Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 999 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
POWER lorenz голден Spectrum mask pirate prodavam wave kupuvam tesoro Майнлаб продавам металотърсач nexus miladinka пират нишани врътка грунда Coil minelab tejon deus GOLD маск golden
Share | 

GP extreme

Go down 
АвторСъобщение
Джони
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: GP extreme   Сря Юни 13, 2012 12:17 pm

Ако някой работи с този модел на Майнлаб, ще съм благодарна да ми удари едно рамо за настройките. Не знам как да елиминирам много малките сигнали. По-следващите модели имат стабилизатор, но по тоя апарат не намерих такъв копчелък, а и липсва книжката с упътванията. Има ли изобщо такава опция или...ша се копа наред? Благодаря предварително за всякаква информация.

Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Върнете се в началото Go down
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: GP extreme   Чет Юни 14, 2012 3:19 pm

Джони написа:
Ако някой работи с този модел на Майнлаб, ще съм благодарна да ми удари едно рамо за настройките. Не знам как да елиминирам много малките сигнали. По-следващите модели имат стабилизатор, но по тоя апарат не намерих такъв копчелък, а и липсва книжката с упътванията. Има ли изобщо такава опция или...ша се копа наред? Благодаря предварително за всякаква информация.

Здравей!
Ето упътване, но е на английски.

http://www.minelab.com/__files/f/4119/Inst%20Manual%20GP%20Extreme%20Website.pdf

Също така, тук има инструкции за всички модели на Minelab.
Все пак си е техният сайт.

http://www.minelab.com/emea/products/consumer/product-archive/gp-extreme
Джони
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: GP extreme   Пет Юни 15, 2012 2:55 pm

OFROAD написа:
Джони написа:

Здравей!
Ето упътване, но е на английски.

http://www.minelab.com/__files/f/4119/Inst%20Manual%20GP%20Extreme%20Website.pdf

Също така, тук има инструкции за всички модели на Minelab.
Все пак си е техният сайт.

http://www.minelab.com/emea/products/consumer/product-archive/gp-extreme
Благодаря ти! Май това, което искам може да се постигне само с добър слух. И повечко опит... Wink

Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
QNUS
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: GP extreme   Пет Юни 15, 2012 3:02 pm

Джони написа:

АЙДЕ бре колеги -ударете и едно ако сте се прежалили
Wink
gog
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: GP extreme   Чет Юни 21, 2012 3:43 am

Дано поне да и е подарък детектора, или да го е купила изгодно.

То дали има друг такъв уред в БГ

EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: (Без заглавие)   Чет Юни 21, 2012 12:44 pm

гугъл преводач или някаква програма за превейдане иначе зимаш един българо английски речник и почваш дума по дум превеждаш и записваш в една тетрадка ако ли не плати да ти го преводът не би трябвало да е повече от 20 лева

както винаги сме си най веселата компания ХD :yes: :soif100: на маса
BA4O KOLIO
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: GP extreme   Чет Юни 21, 2012 10:58 pm

EXTERMINATE написа:
гугъл преводач или някаква програма за превейдане иначе зимаш един българо английски речник и почваш дума по дум превеждаш и записваш в една тетрадка ако ли не плати да ти го преводът не би трябвало да е повече от 20 лева

Много ги знаеш ти бе а ? Гугал ? Ти такава машина пипал лиси някога ? Кажи ЕКСТРЕМЕНТ
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: (Без заглавие)   Чет Юни 21, 2012 11:12 pm

да не би да сам казал нещо за детектора казах как може да си преведе инструкциите а ти за ко са заяждаш да не си просиш боя Question

пп като че ли ти някога ще видиш такава Laughing Laughing Laughing Laughing
BA4O KOLIO
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: GP extreme   Чет Юни 21, 2012 11:43 pm

EXTERMINATE написа:
да не би да сам казал нещо за детектора казах как може да си преведе инструкциите а ти за ко са заяждаш да не си просиш боя Question

пп като че ли ти някога ще видиш такава Laughing Laughing Laughing Laughing

Абе пръдле малко - какъв бой ? Това да не ти е да си отрежеш една филия хляб и да я изядеш ?
И запомни - не аз дали ще видя- такава - аз отдавна имам и то много по-такава.......

GP extreme
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» GP extreme

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: