстри в практиката.Едната е да не си увиваш с найлонови торбички апарата като завали,а другата е да си отбелязваш "петната".Аз като знам колко се изръсих за ръчния ГАРМИН....... стена
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab представят нов модел.    Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyПет Окт 05, 2012 1:04 pm

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
emilio
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab представят нов модел.    Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyПет Окт 05, 2012 1:32 pm

zoro_1977 написа:
Колкото до тия две екстри " гпс и водоустойчивост " мене лични ме печели.Мисля че това са най-важните екстри в практиката.Едната е да не си увиваш с найлонови торбички апарата като завали,а другата е да си отбелязваш "петната".Аз като знам колко се изръсих за ръчния ГАРМИН....... стена
И като та згащат ще ти изтипосат всичките петна,а може и по тебе да има петна.
bad boy
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab представят нов модел.    Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyПет Окт 05, 2012 4:01 pm

emilio написа:
zoro_1977 написа:
И като та згащат ще ти изтипосат всичките петна,а може и по тебе да има петна.
и аз го правя това с гармина, кръщавам ги желка, станка, петранка....ша ме хванат за....като питат ко е това,ами там съм ходил с Желка, оттатък с Петранка... Cool

Minelab представят нов модел.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: