Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam lorenz TEKNETICS нишани Coil deus nokta Майнлаб mask 5000 грунда Minelab врътка голден Fisher Spectrum VANQUISH пират wave nexus Simplex miladinka tesoro prodavam маск GOLD
 

 СОНДА

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
slavipernik
Новобранец
Новобранец




СОНДА Empty
ПисанеЗаглавие: СОНДА   СОНДА EmptyНед Авг 26, 2012 5:19 pm

Купих си преди 1месец s.m.w.cezare платка и сега не мога да направя сондата искам да ми кажете ниакои маистор? стена


Последната промяна е направена от slavipernik на Нед Авг 26, 2012 5:45 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
pantera
Легионер
Легионер




СОНДА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СОНДА   СОНДА EmptyНед Авг 26, 2012 5:31 pm

slavipernik написа:
Купихси преди 1месец s.m.w.cezare платка и сега немога да направиа сондата изкам да ми кажете ниакои маистор? стена
1 изречение - 50% грешки...! Shocked scratch Question Exclamation affraid confused стена учудване
Върнете се в началото Go down
extremec
Новобранец
Новобранец




СОНДА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СОНДА   СОНДА EmptyНед Ное 16, 2014 1:05 am

потърси в интернет има мн майстори
Върнете се в началото Go down
 
СОНДА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» сонда за xlt
» Каква търсеща сонда бихте искали да има още ?
» сонда за нрг 100

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Направи си Сам-
Идете на: