Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ПРОМО 2019

ПРОМО 2019

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 499 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
golden nexus грунда GOLD врътка продавам minelab Fisher wave голден нишани пират маск deus prodavam Spectrum lorenz miladinka tejon tesoro kupuvam TEKNETICS Майнлаб Coil mask металотърсач
Share | 

Най-голямата находка открита с Golden Mask

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Сря Юни 27, 2012 1:22 pm

Гледайте и плачете .....

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-jersey-18599281
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Сря Юни 27, 2012 1:50 pm

Що да плачем?Туй е по хубаво за гледане от ХХХL.

P.S. И за правене е по хубаво.
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Сря Юни 27, 2012 2:13 pm

И една по-малка находка -

http://www.oswestrychronicle.com/2011/07/29/massive-hoard-of-roman-coins-found-in-field/

Допълнение на предишния пост -

http://www.channelonline.tv/channelonline/DisplayArticle.asp?ID=500095
recordman
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Сря Юни 27, 2012 2:41 pm

Golden Mask написа:
Гледайте и плачете .....

от къде се сети да сложиш тия неща , на Петрончо му затрептя горната джука от възхищение Laughing
сега ще дръпне един дълъг професорски пост Laughing Laughing
charon
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Сря Юни 27, 2012 2:44 pm

Ами то си е за възхищение,не всеки ден се виждат такива находки.

Viver est militare!
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Сря Юни 27, 2012 3:16 pm

Cool Поздравления! Който го може го може. И не го е срам да застане пред хората с открито лице. Това е ! Не ви правя четки, но ме кефи , че като бг.производител се развивате към по-добро,
а не се инатите и стоите като магаре на мост и се мислите , че сте най-велики, само , че в очите на слепите. super21
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Сря Юни 27, 2012 3:20 pm

То и у БГ са вадени находки с Голден маск - ама не смеем да ги показваме заради железните закони на парламента...
И да подчертая Голден маск е единствения детектор който чува сигнал на полигон правен за тестване на рамка 1500 монети на 90см. без съд - рамката не ги чува в режим на търсене...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
adminn
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Сря Юни 27, 2012 3:33 pm

Поздарви на Голдън Маск Very Happy
Това е супер реклама и то по BBC

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Сря Юни 27, 2012 9:55 pm

recordman написа:
Golden Mask написа:
Гледайте и плачете .....

от къде се сети да сложиш тия неща , на Петрончо му затрептя горната джука от възхищение Laughing
сега ще дръпне един дълъг професорски пост Laughing Laughing

recordmanчоооо , и там още с разните си никове зад които се криеш , много прозира да знаеш , че си на управленско ниво във федерацията и най-вероятно търговец изпитващ силни затруднения в продажбите и се превърнал в гръмогласна клакьорка на определени детектори .
Не мислех да вземам отношение , но щом държиш ще се изкажа и ще те разочаровам . Радостта ти е преждевременна и твоя гуру голден маск не знам откъде на къде му хрумна , че тази находка е намерена с неговия детектор , той става да хване 20 ст. на 25 см. , но не и такава находка.
Много ясно на видеото се вижда в рова , че човек търси с такъв апарат , но това са дошлите след това археолози ,които вадят съкровището след като вече е локализирано от така наречените ентусиасти. Нормално е за тях да закупят такъв апарат , след като знаем , че навсякъде археолозите са с ограничени бюджети и трябва да спестяват и затова са купили най-нисък клас уред.
Така че драги recordmanчоооо , гледай пък на тебе да не се разтрепера долната джука от яд , това е действителността , тази находка е локализирана най вероятно с кантара на уайтс , както се вижда на другия клип , да се присвояват заслуги без покритие на някой хора е силно прекалено.

П.П. Да се твърдят неща ,които са очевидно неверни , това се нарича манипулация и не прави чест , можеше да пусне темата така - голден маск мина до големите пари и ги помириса благодарение на дълбочинните детектори , с които винаги трябва да върви в комплект .

lol!
recordman
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Сря Юни 27, 2012 10:28 pm

Навсякъде археолозите биле с ограничени бюджети тъц ,тъц , тъц Laughing- и в Англията ли са с ограничени ве Петрончо тъц тъц Laughing
ако се напънеш още малко и ще се събудиш търсач Laughing да не казвам imaniar Laughing
ASPARUH781
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Сря Юни 27, 2012 10:34 pm

Ей смешник,ти какво си постигнал и в каква област ,че даваш такива коментари
за ,както и се вижда вече, на световно ниво на най добрия Български продукт .
Маската на Владо се доказа за пореден път...смешко
Ancient Hunter
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Сря Юни 27, 2012 11:17 pm

Браво на англичаните, проработил им е късмета.
Такава голяма находка на половин метър, за който и да е детектор ще е излагация да не я хване Smile
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Сря Юни 27, 2012 11:21 pm

Разлаяха се верните кучета , та нали им хвърлиха няколко безплатни детектора така за глас . Само липсват ганди,гунди,гулам,циглер и бекембауер , ама и те ще се явят .

geek
ASPARUH781
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Сря Юни 27, 2012 11:34 pm

Първо находката,както се вижда на клипа е поне на 1.50 и верните кучета СМЕШКО
не са, защото са Ганъовци като тебе, които само завиждат на успехите на другите,
а реалисти които работят с добра техника СМЕШНИК
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Чет Юни 28, 2012 12:34 am

Golden Mask написа:
Petronii, Petronii май те е яд че си жив ... Laughing Laughing Laughing
Както и да е, май ще стане същия спор като навремето с маската, кой детектор я е намерил, дали бандито 2 или друг.
Важното е че на клипа се вижда Golden Mask, с него вадят парите и това по BBC Smile
А от сутринта имам към стотина поръчани машини affraid Май няма да се ходи на второ море Sad

Ми пожелавам ти успех , не се шегувам , но бъди коректен , не с дребни трикове и неверни неща.

bounce
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Чет Юни 28, 2012 12:41 am

Petronii написа:
Golden Mask написа:
Petronii, Petronii май те е яд че си жив ... Laughing Laughing Laughing
Както и да е, май ще стане същия спор като навремето с маската, кой детектор я е намерил, дали бандито 2 или друг.
Важното е че на клипа се вижда Golden Mask, с него вадят парите и това по BBC Smile
А от сутринта имам към стотина поръчани машини affraid Май няма да се ходи на второ море Sad

Ми пожелавам ти успех , не се шегувам , но бъди коректен , не с дребни трикове и неверни неща.

bounce

Трикове не прилагам, не съм в цирка ! Ако не вярваш може да пробваш това което казвам и показвам за Golden Mask на живо, на някой събор !
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Чет Юни 28, 2012 1:03 am

Golden Mask написа:

Трикове не прилагам, не съм в цирка ! Ако не вярваш може да пробваш това което казвам и показвам за Golden Mask на живо, на някой събор !

Нещо на съборите членовете на федерацията много лошо гледат другите , а и ако пак раздаваш детектори само на тях няма смисъл да се ходи , да измислят някаква друга система . За сега съм тотално разочарован от тях и в близко бъдеще не смятам да участвам ако няма някаква промяна в отношението към обкръжаващата ги среда.

Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Чет Юни 28, 2012 1:23 am

Petronii написа:
Golden Mask написа:

Нещо на съборите членовете на федерацията много лошо гледат другите , а и ако пак раздаваш детектори само на тях няма смисъл да се ходи , да измислят някаква друга система . За сега съм тотално разочарован от тях и в близко бъдеще не смятам да участвам ако няма някаква промяна в отношението към обкръжаващата ги среда.

Абе аз искам търсач да те направя, а ти пак келепира гледаш... !
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Чет Юни 28, 2012 1:42 am

Golden Mask написа:
Petronii написа:
Golden Mask написа:

Абе аз искам търсач да те направя, а ти пак келепира гледаш... !

Абе човек , не разбра ли най-накрая , че не ме интересува келепира като някой хора . Въпроса е принципен , наистина е дразнеща тази дискриминация и трябва да го разбереш . Не ми трябва детектор , имам два работещи и два разглобени ,нямат глави , единствено не бих отказал един маинлаб от по висок клас . Иначе не знам защо не вярваш , някой по горе каза че това е дребнавост и наистина е така , пренебрегваш другите търсачи и това повярвай води само до отрицателна реакция на болшинството върху тебе , щом това не те бърка добре . Но и преди го казах не е маловажен имиджа на марката , а така не го повдигаш ,а напротив, само кажи какво ти пречеше , ще та завалят няколко детектора , едва ли , остава само лошото впечатление .

gog
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Чет Юни 28, 2012 11:27 am

pechkata написа:
То и у БГ са вадени находки с Голден маск - ама не смеем да ги показваме заради железните закони на парламента...
И да подчертая Голден маск е единствения детектор който чува сигнал на полигон правен за тестване на рамка 1500 монети на 90см. без съд - рамката не ги чува в режим на търсене...
То рамка чували монети в дълбочина - дълбоко, освен железа
stoio
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Чет Юни 28, 2012 12:18 pm

не бе те рамките се правят за дирене на пирони вие освен рамката на прозореца друга виждали ли сте Very Happy
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Чет Юни 28, 2012 6:24 pm

По горе написаното от Petronii е вярно , според мен трябва да се раздават награди и на други търсачи , който не са членове на федерацията , защото сами знаете , че много от тях ги е страх открито да застанат като членове. Все пак живеем в една ненормална държава. А пък да гледат как едни с привилегие си играят играта и примерно им са по-слаби уредите от техните и в същото време нищо невзимат според мен е нечестно.
Селския
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Чет Юни 28, 2012 6:40 pm

AVGVSTVS 1 написа:
По горе написаното от Petronii е вярно , според мен трябва да се раздават награди и на други търсачи , който не са членове на федерацията , защото сами знаете , че много от тях ги е страх открито да застанат като членове. Все пак живеем в една ненормална държава. А пък да гледат как едни с привилегие си играят играта и примерно им са по-слаби уредите от техните и в същото време нищо невзимат според мен е нечестно.
Що мислиш,че членовете на Федерацията не ги е било страх ?
gandi
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Чет Юни 28, 2012 6:44 pm

AVGVSTVS 1 написа:
Абе хора информирайте се по добре . Само един брой Golden Mask беше спечелен чрез томбола в която участваха само членове на БНФМ другите 4 бр. металдетектори бяха спечелени чрез състезание ( откриване на монета ) и чрез танци ( най колоритен танцьор )без оглед кой член на БНФМ и кой не .
Наградата уикент за двама също никой не е питал кой член кой не е мисля , че спечелилия не беше член на БНФМ . Само за томболата беше ограничението всъщност .
gog
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Пет Юни 29, 2012 10:13 pm

stoio написа:
не бе те рамките се правят за дирене на пирони вие освен рамката на прозореца друга виждали ли сте Very Happy

Много слабо са чуствителни към някои видове монети в куп, кована -нагрявана мед, някои видове алумимии.Силата на рамките е или много добре хващат, железа, медни платки, бирени кутии.
Добре направен БГ монетар е много по добър от всяка рамка

Много хора се заблуждават че рамката пробива на дълбоко, да това е вярно но за много едри предмети но тези едри предмети са от сегашно време Very Happy

Най-голямата находка открита с Golden Mask
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Търся мнения
» Golden Mask 4 Pro Метал Детектор
» Металотърсач Golden Mask 5+ е готов

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: