Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka deus Spectrum TEKNETICS пират нишани prodavam Simplex GOLD tesoro грунда VANQUISH wave mask kupuvam Fisher nexus врътка Minelab голден Coil nokta 5000 lorenz маск Майнлаб
 

 Едно от най търсените нишани

Go down 
+21
marselo1980
EXTERMINATE
hagemon4o
miroslavmladenov
inranxan
klaseg300
PAPA BEN XVI
zoro_1977
Pukanka
jordan_nenov
QNUS
zaki83
Stoqnov
vvurbanov
Dominos
sitalk
benzin
kafeto
BA4O KOLIO
pechkata
markos
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Stoqnov
Новобранец
Новобранец




нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyНед Авг 12, 2012 3:26 pm

то аз добре ще го разделя ама те са пръснати няколко дупки през няколко метра някои кръгли други триъгълни нямах време нито да гледам как са разположени нито колко са 2те триъгални които видях бяха през горе долу 10 15 м. разтояние когато мога ще направя снимки и ще огледам по добре

пс. на 1 др място бях видял камък с три дупки изглеждащи като капки или нещо подобно разположени в триъгълник разгледах наоколо и видях че в един камък имаше дупка сякаш е имало тапа но беше извадена
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyНед Авг 12, 2012 3:38 pm

Stoqnov написа:
то аз добре ще го разделя ама те са пръснати няколко дупки през няколко метра някои кръгли други триъгълни нямах време нито да гледам как са разположени нито колко са 2те триъгални които видях бяха през горе долу 10 15 м. разтояние когато мога ще направя снимки и ще огледам по добре

пс. на 1 др място бях видял камък с три дупки изглеждащи като капки или нещо подобно разположени в триъгълник разгледах наоколо и видях че в един камък имаше дупка сякаш е имало тапа но беше извадена
Щом не са едно място са някакви ориентири,трябва внимателно да разгледаш околния терен.Снимай да видим.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyПон Авг 13, 2012 2:11 pm

Здрасти и от мен колеги,
някой от вас чул ли е да е намерено нещо с помощта на т.нар. НИШАНИ ?
Аз вярвам на Фишера. Ако свирне - копам, а ако не свирне - отминавам...
Наслука на всички колеги !
Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyПон Авг 13, 2012 2:37 pm

jordan_nenov написа:
Здрасти и от мен колеги,
някой от вас чул ли е да е намерено нещо с помощта на т.нар. НИШАНИ ?
Аз вярвам на Фишера. Ако свирне - копам, а ако не свирне - отминавам...
Наслука на всички колеги !

Ако се ходи с фишера около нишаните , може и да чуем нещо Laughing
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyПон Авг 13, 2012 2:49 pm

Абе на много места съм поизвадил некое и друго цветно с фишеро и без нишани, ами ти как си с деуса?
Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyПон Авг 13, 2012 2:57 pm

jordan_nenov написа:
Абе на много места съм поизвадил некое и друго цветно с фишеро и без нишани, ами ти как си с деуса?

За деуса висше образование се иска. Изкарва се за минимум 100 работни часа а аз нямам още толкова. Шегувам се. Имам вече 450 евро събрани от монети по плажа.И то само от по 1 и 2 евро. Искаш ли да ги снимам да ти ги покажа? geek

А сега сериозно. Това си е сериозна машинка и иска доста настройки и повече ходене докато му свикнеш, когато няма познат със същия апарат за да ни улесни. Излизала съм твърде малко с него.
Върнете се в началото Go down
zoro_1977
Легионер
Легионер




нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyНед Авг 19, 2012 4:24 pm

Stoqnov написа:
днес на едни скали както се разхождах видях 1 триъгална дупка някъде 10 - 15 см дълбока и широка около 5 на няколко метра от нея същатата триъгълна и няколко кръгли с диаметър колкото 1 лв знам че несте ясновидци но някои друг виждал ли е такива знае ли какво им е значението нямаше с какво да снимам но другия път като минавам ще направя снимки
падре

Мисля че имаше книга на тая тематика но не мога да се сетя за заглавието scratch
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyНед Сеп 16, 2012 11:57 am

.


Последната промяна е направена от markos на Чет Фев 13, 2014 9:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyНед Сеп 16, 2012 12:24 pm

Къде е нещото?
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyНед Сеп 16, 2012 1:26 pm

Точно това имам предвид тренирано око може да го види,то е точно там пред очите ви.
Върнете се в началото Go down
PAPA BEN XVI
Легионер
Легионер
PAPA BEN XVI



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyНед Сеп 16, 2012 4:30 pm

markos написа:
за по наблюдателните колеги https://2img.net/r/ihimg/a/img3/8924/129nj.jpg
markos написа:
Точно това имам предвид тренирано око може да го види,то е точно там пред очите ви.
Прав си markos, там си е изображението и има още нишани върху камъка, но според мен тази дупка под главата се е появила след като са взели това-онова. Имам основание да кажа че основното си стои непокътнато. Cool
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyНед Сеп 16, 2012 5:19 pm

Стои си,с малката подробност че не е там...
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyНед Сеп 16, 2012 5:23 pm

Kerkenez написа:
Стои си,с малката подробност че не е там...

Very Happy малка...
Върнете се в началото Go down
PAPA BEN XVI
Легионер
Легионер
PAPA BEN XVI



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyНед Сеп 16, 2012 6:54 pm

Kerkenez написа:
Стои си,с малката подробност че не е там...
Никъде в поста си не съм упоменал, че кеша е до самите нишани! Казах само: "Имам основание да кажа че основното си стои непокътнато." Cool

Не искам да ме тълкувате погрешно. Basketball
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyНед Сеп 16, 2012 7:07 pm

Дааа. А и доста дълго ще си стои там Smile)
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyНед Сеп 16, 2012 9:15 pm

.


Последната промяна е направена от markos на Чет Фев 13, 2014 9:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyНед Сеп 16, 2012 9:39 pm

Трудна работа
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyПон Сеп 17, 2012 10:04 pm

.


Последната промяна е направена от markos на Чет Фев 13, 2014 9:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
PAPA BEN XVI
Легионер
Легионер
PAPA BEN XVI



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyВто Сеп 18, 2012 12:11 am

markos написа:
Уточнявам както казах в началото,тази ниша това не е тапа.Много е логично просто търсиш мястото към което гледа окото направено над нишата а това беше зад воденицата(40м.нагоре по реката е имало водениц.сега стоят само основите)очевидно са били неговите пари,на мелничаря.
Тук не става въпрос само за парите на мелничаря, има нещо много по-важно от тях - говоря ти за вход затворен в близост и римски рудници. Колкото до дупката, тя си е вторично обработвана и няма връзка с воденицата за която споменаваш.
Нямаш ли по-добра снимка на този камък?
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyВто Сеп 18, 2012 4:35 pm

.


Последната промяна е направена от markos на Чет Фев 13, 2014 9:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyСъб Сеп 29, 2012 2:30 pm

.


Последната промяна е направена от markos на Чет Фев 13, 2014 9:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
klaseg300
Новобранец
Новобранец




нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyСъб Ное 10, 2012 6:08 pm

markos написа:
Ами веднага ви предоставям оригинал на първата снимка https://2img.net/r/ihimizer/img341/5997/tavuk882f.jpg
Колега markos имам подробен опис за квачката с пилетата.Пиши на лични ако имаш интерес.
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyСря Ное 14, 2012 8:35 pm

.


Последната промяна е направена от markos на Чет Фев 13, 2014 9:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyСря Ное 14, 2012 8:47 pm

.


Последната промяна е направена от markos на Чет Фев 13, 2014 9:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
inranxan
Новобранец
Новобранец




нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно от най търсените нишани    нишани - Едно от най търсените нишани  - Page 2 EmptyЧет Ное 15, 2012 10:20 am

с крадени снимки от турските форуми маркос освен с затруднения да си намериш нишана дето уж си снимал с друго няма да се сблъскаш...
ето друга снимка на същия нишан...да не почнеш да се обясняваш нещо случайно
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/853/nisana.jpg/
а ето и ти какво си изрязал от друга снимка на същия нишан - всеки може да сравни двете
https://2img.net/r/ihimizer/img341/5997/tavuk882f.jpg
Върнете се в началото Go down
 
Едно от най търсените нишани
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Едно рамо за монета
» нишани
» НИШАНИ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: