Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum Simplex врътка Fisher tesoro GOLD Coil nexus wave голден miladinka маск 5000 lorenz prodavam пират грунда kupuvam VANQUISH deus nokta Майнлаб нишани TEKNETICS Minelab mask
 

 въпрос при работа с рамка

Go down 
+28
ferrous
lomidol
laki
Hadjiev
borislav123
Симпличио
kaponcheto
Mladencho
Radislav
Podlecii.avg
capo
ivangrozni
atina
PUPIENUS
бобо
bai_georgi
pechkata
Ne6o
vesco
Трибал-М
tarsa4a
petrov81231
Ancient Hunter
niki3
mishot
sitalk
QNUS
talasumo
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
Ceco_
Легионер
Легионер




въпрос при работа с рамка - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 7 EmptyВто Сеп 16, 2014 7:20 pm

ton69 написа:
По оригиналната схема нойс-регулира ширината на импулса или мощността-на мах ако се ползва като дълбочинен,някъде около 250мкс импулс.Сенс- чувствителност,регулира закъснението на втори строб-идеята е да се ползва за грунд,но не върши работа поради доста причини,основната му полза е за подтискане на асинхронни смущения-макс закъснение за да не влияе на чувствителността.Сигнал или делей-закъснение на първи строб-регулира се така че минимално да се влияе от почвата и да се избягва дребния повърхностен боклук.Гейн-усилване на входния усилвател -горе долу на средата иначе на мах е много около 2000 и апарата е много нестабилен и *нервен*.Трехолд-праг тва е ясно.Успех
Колега мерси за отговора . Тези неща ги знам . Въпроса ми е каква е последователността . Примерно първо прага след това грунда и тн .
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 7 EmptyВто Сеп 16, 2014 9:20 pm

Ceco_ написа:

Колега мерси за отговора . Тези неща ги знам . Въпроса ми е каква е последователността . Примерно първо прага след това грунда и тн .


Има ли значение от къде шаа подкараш?:Отпред,отзад,или странично-гониш крайнио резултат!...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




въпрос при работа с рамка - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 7 EmptyСря Сеп 17, 2014 6:04 pm

Трибал-М написа:
Ceco_ написа:

Колега мерси за отговора . Тези неща ги знам . Въпроса ми е каква е последователността . Примерно първо прага след това грунда и тн .


Има ли значение от къде шаа подкараш?:Отпред,отзад,или странично-гониш крайнио резултат!...
Е за това става въпрос дали има значение в каква последователност се настройва .
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 7 EmptyПет Сеп 19, 2014 8:55 am

Ceco_ написа:

Колега мерси за отговора . Тези неща ги знам . Въпроса ми е каква е последователността . Примерно първо прага след това грунда и тн .
Разбира се че първо се настройва праг-звук чувствителност дискриминация - ако има такава и чак тогава грунд-баланс...
Това важи за всички детектори...
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



въпрос при работа с рамка - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 7 EmptyПет Сеп 19, 2014 9:51 am

Все още няма рамка с грунд баланс,със едно изключение.Основното предимство на грунд баланса е че позволява чуваемост на малки предмети и кесии с по 100 пари.Понеже принципа на грундирване не е за сметка на чувствителноста,както при всички останали.Няма ги и паразитните сигнали на издутите рамки.
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



въпрос при работа с рамка - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 7 EmptyПон Дек 01, 2014 11:16 am

Ако някой е в района на Хасково може да се свърже с мене зада направим тестове в реални условия Wink на Рамка....
Върнете се в началото Go down
 
въпрос при работа с рамка
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Въпрос за рамка
» въпрос за рамка Gold Fish 2 Pro
» Работа със улеи.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: