Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab пират kupuvam нишани nexus TEKNETICS miladinka deus Spectrum tesoro wave Fisher врътка Майнлаб prodavam маск VANQUISH nokta Coil Simplex голден грунда GOLD lorenz mask 5000
 

 каква машинка да си взема

Go down 
+6
Mitbull
stan960
LAV DJOI
ivanasen
dante.bg977
Stoqnov
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
бобо
Джадай
Джадай




каква машинка да си взема - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема - Page 2 EmptyСъб Ное 03, 2012 10:55 am

Mitbull написа:
бобо написа:
Правописа ти е 6,ама логиката- 0.Как да не му трябва протектор за сондата,като тва–/опааа,извинявам се/тОва е най изложения на опасности елемент на метал....а.Дос"я/горната запетая е спецЯлно за тебе/ Laughing съм строшил 3 сонди и един предпазител за сонда и нито един друг чарк-така че,правете си заключения! Laughing
Ама тъй кажи, че да те светна бе колега Laughing Като излизаш да търкаш, ше си вземаш и лопата, и ще копаеш с нея Wink
Абе с тез излятите сонди няма проблем,но които са от две части слепени само по края-големи ядове.Един по рязък удар в някой камък,влиза влага -и на боклука.Иначе с лопатата по-лесно ,де! Surprised
Върнете се в началото Go down
Stoqnov
Новобранец
Новобранец




каква машинка да си взема - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема - Page 2 EmptyВто Ное 13, 2012 4:43 pm

другата седмица ще си взимам машинката и реших да ви попитам като за последно дали си струват 1600 лв за фишер ф75 или да си взема нещо по евтино например гарет ат про даите съвет
мерси
Върнете се в началото Go down
dante.bg977
Преторий
Преторий
dante.bg977



каква машинка да си взема - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема - Page 2 EmptyВто Ное 13, 2012 5:12 pm

Stoqnov написа:
другата седмица ще си взимам машинката и реших да ви попитам като за последно дали си струват 1600 лв за фишер ф75 или да си взема нещо по евтино например гарет ат про даите съвет
мерси

за 900 лв ще си вземеш идеалната машина Laughing говоря за голден маск 4 Smile


:yes: :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



каква машинка да си взема - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема - Page 2 EmptyВто Ное 13, 2012 5:16 pm

А за 6-700 кинта взимаш новия Пират с двете сонди и двете честоти и ще си супер доволен и може да бъдеш сигурен,че бачка по добре от гореизброените,не говоря по инерция а от опит. извинявай И даже ти остават 200лв. до цената на Маската да си вземеш и едно пойнтерче на Гарет,което повярвай е много ама много полезно.


Един грош да имаш,ама като чорбаджия да го дадеш


Последната промяна е направена от LAV DJOI на Вто Ное 13, 2012 5:44 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
dante.bg977
Преторий
Преторий
dante.bg977



каква машинка да си взема - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема - Page 2 EmptyВто Ное 13, 2012 5:23 pm

а пирончетата в земята различава ли ги колега Very Happy,това малко ме съмнява


:yes: :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



каква машинка да си взема - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема - Page 2 EmptyВто Ное 13, 2012 5:30 pm

Може да те съмнява единствено,ако не си работил с такъв апарат,но бачкал ли си друга песен ще засвириш.


Един грош да имаш,ама като чорбаджия да го дадеш
Върнете се в началото Go down
7hills
Новобранец
Новобранец




каква машинка да си взема - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема - Page 2 EmptyВто Ное 13, 2012 5:33 pm

Дайте малко повече информация за този модел с двете честоти как работи, че ме заинтересува от няколко дни.
Но от лични впечатления Smile
Върнете се в началото Go down
Stoqnov
Новобранец
Новобранец




каква машинка да си взема - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема - Page 2 EmptyВто Ное 13, 2012 6:03 pm

ами за дълбочината как са голден маск 4 или пирата сравнение с фишер ф75 защото мен ме интересува да е максимално дълбок и с горе долу добра дискриминация
Върнете се в началото Go down
dante.bg977
Преторий
Преторий
dante.bg977



каква машинка да си взема - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема - Page 2 EmptyВто Ное 13, 2012 7:35 pm

Stoqnov написа:
ами за дълбочината как са голден маск 4 или пирата сравнение с фишер ф75 защото мен ме интересува да е максимално дълбок и с горе долу добра дискриминация

колега няма как да е много дълбок и дискриминацията да му е желязна Laughing колкото е по-надут даден апарат толкова по-лоша дискриминация има


:yes: :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



каква машинка да си взема - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема - Page 2 EmptyВто Ное 13, 2012 8:22 pm

dante.bg977 написа:
Stoqnov написа:
ами за дълбочината как са голден маск 4 или пирата сравнение с фишер ф75 защото мен ме интересува да е максимално дълбок и с горе долу добра дискриминация

колега няма как да е много дълбок и дискриминацията да му е желязна Laughing колкото е по-надут даден апарат толкова по-лоша дискриминация има
Кое е по добрият вариант според теб колега за повечето търсачите по добре е голяма дълбочина и лоша дискриминация и аз съм за тоя вариант копваш повечко железа но вадиш.
А другия вариант с добрата дискриминация в повечето случаи си е чиста разходка не изкопаваш нищо щото няма дълбочина , а има и интересни железа фибули,стрели,копия...... голд


който търси намира
Върнете се в началото Go down
Stoqnov
Новобранец
Новобранец




каква машинка да си взема - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема - Page 2 EmptyСря Ное 14, 2012 5:12 pm

добре де аз казах да има там горе долу някаква дискриминация но като цяло това неме интересува
интересува ме предимно дълбочината защото всеки сигнал ще се проверява Very Happy такаче дискриминацията не е от особено значение за мен

интересува ме дали Ф75 си струва парите дали е прилично дълбок или за тези пари мога да си взема нещо по добро ? (защото никак не е евтин)
мерси
Върнете се в началото Go down
dante.bg977
Преторий
Преторий
dante.bg977



каква машинка да си взема - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема - Page 2 EmptyСря Ное 14, 2012 8:02 pm

Stoqnov написа:
добре де аз казах да има там горе долу някаква дискриминация но като цяло това неме интересува
интересува ме предимно дълбочината защото всеки сигнал ще се проверява Very Happy такаче дискриминацията не е от особено значение за мен

интересува ме дали Ф75 си струва парите дали е прилично дълбок или за тези пари мога да си взема нещо по добро ? (защото никак не е евтин)
мерси

Ами колега не съм работил с тази машина,но като гледам из форумите всеки я хвали не съм видял отрицателен коментар Smile


:yes: :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
Stoqnov
Новобранец
Новобранец




каква машинка да си взема - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема - Page 2 EmptyЧет Ное 15, 2012 6:47 pm

някои които е работил с ф75 ще сподели ли впечетленията си от този модел
аз чета из форумите че има добра дискриминация и че бил с добра дълбочина но колко добра вие кажете
или примерно тесоро тежон да си взема

аиде по опитните кажете нещо несе срамуваите няма да ви изям Very Happy
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



каква машинка да си взема - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: каква машинка да си взема   каква машинка да си взема - Page 2 EmptyЧет Ное 15, 2012 8:38 pm

И двата апарата ще бъдат с по-малка дълбочина от някой БГ апарат независимо Маска,Миладин,Пират,Енигма,Мохаремка и разни други.А като гледам ти търсиш дълбочина така,че спокойно можеш да се ориентираш към нещо родно.


Един грош да имаш,ама като чорбаджия да го дадеш
Върнете се в началото Go down
 
каква машинка да си взема
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» машинка
» Машинка на Мерчев
» ПРОДАВАМ МАСКА 3+ PB ПРОДАДЕН

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: