Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
голден miladinka mask нишани 5000 грунда TEKNETICS prodavam Spectrum пират GOLD nokta VANQUISH Minelab Майнлаб врътка Coil wave Fisher маск tesoro kupuvam deus nexus lorenz Simplex
 

 20ст. на 45 см

Go down 
+18
Toros
Ancient Hunter
Petronii
wallb2
Podlecii.avg
Siromahus
кирката
laki
ztec
comander
G.M.2
alabala
hagemon4o
BA4O KOLIO
stoio
bekos
LAV DJOI
kelesis_ss
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
wallb2
Консул
Консул
wallb2



20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyПон Юли 09, 2012 10:53 pm

Siromahus написа:
Ако машината е гъдулка 20см ОО може да хване 20ст на 45см на нормална почва.

има и доста по-дълбоки гъдулки, ама майсторите им веке са уядоа и неправят...

Колега Августус пиши ми на ЛС подробности за тази машина, ако ти се споделя


20ст. на 45 см - Page 2 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyПон Юли 09, 2012 10:56 pm

О.К. НО СЛЕД ТЕСТОВЕТЕ
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyПон Юли 09, 2012 11:07 pm

wallb2 написа:
Siromahus написа:
Ако машината е гъдулка 20см ОО може да хване 20ст на 45см на нормална почва.

има и доста по-дълбоки гъдулки, ама майсторите им веке са уядоа и неправят...

Колега Августус пиши ми на ЛС подробности за тази машина, ако ти се споделя

Правят ,правят , ама ги продават за хилядарка на баш феновете , другите нарочно ги гласят за ширпотреба.


geek
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyПон Юли 09, 2012 11:11 pm

AVGVSTVS 1 написа:
Няма го този шум. Нали я пробвах. Знам ,че не Ви се вярва , и на мен не ми се вярваше , но това е истината. Държа да подчертая , че двама майстори я правиха не един. ИДЕИТЕ СА И НА ДВАМАТА.
ОК. ще ми се да я пробваш тази машина по следния начин: слагаш 20-тя стотинки на "чисто място" след което проверяваш сигнала, предполагам че машината ще го даде за "цветен" , след което поставяш кибрит над монетата и върху кибрита стар ръждясал пирон.... интересно ми е в този случай сигнала къв ще бъде!!!! Cool


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyПон Юли 09, 2012 11:24 pm

Тия турбота са нож с 2 остриета. За въздушни демонстрации са идеални, стават и за някои почви с много пясък или лека варовикова пръст. Обаче в земята на реален обект може да ти скъса нервите ако не се сетиш да го изключиш това турбо. Един колега от Силистра още през 2000г. правеше апарати с такива "екстри". Въздушно чуваха сестерция от 80см. Продаваше ги по 1500 - 1800лв. "Турбото" хабеше акумулатор 12V / 4Ah за 4-5 часа. Имаше много доволни от купувачите му, но имаше и някои направо му ги връщаха.
Като гледам сега някои пак преоткриват топлата вода Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyПон Юли 09, 2012 11:44 pm

Виж колега искам правилно да ме разбереш в момента правя тестове. Въздушно няма некъде. Преди време имах енигма за 2 седмици и я продадох , защото въздушно хващаше 1лв на 50-60см.но в реалност я нямяше никъде. С една дума се правих на гъзар пред другите , но в реалност НИЩО. това е . Продадох я! Сега нещата са други . Няма нищо с въздушното . При ръчен грунд на дупките несвири , а в същото време дава тези дълбочине за които съм писал. Няма въздушно. Всичко е закопано. Досега не съм споменал за бг. производител и няма да спомена , но мисля , че нещата са на друго ниво. Единствено ме притеснява на замърсени почви и урудени, но там настройките на автоматичен грунд не са пипнати. За мен истина за теб лъжа. Двамата бг.производители отдавна искаха да направят този експеримент но несмееха , аз ги накарах едва ли не с изнудване. Оказа се резултата повече от положителен.Остава да ме черпят една бира. super21 бира
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyВто Юли 10, 2012 12:31 am

AVGVSTVS 1 написа:
Виж колега искам правилно да ме разбереш в момента правя тестове. Въздушно няма некъде. Преди време имах енигма за 2 седмици и я продадох , защото въздушно хващаше 1лв на 50-60см.но в реалност я нямяше никъде. С една дума се правих на гъзар пред другите , но в реалност НИЩО. това е . Продадох я! Сега нещата са други . Няма нищо с въздушното . При ръчен грунд на дупките несвири , а в същото време дава тези дълбочине за които съм писал. Няма въздушно. Всичко е закопано. Досега не съм споменал за бг. производител и няма да спомена , но мисля , че нещата са на друго ниво. Единствено ме притеснява на замърсени почви и урудени, но там настройките на автоматичен грунд не са пипнати. За мен истина за теб лъжа. Двамата бг.производители отдавна искаха да направят този експеримент но несмееха , аз ги накарах едва ли не с изнудване. Оказа се резултата повече от положителен.Остава да ме черпят една бира. super21 бира

Ти сега ме сещаш където преди се говореше за оня специалист от слащен , където отишъл у Монтана на обмяна на опит . Да не са тия двамцата измислили нов тип метал детектори та да имат тези резултати , може да са открили нов метод на детекция , не да са познатите индуктив баланс или пулс индукция. То когато се съберат повече глави стават чудеса , особено у монтанско


cheers
Върнете се в началото Go down
Toros
Новобранец
Новобранец




20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyВто Юли 10, 2012 12:39 pm

AVGVSTVS 1 написа:
Виж колега искам правилно да ме разбереш в момента правя тестове. Въздушно няма некъде. Преди време имах енигма за 2 седмици и я продадох , защото въздушно хващаше 1лв на 50-60см.но в реалност я нямяше никъде. С една дума се правих на гъзар пред другите , но в реалност НИЩО. това е . Продадох я! Сега нещата са други . Няма нищо с въздушното . При ръчен грунд на дупките несвири , а в същото време дава тези дълбочине за които съм писал. Няма въздушно. Всичко е закопано. Досега не съм споменал за бг. производител и няма да спомена , но мисля , че нещата са на друго ниво. Единствено ме притеснява на замърсени почви и урудени, но там настройките на автоматичен грунд не са пипнати. За мен истина за теб лъжа. Двамата бг.производители отдавна искаха да направят този експеримент но несмееха , аз ги накарах едва ли не с изнудване. Оказа се резултата повече от положителен.Остава да ме черпят една бира. super21 бира


Абе пичове, няма ли админ да я изтрие тази тема. Тук на това място трябва да има "Купува-продава". Колегата AVGVSTVS 1 съвсем ни взе на мезе и взе да прави някому реклами от типа на тези по телевизията, дето три месеца ни питаха "Къде е Мунчо" и после хоп Мунчо пие бира Каменица - страхотна реклама,няма що!
Темата да се трие, ако ли не AVGVSTVS 1 да си пуска цената - какво и за колко продава!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyВто Юли 10, 2012 1:00 pm

До Toros! Евала бе пич! Успя да ме разсмееш много яко. super21 метъл Мд е мой купен преди 3 г. за 400лв. и не се продава. Чети внимателно какво е писано по-горе. Просто споделих впечатленията си от работа на мд след подобренията. Това е . Иначе имаш доста хубаво чувство за хумор. Специални поздрави имаш от мен. Хареса ми изказването ти. слънце
Върнете се в началото Go down
Toros
Новобранец
Новобранец




20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyВто Юли 10, 2012 1:19 pm

AVGVSTVS 1 написа:
До Toros! Евала бе пич! Успя да ме разсмееш много яко. super21 метъл Мд е мой купен преди 3 г. за 400лв. и не се продава. Чети внимателно какво е писано по-горе. Просто споделих впечатленията си от работа на мд след подобренията. Това е . Иначе имаш доста хубаво чувство за хумор. Специални поздрави имаш от мен. Хареса ми изказването ти. слънце

Като не се продава що не си споделяш в "Благи приказки". Тук в "Купува продава" твоите измишльотини нямят място! Или просто ей така-веселичко и случайно си объркал мястото за постване.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyВто Юли 10, 2012 1:41 pm

Виж пич, явно умственият потенциал ти е малък или пък злобата ти е голяма едно от двете ти си избери, но този форум е затова да се споделят мнения, впечатления от работата на МД и още много други работи свързани с МД-те. Ти като новобранец явно си объркал форума и мисля , че мястото ти не е тук. Марш навън самонаказание
Върнете се в началото Go down
Toros
Новобранец
Новобранец




20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyВто Юли 10, 2012 1:49 pm

AVGVSTVS 1 написа:
Виж пич, явно умственият потенциал ти е малък или пък злобата ти е голяма едно от двете ти си избери, но този форум е затова да се споделят мнения, впечатления от работата на МД и още много други работи свързани с МД-те. Ти като новобранец явно си объркал форума и мисля , че мястото ти не е тук. Марш навън самонаказание

Всичките тези приказки не обясняват защо си постнал съобщенията си не на правилното място. Прав си - форума е да се споделят впечатления свързани с МД. Но ти нищо не споделяш! Темата е "Купувам-продавам", но ти нищо не продаваш!
Просто правиш другите на балами-това е! Хората се опитаха да ти го кажат по различни начини, а ти не го разбра!
Е успех в нещото, което си мислиш, че правиш!
Върнете се в началото Go down
pantera
Легионер
Легионер




20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyВто Юли 10, 2012 5:35 pm

Щом се касае за споделяне - какво е ровено/променяно/тунинговано/усъвършенствано/променяно??
Върнете се в началото Go down
plamenstannev
Новобранец
Новобранец
plamenstannev



20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyПет Юли 13, 2012 1:27 pm

Toros написа:
AVGVSTVS 1 написа:
Виж пич, явно умственият потенциал ти е малък или пък злобата ти е голяма едно от двете ти си избери, но този форум е затова да се споделят мнения, впечатления от работата на МД и още много други работи свързани с МД-те. Ти като новобранец явно си объркал форума и мисля , че мястото ти не е тук. Марш навън самонаказание

Всичките тези приказки не обясняват защо си постнал съобщенията си не на правилното място. Прав си - форума е да се споделят впечатления свързани с МД. Но ти нищо не споделяш! Темата е "Купувам-продавам", но ти нищо не продаваш!
Просто правиш другите на балами-това е! Хората се опитаха да ти го кажат по различни начини, а ти не го разбра!
Е успех в нещото, което си мислиш, че правиш!

Мисля че машината е на ЕРХАН и Сие от Шумен, той започна такава разработка не отдавна.
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyСря Юли 17, 2013 11:21 am

Е,каква стана тя накрая,след една година още да чакаме клипа със 20-сте ст.на 45 см.Шашо 2
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




20ст. на 45 см - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 20ст. на 45 см   20ст. на 45 см - Page 2 EmptyСря Юли 17, 2013 1:15 pm

Няма начин Laughing Това са компютърни командоси, на практика няма резултат нито клип.Би било интересно да се види и не е голяма работа да се заснеме такъв клип, било то и в горещо време и покрай змии...Моя деус лови 20 стотинки на 1 метър, НО трябва да са престоели в земята мин 1000 години за да се образува ехо ефект от оксидацията на метала и имам специална хакерска програма, която засича това Wink 
Ще заровя ей сега едни и след 1000 години ще снимам да докажа Cool 
Върнете се в началото Go down
 
20ст. на 45 см
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: