Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Има ли връзка между металдетектинга и брането на диворастящи гъби?

Go down 
+8
kafeto
VIKING
bobo
BA4O KOLIO
sitalk
don
Magikman
Mitbull
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
бобо
Джадай
Джадай




Има ли връзка между металдетектинга и брането на диворастящи гъби? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли връзка между металдетектинга и брането на диворастящи гъби?   Има ли връзка между металдетектинга и брането на диворастящи гъби? - Page 2 EmptyСря Ное 07, 2012 9:49 pm

stan960 написа:
Е на моьо Аватар съм си я -"Генерал Максимус" е веке на некой друг -Нема клониране,я съм чепат за таз работа..................... Laughing Laughing Laughing
Знам,знам,ма се пак да питам,че време разделно... Very Happy
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Има ли връзка между металдетектинга и брането на диворастящи гъби? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли връзка между металдетектинга и брането на диворастящи гъби?   Има ли връзка между металдетектинга и брането на диворастящи гъби? - Page 2 EmptyСря Ное 07, 2012 9:52 pm

Времето е разделно за Слабите духом -Ние сме си още тука,седим си -Напук времето..................................
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Има ли връзка между металдетектинга и брането на диворастящи гъби? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли връзка между металдетектинга и брането на диворастящи гъби?   Има ли връзка между металдетектинга и брането на диворастящи гъби? - Page 2 EmptyЧет Ное 08, 2012 8:16 pm

stan960 написа:
Rgogo написа:
Very Happy Мдаааа интересен спор се развихрил lol!
А относно гъбарите за прикритие е добре дано само да познават гъбите че после е тегло Има ли връзка между металдетектинга и брането на диворастящи гъби? - Page 2 262951
-Я ги знам от манечок покрай баба ми,лека и пръст -Береш тва дет го знаеш и са разпознава по видими белези с физическо-химична проба..................................... Laughing Laughing Laughing

И ядлива гъба , когато е расла под консервена кутия в гората е много токсична. Това го знам от един доцент от Пловдив чиято специалност са гъбите! Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Има ли връзка между металдетектинга и брането на диворастящи гъби?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Във връзка с обявата
» Малко Помощ във връзка със законите във европа
» golden mask 3 plus

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: