Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 999 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
продавам minelab пират tejon lorenz Coil Майнлаб металотърсач POWER kupuvam wave deus golden pirate miladinka tesoro грунда голден маск врътка нишани nexus prodavam GOLD mask Spectrum
Share | 

XP ADVENTIS 2

Go down 
АвторСъобщение
diabloGT
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: XP ADVENTIS 2    Нед Окт 21, 2012 7:37 pm

Колеги дайте мнения и впечетления за XP ADVENTIS 2.
Решил съм да инвестирам в нея и Вашите мнения са важни за мен, ще се броди с нея по Стара планина и Средна Гора. bounce

Ще съм ви благодарен ако споделите впечетлението си от нея.
cheers cheers
Върнете се в началото Go down
denarr
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    Чет Окт 25, 2012 7:42 pm

уреда е спер.след работата ми сьс xp gmp този уред ме о4арова.особено това 4е има и 4ист алметал.взимаи го . cheers
Mladencho
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    Вто Май 14, 2013 5:07 pm

https://www.youtube.com/watch?v=13IyEUK7UO8

Погледнете на теста,колко повдига антената от земята при засичане на сигнала.
Според мен с антена 27 или следващата по-големина от комплекта сонди,този уред ще има чудесна дълбочина и малко МД от този ценови клас,а и от по-горен,ще са му конкуренция.

п.с. Ако има колеги,които работят с детектора,няма да е зле да напишат,два-три реда,за неговата работа в реални условия,ще бъде от голяма полза за всички.
shark
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    Вто Май 14, 2013 5:50 pm

Аз работя с този апарат и ме очарова много приятно за тази работа и тази цена.Апарата има добра дълбочина на дискриминация само не трябва да се прекалява с нея защото има възможност да пропуснеш някой малък сигнал.Аз лично работя на D1-около 2часа. Но имам приятел който работи със същия мд но със слушалки и аз го пробвах много по добре е защото по добре се чуват по дълбоките сигнали.Ако имаш още въпроси питай апарата е добър.
Mladencho
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    Вто Май 14, 2013 6:35 pm

Искам нещо,което да работи на ниска честота и мисля,че адвентиса по ми харесва от Г-макс и затова искам мнение за този МД,а и може би и други колеги искат да научат нещо за него.
Мислех да си взимам Деус,но се отказах заради батериите му и ред други причини.

Пробвал ли си го на тежки почви и ако си,как се справя,а също във почви богати на железа,т.е на замърсено как е ?

п.с. щях да забравя,ако си го пробвал с повече антени сподели и за тях,с коя според теб се справя оптимално добре,то е ясно,че трябва набор от антени,но са много скъпи?
shark
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    Сря Май 15, 2013 6:34 pm

На уредено бях и ми хареса колко добре е балансиран и точе в сигналите които лови.Но моя приятел до мен беше с golden mask3+ и се махна от там веднага защото не се работи лесно там с нея.На замърсено редовно работя много добра работа на дискриминацията но все пак големите корозирали железа ги дава цвят но като почистиш малко над сигнала и го дава желязо.Аз имам оригиналната в комплекта
сонда и ULTIMATE сондата.
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    Пет Дек 20, 2013 5:48 pm

shark написа:
На уредено бях и ми хареса колко добре е балансиран и точе в сигналите които лови.Но моя приятел до мен беше с golden mask3+ и се махна от там веднага защото не се работи лесно там с нея.На замърсено редовно работя много добра работа на дискриминацията но все пак големите корозирали железа ги дава цвят но като почистиш малко над сигнала и го дава желязо.Аз имам оригиналната в комплекта
след празниците мисляда го взимам същия комплект
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    Чет Фев 20, 2014 11:08 am

Rinobs написа:
shark написа:
след празниците мисляда го взимам същия комплект

Е аз съм готов с адвентиса вчера пристигна тези дни ще си направя едно излетче да му се нарадвам
Симпличио
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    Чет Фев 20, 2014 1:12 pm

Колега, направи му един тест за скорост на възстановяване, тоест с два пирона и между тях монета, за да видим този модел дали е достатъчно бърз.
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    Чет Фев 20, 2014 9:06 pm

Симпличио написа:
Колега, направи му един тест за скорост на възстановяване, тоест с два пирона и между тях монета, за да видим този модел дали е достатъчно бърз.
на алл метал или на дискриминация да е
Симпличио
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    Чет Фев 20, 2014 9:29 pm

Rinobs написа:
Симпличио написа:

На дискриминация, тоест първо се слагат само двата пирона, настройва се детектора да не чува пироните и се правят няколко маха, за да се убедят зрителите, че детекторът е настроен на този режим, след това се слага монета между пироните и отново се правят махове, но не бавни, ами достатъчно бързи, като при работно търкане в полето, за да видим дали детекторът ще усети,че има цвят между пироните. Smile

Същият тест направи и с пръстен, ето като този тест, примерно:

https://www.youtube.com/watch?v=kcrVPw9wlyg

Тук се вижда, че скъпарският Е-трак изобщо не чува пръстена, докато след това дебелата монета с голям зор я открива, при това говорим за въздушен тест, а в земята нещата ще са трагични. Smile

Rinobs
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    Чет Фев 20, 2014 10:11 pm

Симпличио написа:
Rinobs написа:
Симпличио написа:

На дискриминация, тоест първо се слагат само двата пирона, настройва се детектора да не чува пироните и се правят няколко маха, за да се убедят зрителите, че детекторът е настроен на този режим, след това се слага монета между пироните и отново се правят махове, но не бавни, ами достатъчно бързи, като при работно търкане в полето, за да видим дали детекторът ще усети,че има цвят между пироните. Smile

Същият тест направи и с пръстен, ето като този тест, примерно:

https://www.youtube.com/watch?v=kcrVPw9wlyg

Тук се вижда, че скъпарският Е-трак изобщо не чува пръстена, докато след това дебелата монета с голям зор я открива, при това говорим за въздушен тест, а в земята нещата ще са трагични. Smile

добре тези дни ще го направя този тест и ще споделя за какво става дума

xp
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    Пон Окт 01, 2018 10:21 am

здравей те новобранец съм и искам да питам xp adventis 2v4 имали добра дълбочина защото мис;я да зимам такъв мд благодаря ви
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: XP ADVENTIS 2    Пон Окт 01, 2018 10:37 pm

xp написа:
здравей те новобранец съм и искам да питам xp adventis 2v4 имали добра дълбочина защото мис;я да зимам такъв мд благодаря ви

Щом търсиш дълбочина погледни модела, който е окомплектован направо с 27 см на сонда апаратът е перфектен за цената си.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!

XP ADVENTIS 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» XP Adventis 2 V4 мнения?
» ACE-250-ВИДЕОТЕСТ
» XP Adventis 2 КПУВАМ
» продавам xp adventis

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: