Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil 5000 врътка nokta Fisher Simplex TEKNETICS miladinka kupuvam маск deus GOLD Minelab tesoro пират lorenz Spectrum prodavam грунда нишани mask голден VANQUISH wave nexus Майнлаб
 

 Най-голямата находка открита с Golden Mask

Go down 
+30
G.M.2
N@SKO
neliobolcheva
BA4O KOLIO
ztec
Avrelian
stan960
vesco
ivangrozni
zina80
VIKING
pantera
stater
Magikman
werewolf1
siltal
imperio
gandi
Селския
stoio
gog
Ancient Hunter
ASPARUH781
Petronii
adminn
pechkata
charon
recordman
vvurbanov
Golden Mask
34 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyСря Юни 27, 2012 1:22 pm

Гледайте и плачете .....

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-jersey-18599281
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyСря Юни 27, 2012 1:50 pm

Що да плачем?Туй е по хубаво за гледане от ХХХL.

P.S. И за правене е по хубаво.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyСря Юни 27, 2012 2:13 pm

И една по-малка находка -

http://www.oswestrychronicle.com/2011/07/29/massive-hoard-of-roman-coins-found-in-field/

Допълнение на предишния пост -

http://www.channelonline.tv/channelonline/DisplayArticle.asp?ID=500095
Върнете се в началото Go down
recordman
Новобранец
Новобранец
recordman



Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyСря Юни 27, 2012 2:41 pm

Golden Mask написа:
Гледайте и плачете .....

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-jersey-18599281
от къде се сети да сложиш тия неща , на Петрончо му затрептя горната джука от възхищение Laughing
сега ще дръпне един дълъг професорски пост Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyСря Юни 27, 2012 2:44 pm

Ами то си е за възхищение,не всеки ден се виждат такива находки.


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyСря Юни 27, 2012 3:16 pm

Cool Поздравления! Който го може го може. И не го е срам да застане пред хората с открито лице. Това е ! Не ви правя четки, но ме кефи , че като бг.производител се развивате към по-добро,
а не се инатите и стоите като магаре на мост и се мислите , че сте най-велики, само , че в очите на слепите. super21
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyСря Юни 27, 2012 3:20 pm

То и у БГ са вадени находки с Голден маск - ама не смеем да ги показваме заради железните закони на парламента...
И да подчертая Голден маск е единствения детектор който чува сигнал на полигон правен за тестване на рамка 1500 монети на 90см. без съд - рамката не ги чува в режим на търсене...
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyСря Юни 27, 2012 3:33 pm

Поздарви на Голдън Маск Very Happy
Това е супер реклама и то по BBC


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyСря Юни 27, 2012 9:55 pm

recordman написа:
Golden Mask написа:
Гледайте и плачете .....

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-jersey-18599281
от къде се сети да сложиш тия неща , на Петрончо му затрептя горната джука от възхищение Laughing
сега ще дръпне един дълъг професорски пост Laughing Laughing

recordmanчоооо , и там още с разните си никове зад които се криеш , много прозира да знаеш , че си на управленско ниво във федерацията и най-вероятно търговец изпитващ силни затруднения в продажбите и се превърнал в гръмогласна клакьорка на определени детектори .
Не мислех да вземам отношение , но щом държиш ще се изкажа и ще те разочаровам . Радостта ти е преждевременна и твоя гуру голден маск не знам откъде на къде му хрумна , че тази находка е намерена с неговия детектор , той става да хване 20 ст. на 25 см. , но не и такава находка.
Много ясно на видеото се вижда в рова , че човек търси с такъв апарат , но това са дошлите след това археолози ,които вадят съкровището след като вече е локализирано от така наречените ентусиасти. Нормално е за тях да закупят такъв апарат , след като знаем , че навсякъде археолозите са с ограничени бюджети и трябва да спестяват и затова са купили най-нисък клас уред.
Така че драги recordmanчоооо , гледай пък на тебе да не се разтрепера долната джука от яд , това е действителността , тази находка е локализирана най вероятно с кантара на уайтс , както се вижда на другия клип , да се присвояват заслуги без покритие на някой хора е силно прекалено.


П.П. Да се твърдят неща ,които са очевидно неверни , това се нарича манипулация и не прави чест , можеше да пусне темата така - голден маск мина до големите пари и ги помириса благодарение на дълбочинните детектори , с които винаги трябва да върви в комплект .


lol!
Върнете се в началото Go down
recordman
Новобранец
Новобранец
recordman



Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyСря Юни 27, 2012 10:28 pm

Навсякъде археолозите биле с ограничени бюджети тъц ,тъц , тъц Laughing- и в Англията ли са с ограничени ве Петрончо тъц тъц Laughing
ако се напънеш още малко и ще се събудиш търсач Laughing да не казвам imaniar Laughing
Върнете се в началото Go down
ASPARUH781
Новобранец
Новобранец
ASPARUH781



Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyСря Юни 27, 2012 10:34 pm

Ей смешник,ти какво си постигнал и в каква област ,че даваш такива коментари
за ,както и се вижда вече, на световно ниво на най добрия Български продукт .
Маската на Владо се доказа за пореден път...смешко
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyСря Юни 27, 2012 11:17 pm

Браво на англичаните, проработил им е късмета.
Такава голяма находка на половин метър, за който и да е детектор ще е излагация да не я хване Smile
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyСря Юни 27, 2012 11:21 pm


Разлаяха се верните кучета , та нали им хвърлиха няколко безплатни детектора така за глас . Само липсват ганди,гунди,гулам,циглер и бекембауер , ама и те ще се явят .


geek
Върнете се в началото Go down
ASPARUH781
Новобранец
Новобранец
ASPARUH781



Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyСря Юни 27, 2012 11:34 pm

Първо находката,както се вижда на клипа е поне на 1.50 и верните кучета СМЕШКО
не са, защото са Ганъовци като тебе, които само завиждат на успехите на другите,
а реалисти които работят с добра техника СМЕШНИК
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyЧет Юни 28, 2012 12:34 am

Golden Mask написа:
Petronii, Petronii май те е яд че си жив ... Laughing Laughing Laughing
Както и да е, май ще стане същия спор като навремето с маската, кой детектор я е намерил, дали бандито 2 или друг.
Важното е че на клипа се вижда Golden Mask, с него вадят парите и това по BBC Smile
А от сутринта имам към стотина поръчани машини affraid Май няма да се ходи на второ море Sad

Ми пожелавам ти успех , не се шегувам , но бъди коректен , не с дребни трикове и неверни неща.


bounce
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyЧет Юни 28, 2012 12:41 am

Petronii написа:
Golden Mask написа:
Petronii, Petronii май те е яд че си жив ... Laughing Laughing Laughing
Както и да е, май ще стане същия спор като навремето с маската, кой детектор я е намерил, дали бандито 2 или друг.
Важното е че на клипа се вижда Golden Mask, с него вадят парите и това по BBC Smile
А от сутринта имам към стотина поръчани машини affraid Май няма да се ходи на второ море Sad

Ми пожелавам ти успех , не се шегувам , но бъди коректен , не с дребни трикове и неверни неща.


bounce

Трикове не прилагам, не съм в цирка ! Ако не вярваш може да пробваш това което казвам и показвам за Golden Mask на живо, на някой събор !
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyЧет Юни 28, 2012 1:03 am

Golden Mask написа:


Трикове не прилагам, не съм в цирка ! Ако не вярваш може да пробваш това което казвам и показвам за Golden Mask на живо, на някой събор !

Нещо на съборите членовете на федерацията много лошо гледат другите , а и ако пак раздаваш детектори само на тях няма смисъл да се ходи , да измислят някаква друга система . За сега съм тотално разочарован от тях и в близко бъдеще не смятам да участвам ако няма някаква промяна в отношението към обкръжаващата ги среда.

Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyЧет Юни 28, 2012 1:23 am

Petronii написа:
Golden Mask написа:


Трикове не прилагам, не съм в цирка ! Ако не вярваш може да пробваш това което казвам и показвам за Golden Mask на живо, на някой събор !

Нещо на съборите членовете на федерацията много лошо гледат другите , а и ако пак раздаваш детектори само на тях няма смисъл да се ходи , да измислят някаква друга система . За сега съм тотално разочарован от тях и в близко бъдеще не смятам да участвам ако няма някаква промяна в отношението към обкръжаващата ги среда.


Абе аз искам търсач да те направя, а ти пак келепира гледаш... !
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyЧет Юни 28, 2012 1:42 am

Golden Mask написа:
Petronii написа:
Golden Mask написа:


Трикове не прилагам, не съм в цирка ! Ако не вярваш може да пробваш това което казвам и показвам за Golden Mask на живо, на някой събор !

Нещо на съборите членовете на федерацията много лошо гледат другите , а и ако пак раздаваш детектори само на тях няма смисъл да се ходи , да измислят някаква друга система . За сега съм тотално разочарован от тях и в близко бъдеще не смятам да участвам ако няма някаква промяна в отношението към обкръжаващата ги среда.


Абе аз искам търсач да те направя, а ти пак келепира гледаш... !

Абе човек , не разбра ли най-накрая , че не ме интересува келепира като някой хора . Въпроса е принципен , наистина е дразнеща тази дискриминация и трябва да го разбереш . Не ми трябва детектор , имам два работещи и два разглобени ,нямат глави , единствено не бих отказал един маинлаб от по висок клас . Иначе не знам защо не вярваш , някой по горе каза че това е дребнавост и наистина е така , пренебрегваш другите търсачи и това повярвай води само до отрицателна реакция на болшинството върху тебе , щом това не те бърка добре . Но и преди го казах не е маловажен имиджа на марката , а така не го повдигаш ,а напротив, само кажи какво ти пречеше , ще та завалят няколко детектора , едва ли , остава само лошото впечатление .


Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyЧет Юни 28, 2012 11:27 am

pechkata написа:
То и у БГ са вадени находки с Голден маск - ама не смеем да ги показваме заради железните закони на парламента...
И да подчертая Голден маск е единствения детектор който чува сигнал на полигон правен за тестване на рамка 1500 монети на 90см. без съд - рамката не ги чува в режим на търсене...
То рамка чували монети в дълбочина - дълбоко, освен железа
Върнете се в началото Go down
stoio
Новобранец
Новобранец
stoio



Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyЧет Юни 28, 2012 12:18 pm

не бе те рамките се правят за дирене на пирони вие освен рамката на прозореца друга виждали ли сте Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyЧет Юни 28, 2012 6:24 pm

По горе написаното от Petronii е вярно , според мен трябва да се раздават награди и на други търсачи , който не са членове на федерацията , защото сами знаете , че много от тях ги е страх открито да застанат като членове. Все пак живеем в една ненормална държава. А пък да гледат как едни с привилегие си играят играта и примерно им са по-слаби уредите от техните и в същото време нищо невзимат според мен е нечестно.
Върнете се в началото Go down
Селския
Преторий
Преторий
Селския



Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyЧет Юни 28, 2012 6:40 pm

AVGVSTVS 1 написа:
По горе написаното от Petronii е вярно , според мен трябва да се раздават награди и на други търсачи , който не са членове на федерацията , защото сами знаете , че много от тях ги е страх открито да застанат като членове. Все пак живеем в една ненормална държава. А пък да гледат как едни с привилегие си играят играта и примерно им са по-слаби уредите от техните и в същото време нищо невзимат според мен е нечестно.
Що мислиш,че членовете на Федерацията не ги е било страх ?
Върнете се в началото Go down
gandi
Новобранец
Новобранец




Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyЧет Юни 28, 2012 6:44 pm

AVGVSTVS 1 написа:
По горе написаното от Petronii е вярно , според мен трябва да се раздават награди и на други търсачи , който не са членове на федерацията , защото сами знаете , че много от тях ги е страх открито да застанат като членове. Все пак живеем в една ненормална държава. А пък да гледат как едни с привилегие си играят играта и примерно им са по-слаби уредите от техните и в същото време нищо невзимат според мен е нечестно.
Абе хора информирайте се по добре . Само един брой Golden Mask беше спечелен чрез томбола в която участваха само членове на БНФМ другите 4 бр. металдетектори бяха спечелени чрез състезание ( откриване на монета ) и чрез танци ( най колоритен танцьор )без оглед кой член на БНФМ и кой не .
Наградата уикент за двама също никой не е питал кой член кой не е мисля , че спечелилия не беше член на БНФМ . Само за томболата беше ограничението всъщност .
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Най-голямата находка открита с Golden Mask  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-голямата находка открита с Golden Mask    Най-голямата находка открита с Golden Mask  EmptyПет Юни 29, 2012 10:13 pm

stoio написа:
не бе те рамките се правят за дирене на пирони вие освен рамката на прозореца друга виждали ли сте Very Happy

Много слабо са чуствителни към някои видове монети в куп, кована -нагрявана мед, някои видове алумимии.Силата на рамките е или много добре хващат, железа, медни платки, бирени кутии.
Добре направен БГ монетар е много по добър от всяка рамка

Много хора се заблуждават че рамката пробива на дълбоко, да това е вярно но за много едри предмети но тези едри предмети са от сегашно време Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Най-голямата находка открита с Golden Mask
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Продавам Golden Mask 2
» Golden Mask 1
» Golden Mask 4 Pro

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: