Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher nexus грунда Spectrum пират GOLD нишани 5000 lorenz kupuvam Minelab tesoro deus Майнлаб prodavam врътка TEKNETICS wave nokta маск голден Simplex VANQUISH miladinka Coil mask
 

 Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема!

Go down 
+3
hamido
ivanasen
Riminats
7 posters
АвторСъобщение
Riminats
Новобранец
Новобранец




 - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! Empty
ПисанеЗаглавие: Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема!    - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! EmptyВто Сеп 25, 2012 7:51 am

Колеги за Сливенско според вас кой ще се справя по добре
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема!    - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! EmptyВто Сеп 25, 2012 12:29 pm

Riminats написа:
Колеги за Сливенско според вас кой ще се справя по добре

Колега за Енигма на Краси имам много добри впечатления.Колеги , който са работили с енигма доста неща са изваждали след мен и то на доста тежки почви. Най-лошото е че веднъж като я закупиш и недай си боже нещо ти се развали няма койда ти я поправи! Доста хора пищят за ремонти. И техният глас остава в пустинята/фактура не се дава/. За пирата съм чул също хубави отзиви, но там майстора е налице дори и клип ти прати. Според мен Пират или миладинка! Поне и фактура ще ти дадат и веднага ще се отзоват , ако нещо имаш проблем с нея! Very Happy
Върнете се в началото Go down
hamido
Про-Консул
Про-Консул
hamido



 - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема!    - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! EmptyВто Сеп 25, 2012 7:51 pm

Riminats написа:
Колеги за Сливенско според вас кой ще се справя по добре
От тези трите най-успешен е Пиррата, успех с търсенето колега , това е мое мнение!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Riminats
Новобранец
Новобранец




 - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема!    - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! EmptyВто Сеп 25, 2012 7:54 pm

От тези трите най-успешен е Пиррата, успех с търсенето колега , това е мое мнение!!!!!!!!!!
Koлега с Пират ли работиш
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



 - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема!    - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! EmptyВто Сеп 25, 2012 7:57 pm

ivanasen написа:
Riminats написа:
Колеги за Сливенско според вас кой ще се справя по добре

Колега за Енигма на Краси имам много добри впечатления.Колеги , който са работили с енигма доста неща са изваждали след мен и то на доста тежки почви. Най-лошото е че веднъж като я закупиш и недай си боже нещо ти се развали няма койда ти я поправи! Доста хора пищят за ремонти. И техният глас остава в пустинята/фактура не се дава/. За пирата съм чул също хубави отзиви, но там майстора е налице дори и клип ти прати. Според мен Пират или миладинка! Поне и фактура ще ти дадат и веднага ще се отзоват , ако нещо имаш проблем с нея! Very Happy
колега тваса пални глупости че краси не ремонтира апаратитеси. незнам кои ти казаа това но енигмата според мен е наи добрия вариянт за фактурата пак нее така както казваш но немисе спори за глупости писнами
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема!    - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! EmptyВто Сеп 25, 2012 11:40 pm

tatoos_dd написа:
ivanasen написа:
Riminats написа:
Колеги за Сливенско според вас кой ще се справя по добре

Колега за Енигма на Краси имам много добри впечатления.Колеги , който са работили с енигма доста неща са изваждали след мен и то на доста тежки почви. Най-лошото е че веднъж като я закупиш и недай си боже нещо ти се развали няма койда ти я поправи! Доста хора пищят за ремонти. И техният глас остава в пустинята/фактура не се дава/. За пирата съм чул също хубави отзиви, но там майстора е налице дори и клип ти прати. Според мен Пират или миладинка! Поне и фактура ще ти дадат и веднага ще се отзоват , ако нещо имаш проблем с нея! Very Happy
колега тваса пални глупости че краси не ремонтира апаратитеси. незнам кои ти казаа това но енигмата според мен е наи добрия вариянт за фактурата пак нее така както казваш но немисе спори за глупости писнами

Дано си прав колега , но един друг колега орева целият форум , че неговата енигма е изпращана при Краси и не е отремонтирана, а също така хора, които продават ЕНИГМА също реват! Впроса ми е: - ако Краси гарантира сервизно обслужване плюс фактура, тогава мога да кажа, че енигмата е един от доста добрите български апарати! Very Happy


Последната промяна е направена от ivanasen на Сря Сеп 26, 2012 7:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



 - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема!    - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! EmptyСря Сеп 26, 2012 6:24 pm

Дааа,мършата се надушва отдалече..... Спам
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



 - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема!    - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! EmptyСря Сеп 26, 2012 10:40 pm

aз оревах целия форум! забрави за Енигмата...ще се преебе и после уй...аз дори му бях поръчал пита на Краси за 60 2-ра употреба и той ми даде НО ...пак не я беше отремонтирал и се наложи да я пратя на Миладин машината щото пирата работи и копира от него...та се оказа че намотките на питата не отговарят за тази енигма но пак се работи.... тъй че като цяло..ако решеш да вземаш машина се ориентирай към миладин а може и пират ако ти е по наблизо...само хора който могат да ти ремонтират машините или ъпгрейдват когато решиш да я надуят (да лови по дълбоко)!!! и те така
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



 - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема!    - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! EmptyСря Сеп 26, 2012 11:05 pm

А Миладин схемите от дядо си ли ги е наследил или е бил 1944г. в управителния съвет на Fisher Labs.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



 - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема!    - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! EmptyЧет Сеп 27, 2012 1:14 am

Laughing -Бе не ги е наследил от дядо си ма ги правеше по времето на моя и твоя баща -"Пирати" на хоризонта тогаз изобще немаше............................................... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



 - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема!    - Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема! EmptyЧет Сеп 27, 2012 8:59 am

Съгласен колега съгласен,но не може да се каже,че някой копира от Миладин след като и на бай Миладин миндила е копие от нещо със запазена марка.И все пак чест и почитания към стария майстор допринесъл за развитието на нашето тъй интересно и доходоносно хоби super21 Успех колеги ангел
Върнете се в началото Go down
 
Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам Енигма на Краси-грундак
» Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?
» Краси Монтана

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: