Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab грунда miladinka VANQUISH Майнлаб tesoro пират врътка нишани Spectrum deus 5000 mask Coil nexus голден GOLD Fisher nokta маск wave TEKNETICS Simplex lorenz kupuvam prodavam
 

 търсене от растояние

Go down 
+21
Radislav
hagemon4o
Petronii
LilSaint05
peer
neliobolcheva
deadline
deultum
alireza
Mitbull
jagler
kill_bil
EXTERMINATE
gog
inranxan2000
BA4O KOLIO
ASPARUH781
QNUS
pechkata
vvurbanov
ivanNn
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyВто Юни 19, 2012 2:52 pm

Колега Алиреза,и аз работя с багети,и аз обожавам тази тема,но това не ни дава право да обиждаме другите.Прощавай ама,не си прав значи.
Върнете се в началото Go down
deadline
Новобранец
Новобранец




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: чета и се чудя.... това форум на простаци и рязани карабини ли е само?   търсене от растояние - Page 3 EmptyВто Юни 19, 2012 3:20 pm

alireza написа:
благодаря ти колега,често бъркам понеже пиша бързо,мен лично това неме смущава,но едно ще кажа боклук като теб ще си умре боклук.и такъв като теб неможе да ми бъде учител, завриси препоръките отзад и си изливай българската злоба в друга посока.
Върнете се в началото Go down
neliobolcheva
Новобранец
Новобранец




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyЧет Юни 21, 2012 5:13 pm

Абе чудя се тия с багетите и махалата не ги ли командват от горе ?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyЧет Юни 21, 2012 5:44 pm

neliobolcheva написа:
Абе чудя се тия с багетите и махалата не ги ли командват от горе ?
Може би имаш предвид от парламента или от космоса...Да може би имаш право...
Върнете се в началото Go down
BA4O KOLIO
Легионер
Легионер




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyЧет Юни 21, 2012 11:03 pm

pechkata написа:
neliobolcheva написа:
Абе чудя се тия с багетите и махалата не ги ли командват от горе ?
Може би имаш предвид от парламента или от космоса...Да може би имаш право...

pechkata без да се заяждам - кажи ми сега защо двамата с тоя спамите ? Сега за края на света ли ще ми извъртите темата ? А ?
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: не бе колчо    търсене от растояние - Page 3 EmptyЧет Юни 21, 2012 11:17 pm

ша я извартят за тва как са гледали като та оправя мечка Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
BA4O KOLIO
Легионер
Легионер




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyЧет Юни 21, 2012 11:49 pm

EXTERMINATE написа:
ша я извартят за тва как са гледали като та оправя мечка Laughing Laughing Laughing Laughing
...............


Последната промяна е направена от BA4O KOLIO на Пет Юни 22, 2012 8:49 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Имам такава машинка.   търсене от растояние - Page 3 EmptyПет Юни 22, 2012 2:17 am

ivanNn написа:
Здравеите колеги интересувам се от такъв вит апарат,има ли някои,който е работил и има прадстава за какво става вапрос мерси

Имам такава машинка. Все още не съм я тествал. Пиши ми на лично, за да ти изпратя снимка.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyПет Юни 22, 2012 10:27 am

BA4O KOLIO написа:
pechkata написа:
neliobolcheva написа:
Абе чудя се тия с багетите и махалата не ги ли командват от горе ?
Може би имаш предвид от парламента или от космоса...Да може би имаш право...

pechkata без да се заяждам - кажи ми сега защо двамата с тоя спамите ? Сега за края на света ли ще ми извъртите темата ? А ?
СПАМ значи да пишеш врели не кипели за съвсем друго нещо и да се заяждате един друг - в случая май ти точно тава правиш...
А ние пишем точно по темата и темата е "търсене от разстояние"...
Повече от твоите постове са СПАМ...

Върнете се в началото Go down
peer
Новобранец
Новобранец




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyПет Юни 22, 2012 3:49 pm

neliobolcheva написа:
Абе чудя се тия с багетите и махалата не ги ли командват от горе ?
cyclops бе те тия са с извън земни възможности.
Върнете се в началото Go down
ivanNn
Новобранец
Новобранец




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyПон Юни 25, 2012 1:51 pm

Имам такава машинка. Все още не съм я тествал. Пиши ми на лично, за да ти изпратя снимка.
[/quote]

колега не мога да ти пиша на лични,можеби защото си гост даи някакви други кординати-скаип ако имаш...?
Върнете се в началото Go down
LilSaint05
Новобранец
Новобранец
LilSaint05



търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyНед Юли 01, 2012 8:00 pm

Интересува ме търсенето на злато с багети казаха ми, че с дървени за златото е по добре но има ли значение от какво дърво ?
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyПон Юли 09, 2012 10:58 pm

да търсиш злато с подобен иструмент е прецизна работа,не мислете,че е лесно. има много ама много тънкости които аз лично пазя в тайна,.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyПон Юли 09, 2012 11:04 pm

alireza написа:
да търсиш злато с подобен иструмент е прецизна работа,не мислете,че е лесно. има много ама много тънкости които аз лично пазя в тайна,.

Нещо ни ментосваш , добреди ни казваше да не се напъваме да търсим, че всичко е намерено , а сега твърдиш че има много . Кое е истина ?


scratch


Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyВто Юли 10, 2012 3:18 pm

колега говоря за тънкостите и начина на работа.а,че наистина всичко е ударено е така,много малко е останало много малко,аз лично работя в добри дълбочини и имам добра практика така ,че ми се довери.
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyНед Юли 15, 2012 11:09 am

alireza : забелязвам отдавна че нещо не си наред!!!колко години си ако не е тайна Smile
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyНед Юли 15, 2012 11:25 am

Я първо сложете едно "з" в заглавието на темата "търсене от раЗстояние", а после стига сте се занимавали с глупости, защото всичко е "вятър и мъгла"...Хващате се на небивалици, като удавници за сламка в надеждата си да намерите гърнето. Laughing
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyНед Юли 15, 2012 12:55 pm

hagemon4o написа:
alireza : забелязвам отдавна че нещо не си наред!!!колко години си ако не е тайна Smile
добре сий алийката нарочно такаа пише да не земем да почнем ний с багети ида изкараме квото е останало.хитрец. Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyПон Юли 16, 2012 3:08 pm

момчета и аз съм човек и то нормален,може би съм малко по добър,християнин и вярващ в едно,аз лично вярвам,че за да откриеш това което търсиш трябва да ти е било наречено.а тези които не им наречено плащат с живота си.НЕ МРАЗЯ НИКОГО, но много пари и време съм дал за да постигна тази сила с която работя,постигнах много и разбрах много.не бих разкрил наученото,по- реди простата причина ,че има доста лаком народ.аз не искам, ако Бог неми даде.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyПон Юли 16, 2012 6:10 pm

В отговор на всичко написано от alireza:
Колега аз също си правя опити в сферата на багетизма.Чел съм всичките ти постове,но убедено се съмнявам,че някой в този форум който е имал късмета да попадне на сериозна находка,а още повече злато ще се занимава с тук присъстващите.Във форума влизат хора които искат да почерпят опит от знаещите,но това ,че си знаещ не значи ,че си имал големия късмет. мечта Желая успех на тебе и на всички мечтатели.
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyВто Юли 17, 2012 6:43 pm

благодаря ти колега за пожеланото,вижда се ,че сте свестен човек,но за този форум ми каза един добър приятел,в началото исках да помагам на колегите които са в по назад с нещата,но си промених мнението,да ви кажа, заслужава си човек да за връзва запознанства.видях много огорчих се много,но не съжалявам падам и продължавам.само искам с нещо да те запозная дълбочина 2 метра на тази дълбочина съм намерил над 40-50 византийски или римски гробове,заклевам се ,че от тези гробове нито един не беше останал цял.хайдути,по царско време,татово време,и сегашно копано здраво а се кажи по онова време какви машини е имало,народа е гладен изтощен,хората не спят.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyВто Юли 17, 2012 11:01 pm

Тия гробове си имат установени нишанчета...повече от сигурни.Не езадължително да ги намериш непременно с багети.
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyСря Юли 18, 2012 7:58 pm

не съм съгласен колега,нишаните са слагани само на хайдушките му истории,но белези за гробове има те са затова какво ще се случи с теб ако пипнеш,има много знаци разбира се,но някои хора ядат хляб от тази му работа и удрят от много години насам, да не казвам,че е занаят който се предава от баща на син.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търсене от растояние   търсене от растояние - Page 3 EmptyСъб Юли 21, 2012 1:53 pm

кък alireza
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,962.msg9822/topicseen.html#new
Върнете се в началото Go down
baibradyr
Новобранец
Новобранец




търсене от растояние - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: зa Римският Бастун   търсене от растояние - Page 3 EmptyСря Апр 09, 2014 3:46 pm

geophysics.zonebg.com/romrod/enromrod.pdf
половината книжка зa Римският Бастун я има фрий на английски
направете си го , лесно е и има реакция
Върнете се в началото Go down
 
търсене от растояние
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Нощно търсене??
» Търсене на трюфели
» Търсене с магнит

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: