Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ORX 2019
ORX+28 X35
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Fisher F-75
 Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyЧет Ное 21, 2019 4:55 pm by jordan_nenov
Продавам Фишер Ф-75 обикновения и без DST софтуер /не орязан/. Уреда се продава с оригиналната 11 …

Comments: 4
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
 Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 4:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за самородно злато и дребни монети - …

Comments: 0
Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
 Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 4:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 см,125х125 см и шес тоъгълна 140 см-тип …

Comments: 0
Продавам Lorenz Deepmax Z1
 Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyПет Май 05, 2017 5:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Keywords
Майнлаб TEKNETICS нишани tesoro металотърсач Fisher Coil врътка lorenz маск miladinka продавам deus nexus Spectrum wave GOLD prodavam mask tejon грунда golden голден POWER пират kupuvam
Nokta Makro 2019
ORX+28 X35
Share

Minelab представят нов модел.

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
zoro_1977
Легионер
Легионер

Minelab представят нов модел. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab представят нов модел.    Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyПет Авг 17, 2012 6:20 pm

В крайна сметка някой от форума купил ли си е Minelab CTX 3030?
Колкото до тия две екстри " гпс и водоустойчивост " мене лични ме печели.Мисля че това са най-важните екстри в практиката.Едната е да не си увиваш с найлонови торбички апарата като завали,а другата е да си отбелязваш "петната".Аз като знам колко се изръсих за ръчния ГАРМИН....... стена
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab представят нов модел.    Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyПет Окт 05, 2012 10:04 am

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
emilio
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab представят нов модел.    Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyПет Окт 05, 2012 10:32 am

zoro_1977 написа:
Колкото до тия две екстри " гпс и водоустойчивост " мене лични ме печели.Мисля че това са най-важните екстри в практиката.Едната е да не си увиваш с найлонови торбички апарата като завали,а другата е да си отбелязваш "петната".Аз като знам колко се изръсих за ръчния ГАРМИН....... стена
И като та згащат ще ти изтипосат всичките петна,а може и по тебе да има петна.
bad boy
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab представят нов модел.    Minelab представят нов модел. - Page 2 EmptyПет Окт 05, 2012 1:01 pm

emilio написа:
zoro_1977 написа:
И като та згащат ще ти изтипосат всичките петна,а може и по тебе да има петна.
и аз го правя това с гармина, кръщавам ги желка, станка, петранка....ша ме хванат за....като питат ко е това,ами там съм ходил с Желка, оттатък с Петранка... Cool

Minelab представят нов модел.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: