Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка prodavam lorenz TEKNETICS Майнлаб маск mask 5000 нишани Minelab tesoro Fisher deus пират VANQUISH nexus грунда nokta Simplex голден Spectrum miladinka kupuvam GOLD Coil wave
 

 дайте съвет за фабричен металдетектор

Go down 
+25
maximus_kn
hagemon4o
LAV DJOI
imperio
Golden Mask
drujba6
colin96
ivangrozni
tepes
markos
asparuh
бобо
F-75
borisov
4орта
lomidol
mdetectors.bg
ivanasen
stan960
vvurbanov
pet1r90
jordan_nenov
анди999
sitalk
nasko75
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
бобо
Джадай
Джадай




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyПон Окт 08, 2012 12:05 pm

jordan_nenov написа:
Грундирането на апарата ми е обикновено от 45 до 80. На един от върховете при мен има вулканични скали, които задържат малки железни предмети. Пирит и магнетит. Ей там с голямата сефка си бачкам като пич. А сега някой да каже на кое вика тежка почва...
Късмет колеги!
Абе,пич,ти да не си шоп бре? Laughing
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyПон Окт 08, 2012 1:23 pm

бобо написа:
jordan_nenov написа:
Грундирането на апарата ми е обикновено от 45 до 80. На един от върховете при мен има вулканични скали, които задържат малки железни предмети. Пирит и магнетит. Ей там с голямата сефка си бачкам като пич. А сега някой да каже на кое вика тежка почва...
Късмет колеги!
Абе,пич,ти да не си шоп бре? Laughing

Шоп съм и се гордея с това. Писателя Димитър Иванов, по известен като Елин Пелин ми е вуйчо. Който не вярва, нека в YOU TUBE да напише: f75 hi mineralization, и да види за какво иде реч. Или мдетекторса да кажат за фишера и магнетита...
Късмет!
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyПон Окт 08, 2012 3:55 pm

Колега сега виждам,че сме близо един до друг ако решиш някой ден заповядай до Пирдоп да направиме заедно един излет,а ще ми е и интересно да пробвам Фишера. голд скара
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyПон Окт 08, 2012 6:43 pm

LAV DJOI написа:
Колега сега виждам,че сме близо един до друг ако решиш някой ден заповядай до Пирдоп да направиме заедно един излет,а ще ми е и интересно да пробвам Фишера. голд скара

На драго сърце ще дойда, та ние сме на 30-ина километра. Така ще се увериш, че машината си заслужава кинтите...
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyПон Окт 08, 2012 10:16 pm

[quote="jordan_nenov"][quote="бобо"]
jordan_nenov написа:
Шоп съм и се гордея с това. Писателя Димитър Иванов, по известен като Елин Пелин ми е вуйчо. Който не вярва, нека в YOU TUBE да напише: f75 hi mineralization, и да види за какво иде реч. Или мдетекторса да кажат за фишера и магнетита...
Късмет!

Елин Пелин по произход е средногорец! А с теб м/у другото се оказваме братовчеди Smile
Сестрата на твоята пра пра баба, е моя пра пра баба Smile
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyПон Окт 08, 2012 10:32 pm

[quote="tepes"][quote="jordan_nenov"]
бобо написа:
jordan_nenov написа:
Шоп съм и се гордея с това. Писателя Димитър Иванов, по известен като Елин Пелин ми е вуйчо. Който не вярва, нека в YOU TUBE да напише: f75 hi mineralization, и да види за какво иде реч. Или мдетекторса да кажат за фишера и магнетита...
Късмет!

Елин Пелин по произход е средногорец! А с теб м/у другото се оказваме братовчеди Smile
Сестрата на твоята пра пра баба, е моя пра пра баба Smile
Първия връх на Средна гора е вр.Бабутица.
Това е върха за който говорих в предните постове. Границата между средногорци и шопи е между Белопопци и Горна Малина. А аз съм белопопчанин. Но от комшиите съм взел ината. Така отказах и цигарите. Пра пра баба ми е Парашкева Добрева и е сестра на Пелинко на майка му. Ами ти от къде си?
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyПон Окт 08, 2012 10:47 pm

Значи първата братовчетка на твоята прапрабаба е моята прапрабаба
Произхода ми е от Голема Раковица от рода на Йонкинци
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyПон Окт 08, 2012 11:02 pm

Колко е малък света..........!! Laughing
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyПон Окт 08, 2012 11:04 pm

Аде де... бабо
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyПон Окт 08, 2012 11:29 pm

jordan_nenov написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
Грундирането на апарата ми е обикновено от 45 до 80. На един от върховете при мен има вулканични скали, които задържат малки железни предмети. Пирит и магнетит. Ей там с голямата сефка си бачкам като пич. А сега някой да каже на кое вика тежка почва...
Късмет колеги!
Абе,пич,ти да не си шоп бре? Laughing

Шоп съм и се гордея с това. Писателя Димитър Иванов, по известен като Елин Пелин ми е вуйчо. Който не вярва, нека в YOU TUBE да напише: f75 hi mineralization, и да види за какво иде реч. Или мдетекторса да кажат за фишера и магнетита...
Късмет!
Ай стига празни приказки ,де.Земи си бангията,прескочи до Бургас,пък после пак ша приказваме.Не отричай нещо само защото не си го видял!Ф 75 не е нищо по-особено!Пууууууууууууууууу.!Ела го пусни твоя Фишер в Странджата,пък нека после от мдетекторса ти кажат поради кой точно минерал не му сработва дискриминацията.В Ю ТУБа щяли да ми кажат за кво иде реч Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Ха....!Айде със здраве. Laughing
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyПон Окт 08, 2012 11:48 pm

Само ф75 ли няма дискриминация в Странджата?
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyВто Окт 09, 2012 12:04 am

бобо написа:
jordan_nenov написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
Грундирането на апарата ми е обикновено от 45 до 80. На един от върховете при мен има вулканични скали, които задържат малки железни предмети. Пирит и магнетит. Ей там с голямата сефка си бачкам като пич. А сега някой да каже на кое вика тежка почва...
Късмет колеги!
Абе,пич,ти да не си шоп бре? Laughing

Шоп съм и се гордея с това. Писателя Димитър Иванов, по известен като Елин Пелин ми е вуйчо. Който не вярва, нека в YOU TUBE да напише: f75 hi mineralization, и да види за какво иде реч. Или мдетекторса да кажат за фишера и магнетита...
Късмет!
Ай стига празни приказки ,де.Земи си бангията,прескочи до Бургас,пък после пак ша приказваме.Не отричай нещо само защото не си го видял!Ф 75 не е нищо по-особено!Пууууууууууууууууу.!Ела го пусни твоя Фишер в Странджата,пък нека после от мдетекторса ти кажат поради кой точно минерал не му сработва дискриминацията.В Ю ТУБа щяли да ми кажат за кво иде реч Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Ха....!Айде със здраве. Laughing

Колега , ако не си въобще пипал фисшер 75 не се изказвай неподготвен, но ако си пипал и си работил там се него мога да ти стисна ръката и да ти се извиня! Просто за мен този модел е досега най-сполучливият с който съм работил на такива терени! Very Happy
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyВто Окт 09, 2012 12:26 am

jordan_nenov написа:
Само ф75 ли няма дискриминация в Странджата?
Оооо,не,но някои се справят по- добре.!Мнлб Експлр например.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyВто Окт 09, 2012 12:36 am

бобо написа:
jordan_nenov написа:
Само ф75 ли няма дискриминация в Странджата?
Оооо,не,но някои се справят по- добре.!Мнлб Експлр например.
Колега искам да ме разбереш правилно и такъв съм държал в ръката , но не ми харесва ! Просто на такива терени се държи горе долу добре , но сигналите не ги дава така категорично като този модел фишер 75 ! Very Happy
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyВто Окт 09, 2012 12:45 am

ivanasen написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
Грундирането на апарата ми е обикновено от 45 до 80. На един от върховете при мен има вулканични скали, които задържат малки железни предмети. Пирит и магнетит. Ей там с голямата сефка си бачкам като пич. А сега някой да каже на кое вика тежка почва...
Късмет колеги!
Абе,пич,ти да не си шоп бре? Laughing

Шоп съм и се гордея с това. Писателя Димитър Иванов, по известен като Елин Пелин ми е вуйчо. Който не вярва, нека в YOU TUBE да напише: f75 hi mineralization, и да види за какво иде реч. Или мдетекторса да кажат за фишера и магнетита...
Късмет!
Ай стига празни приказки ,де.Земи си бангията,прескочи до Бургас,пък после пак ша приказваме.Не отричай нещо само защото не си го видял!Ф 75 не е нищо по-особено!Пууууууууууууууууу.!Ела го пусни твоя Фишер в Странджата,пък нека после от мдетекторса ти кажат поради кой точно минерал не му сработва дискриминацията.В Ю ТУБа щяли да ми кажат за кво иде реч Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Ха....!Айде със здраве. Laughing

Колега , ако не си въобще пипал фисшер 75 не се изказвай неподготвен, но ако си пипал и си работил там се него мога да ти стисна ръката и да ти се извиня! Просто за мен този модел е досега най-сполучливият с който съм работил на такива терени! Very Happy
Май не са ТОЛКОЗ такива терените.Пипал съм го ,да.Не съм работил-не.Но колегите дет работиха с него ,вече не работят с него.И на мен Мнлб не ми допада!Човек се учи докато е жив! Лека нощ и късмет!.Който търси упорито-рано ,или късно намира! Wink Въпросът ,е-какво?А отговора- това,което търси. Shocked Laughing ---Малко философия за приспиване. Laughing
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyВто Окт 09, 2012 1:29 am

бобо написа:
ivanasen написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
Грундирането на апарата ми е обикновено от 45 до 80. На един от върховете при мен има вулканични скали, които задържат малки железни предмети. Пирит и магнетит. Ей там с голямата сефка си бачкам като пич. А сега някой да каже на кое вика тежка почва...
Късмет колеги!
Абе,пич,ти да не си шоп бре? Laughing

Шоп съм и се гордея с това. Писателя Димитър Иванов, по известен като Елин Пелин ми е вуйчо. Който не вярва, нека в YOU TUBE да напише: f75 hi mineralization, и да види за какво иде реч. Или мдетекторса да кажат за фишера и магнетита...
Късмет!
Ай стига празни приказки ,де.Земи си бангията,прескочи до Бургас,пък после пак ша приказваме.Не отричай нещо само защото не си го видял!Ф 75 не е нищо по-особено!Пууууууууууууууууу.!Ела го пусни твоя Фишер в Странджата,пък нека после от мдетекторса ти кажат поради кой точно минерал не му сработва дискриминацията.В Ю ТУБа щяли да ми кажат за кво иде реч Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Ха....!Айде със здраве. Laughing

Колега , ако не си въобще пипал фисшер 75 не се изказвай неподготвен, но ако си пипал и си работил там се него мога да ти стисна ръката и да ти се извиня! Просто за мен този модел е досега най-сполучливият с който съм работил на такива терени! Very Happy
Май не са ТОЛКОЗ такива терените.Пипал съм го ,да.Не съм работил-не.Но колегите дет работиха с него ,вече не работят с него.И на мен Мнлб не ми допада!Човек се учи докато е жив! Лека нощ и късмет!.Който търси упорито-рано ,или късно намира! Wink Въпросът ,е-какво?А отговора- това,което търси. Shocked Laughing ---Малко философия за приспиване. Laughing

super21 Cool
Върнете се в началото Go down
F-75
Новобранец
Новобранец




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyВто Окт 09, 2012 10:23 pm

Eбати споровете .братче!То и аз в началото се лутах с месеци ,да се хвърля към някой апарат,но явно уцелих десетката.F-75-ТОВА Е МАШИНАТА!
А негативите са за устройствата зад машината!

Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyВто Окт 09, 2012 10:35 pm

хм
Върнете се в началото Go down
F-75
Новобранец
Новобранец




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyВто Окт 09, 2012 10:36 pm

Значи полева работа трябва! А МОЗЪЦИ по форума всеки може да ръси.Хора без достатъчно опит с дадена машина,да не се изказват неподготвени!
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyСря Окт 10, 2012 10:33 pm

F-75 написа:
Значи полева работа трябва! А МОЗЪЦИ по форума всеки може да ръси.Хора без достатъчно опит с дадена машина,да не се изказват неподготвени!
Абе братчед .Недей така бе.Днес половин час се чудих един по дълбок сигнал дали да го копам или не.Цвят черно,черно цвят и накрая се оказа монета.Ама зачистване,ама сваляне малко на почва...Еми аз да не съм Ванга.Нали затова съм дал един куп пари-да ми казва ,а не аз да гадая.Какво ми го хвалиш ...И какво зависи от оператора в случая..Ами в други десет случая се оказва черен сигнал при същите обстоятелства.Свалете си очилата най-после и дайте едно обективно мнение.И верно неподготвени да не се изказват..
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyСря Окт 10, 2012 10:40 pm

Знам само,че какъвто и да е апарата си иска време ,за да се сработите.С практиката ставате едно цяло и знаеш всеки сигнал какъв е. Мисля,че това е мнение и на много други колеги.


Последната промяна е направена от maximus_kn на Пет Окт 12, 2012 9:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyСря Окт 10, 2012 11:25 pm

F-75 написа:
Значи полева работа трябва! А МОЗЪЦИ по форума всеки може да ръси.Хора без достатъчно опит с дадена машина,да не се изказват неподготвени!
Полева викаш.....,на полето сички могат,и секи,фани малко баирите,после приказвай поучително,че и ти кат гледам не знаеш за ко иде реч.НЯМА най добър-всичко е въпрос на компромис и приоритети.За орудено-тоз,за замърсено-другия-за дребни неща-третия,....и т.н.
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyЧет Окт 11, 2012 12:13 am

Абе различни хора различни идеали,затова и на всеки различна машина му допада,на едни Мерцедес на други Лада а в крайна сметка вършат една и съща работа,но въртене и пребиване му е майката. Cool
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyЧет Окт 11, 2012 8:17 am

LAV DJOI написа:
Абе различни хора различни идеали,затова и на всеки различна машина му допада,на едни Мерцедес на други Лада а в крайна сметка вършат една и съща работа,но въртене и пребиване му е майката. Cool

Прав си, но във всички случаи Мерцедеса е по-добър от Ладата...
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 4 EmptyЧет Окт 11, 2012 8:54 am

GoldenMask написа:
На 4орта детектора му е за ремонт чудно ми е що не го праща .
Той вече идва на ремонт, съвсем нов след първото излизане за 10 мин. Върна ми го обратно уж с някакви подобрения, и с уверението че щял да работи супер, но е същата работа, няма и грам разлика от преди това. Явно така излизат от "фабриката" pale За мен тоя детектор за селища не става. стена
Върнете се в началото Go down
 
дайте съвет за фабричен металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
»  Купувам фабричен металдетектор
» Моля дайте съвет
» дайте съвет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: