Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus GOLD VANQUISH kupuvam TEKNETICS голден врътка Fisher Spectrum deus маск Minelab nokta 5000 грунда Майнлаб miladinka prodavam Coil нишани lorenz tesoro mask wave Simplex пират
 

 Поздрави на всички търсачи от Флорида.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
nikolay.r.malchev
Новобранец
Новобранец




Поздрави на всички търсачи от Флорида. Empty
ПисанеЗаглавие: Поздрави на всички търсачи от Флорида.   Поздрави на всички търсачи от Флорида. EmptyПон Юли 02, 2012 5:59 pm

Здравейте колеги.Нов съм в този форум и се надявам че побликувам на правилното място.
Както и да е,чета с голям интерес мненията и съветите ви относно нашето хоби.
Да се надяваме,че скоро думата металдетектор няма да звучи мръснишки в ушите на управляващите.
Споделям с вас видео,което заснех вчера,на плажа на Маями.
Малко е дълго но се надявам да ви хареса.
Също така имам въпрос към всички,които правят машини:
Можете ли да направите дълбокотърсещ металдетектор,които да работи в солена вода и да несе влияе от черен пясък? Имам пазар за такава машина тук във Флорида.

Жалко не ми е позволено да побликувам :
New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Върнете се в началото Go down
neliobolcheva
Новобранец
Новобранец




Поздрави на всички търсачи от Флорида. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави на всички търсачи от Флорида.   Поздрави на всички търсачи от Флорида. EmptyВто Юли 03, 2012 2:57 pm

nikolay.r.malchev написа:
Здравейте колеги.Нов съм в този форум и се надявам че побликувам на правилното място.
Както и да е,чета с голям интерес мненията и съветите ви относно нашето хоби.
Да се надяваме,че скоро думата металдетектор няма да звучи мръснишки в ушите на управляващите.
Споделям с вас видео,което заснех вчера,на плажа на Маями.
Малко е дълго но се надявам да ви хареса.
Също така имам въпрос към всички,които правят машини:
Можете ли да направите дълбокотърсещ металдетектор,които да работи в солена вода и да несе влияе от черен пясък? Имам пазар за такава машина тук във Флорида.

Жалко не ми е позволено да побликувам :
New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Не могат да ти направят такава машина.Ганьовците тук цапват от някъде схема на детектор и правят.За пулсиндуктивен подводен апарат се иска повече.
Върнете се в началото Go down
pantera
Легионер
Легионер




Поздрави на всички търсачи от Флорида. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави на всички търсачи от Флорида.   Поздрави на всички търсачи от Флорида. EmptyВто Юли 03, 2012 4:52 pm

И кое е това повече, което се иска?
Върнете се в началото Go down
nikolay.r.malchev
Новобранец
Новобранец




Поздрави на всички търсачи от Флорида. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави на всички търсачи от Флорида.   Поздрави на всички търсачи от Флорида. EmptyСря Юли 04, 2012 5:01 am

neliobolcheva написа:
nikolay.r.malchev написа:
Здравейте колеги.Нов съм в този форум и се надявам че побликувам на правилното място.
Както и да е,чета с голям интерес мненията и съветите ви относно нашето хоби.
Да се надяваме,че скоро думата металдетектор няма да звучи мръснишки в ушите на управляващите.
Споделям с вас видео,което заснех вчера,на плажа на Маями.
Малко е дълго но се надявам да ви хареса.
Също така имам въпрос към всички,които правят машини:
Можете ли да направите дълбокотърсещ металдетектор,които да работи в солена вода и да несе влияе от черен пясък? Имам пазар за такава машина тук във Флорида.

Жалко не ми е позволено да побликувам :
New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Не могат да ти направят такава машина.Ганьовците тук цапват от някъде схема на детектор и правят.За пулсиндуктивен подводен апарат се иска повече.
"Що така бе Миме" Отзивите тук в Сащ относно Българските детектори са доста положителни.
Все почесто се говори във форумите за машини произведени в БГ.
Имам предвид NEXUS BLISTOOL GOLD MASK.

Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Поздрави на всички търсачи от Флорида. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави на всички търсачи от Флорида.   Поздрави на всички търсачи от Флорида. EmptyСъб Юли 07, 2012 2:25 am

И обикновен пулсиндуктивен апарат не можат да направят които да работи с малки глави.
Върнете се в началото Go down
nikolay.r.malchev
Новобранец
Новобранец




Поздрави на всички търсачи от Флорида. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави на всички търсачи от Флорида.   Поздрави на всички търсачи от Флорида. EmptyСъб Юли 07, 2012 6:25 am

gog написа:
И обикновен пулсиндуктивен апарат не можат да направят които да работи с малки глави.

Ерик Фостер беше Гурото на пулс машините ама се пенсионира и си продаде схемите на улаитс електроникс и сега те разработват ТДИ версиите ама да видим какво ще излезе.
Говорисе че може би ще има машина,която да дескриминира и да е пулсиндукционна.
Аз очаквам с голям интерс машината на един полски колега.Хибрид между пулс и ВЛФ детектор.
ТоЙ очаква патента да му излезе и ще побликува повече инфо.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Поздрави на всички търсачи от Флорида. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави на всички търсачи от Флорида.   Поздрави на всички търсачи от Флорида. EmptyСъб Юли 07, 2012 4:44 pm

И къде е това видео. Question Question
Върнете се в началото Go down
 
Поздрави на всички търсачи от Флорида.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Поздрави за всички вас от Руските колеги.
» Честита коледа на всички търсачи!
» Поздрави от Австрия.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: