Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб 5000 prodavam Spectrum нишани kupuvam lorenz Minelab nokta tesoro врътка Simplex nexus грунда Coil маск wave miladinka пират mask Fisher TEKNETICS VANQUISH deus голден GOLD
 

 отново се юрнах към вомиториума...!

Go down 
+2
antej
Рис
6 posters
АвторСъобщение
Рис
Консул
Консул




отново се юрнах към вомиториума...! Empty
ПисанеЗаглавие: отново се юрнах към вомиториума...!   отново се юрнах към вомиториума...! EmptyЧет Май 17, 2012 6:44 pm

Колеги, пожалете ме ! всеки път, когато някой ме пита за нещо с лично съобщение,а не по телефона, си правя извода че негово високоблагородие е много зле с финикийските знаци .... тогава бързо се юрвам към позлатеният си вомиториум ! В последно време муам -тъпча се само с пържолки.Отидоха ми пържолките във вомиториума .....
Върнете се в началото Go down
antej
Новобранец
Новобранец




отново се юрнах към вомиториума...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: отново се юрнах към вомиториума...!   отново се юрнах към вомиториума...! EmptyЧет Май 17, 2012 9:40 pm

Апчетаата инджинере апчатаата ,редовно ги вземай,не бързай ще ти помогнат
Върнете се в началото Go down
Mitbull
Легионер
Легионер
Mitbull



отново се юрнах към вомиториума...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: отново се юрнах към вомиториума...!   отново се юрнах към вомиториума...! EmptyЧет Май 17, 2012 9:57 pm

Верно колеги, пожалете инжинера! Оставяйте си телефоните той да ви се обажда, щом е напред с финикийските знаци Very Happy
Върнете се в началото Go down
miroslavmladenov
Про-Консул
Про-Консул




отново се юрнах към вомиториума...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: отново се юрнах към вомиториума...!   отново се юрнах към вомиториума...! EmptyЧет Май 17, 2012 11:10 pm

гледаи само да не изкочи и един позлатен к.р от вомиториума ти хахахахахахахах super21 super21
Върнете се в началото Go down
plamenstannev
Новобранец
Новобранец
plamenstannev



отново се юрнах към вомиториума...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: отново се юрнах към вомиториума...!   отново се юрнах към вомиториума...! EmptyПет Май 18, 2012 9:43 pm

miroslavmladenov написа:
гледаи само да не изкочи и един позлатен к.р от вомиториума ти хахахахахахахах super21 super21


super21 super21 super21 super21 super21 super21 super21 super21 super21
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



отново се юрнах към вомиториума...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: отново се юрнах към вомиториума...!   отново се юрнах към вомиториума...! EmptyСъб Май 19, 2012 11:08 am

инж. Войнов написа:
Колеги, пожалете ме ! всеки път, когато някой ме пита за нещо с лично съобщение,а не по телефона, си правя извода че негово високоблагородие е много зле с финикийските знаци ....

Не всеки иска чрез телефона му да бъде прихванат.... ти нали знаеш, че телефоните се слушат... а специално твоят не си мисли, че е изключение... Laughing Laughing Laughing Laughing
макар, че и форума може да са кракнали..... What a Face
Върнете се в началото Go down
 
отново се юрнах към вомиториума...!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Отново "ГЕРБ"
» отново за gti2500
» МАРТ-ОТНОВО РЕКОРДИ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: