Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn



ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА Empty
ПисанеЗаглавие: ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА   ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА EmptyСря Юли 25, 2012 6:08 pm

Колеги, внимавайте сигнализираха ни колеги за нова телефонна измама.
Обажда се скрит номер и Ви казват, че сте спечелили награда от Технополис и трябва да се обадите на номер, който е импулсен.
НЕ СЕ ВРЪЗВАЙТЕ ТОВА Е ИЗМАМА И НЕ ЗВЪНЕТЕ НА ТЕЛЕФОНА, КОЙТО ЩЕ ВИ КАЖАТ
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА   ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА EmptyСря Юли 25, 2012 7:13 pm

Благодаря за предупреждението. Бъди жив и здрав и късмет !
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА   ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА EmptyЧет Юли 26, 2012 11:08 am

adminn написа:
Колеги, внимавайте сигнализираха ни колеги за нова телефонна измама.
Обажда се скрит номер и Ви казват, че сте спечелили награда от Технополис и трябва да се обадите на номер, който е импулсен.
НЕ СЕ ВРЪЗВАЙТЕ ТОВА Е ИЗМАМА И НЕ ЗВЪНЕТЕ НА ТЕЛЕФОНА, КОЙТО ЩЕ ВИ КАЖАТ
Колегата, adminn е прав! Ще ви разкажа за една интернетна измама. Значи под много софтуери за изтегляния стои надписа изпрати смс на номер ............ за да получиш достъп до софтуера- цена на смс 0,60лв с ддс. В същото време , Ти пращаш този смс и ти маркират 6 лв с ддс и ти дават линк , на който въобще несъществува този софтуер.Аз изгорях , така, че ВНИМАВАЙТЕ!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА   ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА EmptyЧет Юли 26, 2012 11:42 am

Колеги това е телефона 18423 на който не трябва да пращате смс, защото един смс струва 6лв. След това нищо неполучаваш.
Върнете се в началото Go down
mario1
Новобранец
Новобранец
mario1



ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА   ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА EmptyСъб Юли 28, 2012 10:09 pm

AVGVSTVS 1 написа:
Колеги това е телефона 18423 на който не трябва да пращате смс, защото един смс струва 6лв. След това нищо неполучаваш.
Колега кога имаш време за търсене,ти не ставаш от компа бе брат.Или си вълк у овча кожа
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА   ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА EmptyНед Юли 29, 2012 1:04 am

mario1 написа:
AVGVSTVS 1 написа:
Колеги това е телефона 18423 на който не трябва да пращате смс, защото един смс струва 6лв. След това нищо неполучаваш.

Колега кога имаш време за търсене,ти не ставаш от компа бе брат.Или си вълк у овча кожа
Извинявам се , че не е свързано с темата, но имам право на отговор.
Слушай , колега и запомни! Мисля , че или си баш новобранец или провокатор. При 45градуса на слънце и при треви до кръстта /изсъхнали и тръни / и всякакви влечуги ми кажи в България къде има обект/ освен, ако не копаеш табани или в борова гора, където в момента можеш да търкаш/в моя край , аз незнам обекти в борови гори и никога не съм копаел табани и никога няма да копая . За мен това е кощунство. Моето е хоби , а не професия да зареда 200лв. бензин и да обикалям обектите в България и да спя на палатки и да търса "ГОЛЯМОТО ИМАНЕ"Пък що се отнася до компа , когато работата налага на човек постоянно да носи лаптоп с него нищо не ми пречи да драскам от време на време. Още повече от този форум научих много , а така също и наскоро се регистрирах в другият форум http://bg-draga.com/ucp.php?mode=login, в които има поне две теми , където съм 100%специалист/ това ми е професията/. Недей повече да бръщолевиш глупости, а!?
p.s. НИКОГА НЕ ТЪРКАМ С ДРУГИ КОЛЕГИ , А ВИНАГИ САМ! ТУК СИ ПОЗНАЛ, ЧЕ СЪМ ВЪЛК ЕДИНАК.
"САМ ПАДНАЛ, САМ СТАНАЛ"


Последната промяна е направена от AVGVSTVS 1 на Нед Юли 29, 2012 1:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА   ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА EmptyНед Юли 29, 2012 1:51 am

mario1 написа:
AVGVSTVS 1 написа:
Колеги това е телефона 18423 на който не трябва да пращате смс, защото един смс струва 6лв. След това нищо неполучаваш.
Колега кога имаш време за търсене,ти не ставаш от компа бе брат.Или си вълк у овча кожа

Ако не си признателен за тази информация , която ти давам за този телефон 18423 или невярваш напиши го в интернет ще се получат някои приемливи обяви за по-0,60лв с ддс изпрати смс ще дариш на някой чичко и леля 6лв. Успех
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА   ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА EmptyНед Юли 29, 2012 8:38 am

AVGVSTVS 1 написа:
mario1 написа:
AVGVSTVS 1 написа:
Колеги това е телефона 18423 на който не трябва да пращате смс, защото един смс струва 6лв. След това нищо неполучаваш.

Колега кога имаш време за търсене,ти не ставаш от компа бе брат.Или си вълк у овча кожа
Извинявам се , че не е свързано с темата, но имам право на отговор.
Слушай , колега и запомни! Мисля , че или си баш новобранец или провокатор. При 45градуса на слънце и при треви до кръстта /изсъхнали и тръни / и всякакви влечуги ми кажи в България къде има обект/ освен, ако не копаеш табани или в борова гора, където в момента можеш да търкаш/в моя край , аз незнам обекти в борови гори и никога не съм копаел табани и никога няма да копая . За мен това е кощунство. Моето е хоби , а не професия да зареда 200лв. бензин и да обикалям обектите в България и да спя на палатки и да търса "ГОЛЯМОТО ИМАНЕ"Пък що се отнася до компа , когато работата налага на човек постоянно да носи лаптоп с него нищо не ми пречи да драскам от време на време. Още повече от този форум научих много , а така също и наскоро се регистрирах в другият форум http://bg-draga.com/ucp.php?mode=login, в които има поне две теми , където съм 100%специалист/ това ми е професията/. Недей повече да бръщолевиш глупости, а!?
p.s. НИКОГА НЕ ТЪРКАМ С ДРУГИ КОЛЕГИ , А ВИНАГИ САМ! ТУК СИ ПОЗНАЛ, ЧЕ СЪМ ВЪЛК ЕДИНАК.
"САМ ПАДНАЛ, САМ СТАНАЛ"
Абе човеко,то и при мене е жега,обаче поне веднъж в седмицата ловя машината и отивам в гората,защото крастата не търпи и не признава пек и мраз незнам ти как издържаш...?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА   ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА EmptyНед Юли 29, 2012 9:49 am

Тук не е мястото за този каментар не е свързано с темата!
Върнете се в началото Go down
 
ВНИМАНИЕ НОВА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» малка измама
» Внимание
» Внимание имитация на Turbo Pan

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: