Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

статия във вестник телеграф

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni

статия във вестник телеграф Empty
ПисанеЗаглавие: статия във вестник телеграф   статия във вестник телеграф EmptyСъб Сеп 08, 2012 7:44 pm

Във вестник Телеграф има статия за съборът на морето. За пръв път не сме описани като престъпници от голяма медия.
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto

ПисанеЗаглавие: Re: статия във вестник телеграф   статия във вестник телеграф EmptyСъб Сеп 08, 2012 7:51 pm

федерацията работи Smile ,но всащност има още доста медии не е касно да напишат нещо "умно"
QNUS
Консул
Консул
QNUS

ПисанеЗаглавие: Re: статия във вестник телеграф   статия във вестник телеграф EmptyСъб Сеп 08, 2012 7:54 pm

ivangrozni написа:
Във вестник Телеграф има статия за съборът на морето. За пръв път не сме описани като престъпници от голяма медия.

така да бъде-но не виждам линкове тука -преди събора зарових 2 кутийки с бира ???и чаках някой да ги намери(за справка -проследете мненията ми назад). Wink
horo
Про-Консул
Про-Консул
horo

ПисанеЗаглавие: Re: статия във вестник телеграф   статия във вестник телеграф EmptyСъб Сеп 08, 2012 9:57 pm

за огромно съжаление искам да кажа че винаги ще гледат на нас като на напас,престъпници и тем подобни поради обясними причини данеги изброявам много добре знаете колко колеги има дето правят каквили не простотии така че е нормално това отношение към нас и едвали нещо щего промени. И аз искам да изляза със дететоси и спокоино да обиколя някоя полянка но как даго направя като някои от нас превърнаха хобито в престъпна деиност така че ние сами сиго направихме това така коментирано отношение ......
QNUS
Консул
Консул
QNUS

ПисанеЗаглавие: Re: статия във вестник телеграф   статия във вестник телеграф EmptyСъб Сеп 08, 2012 10:05 pm

horo написа:
за огромно съжаление искам да кажа че винаги ще гледат на нас като на напас,престъпници и тем подобни поради обясними причини данеги изброявам много добре знаете колко колеги има дето правят каквили не простотии така че е нормално това отношение към нас и едвали нещо щего промени. И аз искам да изляза със дететоси и спокоино да обиколя някоя полянка но как даго направя като някои от нас превърнаха хобито в престъпна деиност така че ние сами сиго направихме това така коментирано отношение ......
MИ аз колега Зарових преди десетина дни кутийки с бира и само питам ,,,гледам че се събрали все майстори???? н ека някой да снима и да видим за какво иде реч ???дълбочината беше не повече от 30 см......???????? Very Happy Very Happy
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: статия във вестник телеграф   статия във вестник телеграф EmptyСъб Сеп 08, 2012 11:51 pm

horo написа:
Доста сериозен коментар! Напълно съм съгласен с теб. Само по-моя край /то и в цяла България е така/ като видя разкопани гробове , табани по 2-3м дълбоки и всичко изпотрошено стените на сградите разрушени и т.н ми става тъжно. Това не е моето хоби, това е престъпление за затвор. От такива простаци, ние пати ме и много от хората гледат с лошо око на нас когато ни видят с МД по някоя ливада.

статия във вестник телеграф
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Вестник или списание на Федерацята
» МЕТАЛДЕТЕКТИНГА ВЪВ ВЕЛИКОБРИТАНИЯ - ПРАКТИКА И ЗАКОНИ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: