Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD lorenz miladinka prodavam wave маск nexus грунда mask tesoro VANQUISH Simplex нишани Coil Fisher пират Майнлаб 5000 Minelab nokta голден Spectrum TEKNETICS kupuvam deus врътка
 

 Безценните антики на Васил Божков....

Go down 
+8
stan960
nelivo_64
petrovbs
sparta79
PlovdivTrakiq
Aemilivs
yaponetsa
kerpeden
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
kerpeden
Новобранец
Новобранец




Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСъб Мар 21, 2009 7:29 pm

http://e-vestnik.bg/5804
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСъб Мар 21, 2009 8:36 pm

kerpeden написа:
http://e-vestnik.bg/5804

лелеее,а нас за шепа костаци ше ни вкарат у панделата. голема част от показаните предмети в тая колекция,със сигурност са извадени от могили.ама така е кат са тръгнали от опашката към глвата...
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСъб Мар 21, 2009 9:40 pm

добре...
щом е така..в понеделник отивам да регистрирвам колекция от няколко костака ,да видим какво ще ми кажат .....
ако не се видим... да ви е ясно какво са ми казали Smile

чудно...ако разберат,че някой от тук притежава дори и нещо от показаното на снимките и се каже,че е за колекция...какво ли ще се случи Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСъб Мар 21, 2009 9:58 pm

yaponetsa написа:
kerpeden написа:
http://e-vestnik.bg/5804

лелеее,а нас за шепа костаци ше ни вкарат у панделата. голема част от показаните предмети в тая колекция,със сигурност са извадени от могили.ама така е кат са тръгнали от опашката към глвата...
за мен всичко е от погребения
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСъб Мар 21, 2009 10:04 pm

Той само сребърния ритон ранна тракия сигурно струва над 10 милиона хахахах.
За 10 мил лева няма кой да те вкара в затвора,но за косташката ще лежим доста..
Много ясно ,че всичко е от могили,изпипани,измерени.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСъб Мар 21, 2009 10:09 pm

съдовете са от некрополите на аполония ми се струва ....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСъб Мар 21, 2009 10:16 pm

Aemilivs написа:
съдовете са от некрополите на аполония ми се струва ....
тука в южна бг ги има повече,в аполониа има но са се малки в некрополите поне такива сам виждал аз.в бургас като правят текстилната :яна лъскова:намират шахи с червено фигорна керамика много съдове и много красиви.сигорно от там има някои в него.
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСъб Мар 21, 2009 10:49 pm

comander написа:
yaponetsa написа:
kerpeden написа:
http://e-vestnik.bg/5804

лелеее,а нас за шепа костаци ше ни вкарат у панделата. голема част от показаните предмети в тая колекция,със сигурност са извадени от могили.ама така е кат са тръгнали от опашката към глвата...
за мен всичко е от погребения

нарочно ненаписах "всичко",щото понадоло видех снимки(тия дето са от книжката) на предмети дето едва ли са от погребения,ама за тия първите спор нема.за мен по важното е че не се преследват тия прословути колекционери дето дърпат конците на целия бизнес с антики,а са ни погнали нас.
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyВто Фев 16, 2010 8:51 pm

така е е жсе пак някаде бях чел че поне на времето доста от спонсорите на разкопки са били божков илия павлов и още доста такива и при открития са ходели парво взимали са което им хареса и остналото са показвали по телевизията да измият очите на хората инче от де има тая колекция ,бях гледал едно интервиу с него било му наследство и ако искал можел да го строши демунстративно на площтада в софия наследство от пра пра пра баба му Very Happy
Върнете се в началото Go down
petrovbs
Новобранец
Новобранец
petrovbs



Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyВто Фев 16, 2010 9:16 pm

кво нещо е а от богата рода да си cheers
Върнете се в началото Go down
nelivo_64
Новобранец
Новобранец




Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyВто Фев 16, 2010 9:49 pm

Хубаво е че са останали в България а не са по аукционите из Европа.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyВто Фев 16, 2010 10:55 pm

Да убаво е че са си у България-ощи по убаво е че са така лустросани га че ли не ги е дакосвало ни времето ни човешка ръка. Laughing
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСря Фев 17, 2010 9:59 am

е ми тя пра пра пра баба му ги е пазила добре в килера Very Happy
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСря Фев 17, 2010 10:02 am

nelivo_64 написа:
Хубаво е че са останали в България а не са по аукционите из Европа.


А хората кога могат да ги видят?
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСря Фев 17, 2010 10:53 am

sitalk написа:
nelivo_64 написа:
Хубаво е че са останали в България а не са по аукционите из Европа.


А хората кога могат да ги видят?
едвали би си показвал на хората дреме му на кскета дали ще мойе да ги гледа някои но надявам се да проеви човечност и да ги покаже или даде в някои музеи
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСря Фев 17, 2010 1:58 pm

че тя колекцията му обикаля цял свят и му носи 50 000$ на ден
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСря Фев 17, 2010 2:35 pm

топи написа:
че тя колекцията му обикаля цял свят и му носи 50 000$ на ден
от каде знаеш че му носи толкова пари
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСря Фев 17, 2010 6:02 pm

топи написа:
че тя колекцията му обикаля цял свят и му носи 50 000$ на ден
брато гледам че си с меладинка доволен ли си от нея че авера мисли да си продава неговата а аз му казах че все още не е разучил самата машина и затова питам, дали си довлен от тези машини и как се даржат на урудено
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСря Фев 17, 2010 7:40 pm

Видяхте ли колко тетри и статера имаше по бТВ bounce
Местят ги от Перник в София.Чудя се колко ли са "изгубените" и колко са заменени Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСря Фев 17, 2010 7:54 pm

тая дето я дарже6е репортерката маи си е истинска жалко 4е неможа да я истарве да 4уем как 6те издран4и
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСря Фев 17, 2010 8:28 pm

По Канал 1 казаха че са 350....от близо 60 000 Very Happy
Върнете се в началото Go down
hercones
Легионер
Легионер
hercones



Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСря Фев 17, 2010 8:34 pm

Aemilivs написа:
По Канал 1 казаха че са 350....от близо 60 000 Very Happy
...а главния секретар на МВР си направи PR като заяви че "светът си има джокондата а ние йожи и културиста" Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
hercones
Легионер
Легионер
hercones



Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСря Фев 17, 2010 8:36 pm

...абе важното е че цирка е пълен... rendeer
Върнете се в началото Go down
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc



Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyСря Фев 17, 2010 9:18 pm

ми то на КЛОУНИТЕ мястото им е в цирка , лосото е 4е играеики ни стягат бримката около врата...
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Безценните антики на Васил Божков.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... EmptyЧет Фев 18, 2010 10:04 am

sparta79 написа:
топи написа:
че тя колекцията му обикаля цял свят и му носи 50 000$ на ден
от каде знаеш че му носи толкова пари
е сега откъде знам-знам.както и знам че маската на китов е стояла 3 дена в чантата на жена му преди да я "намерят" и са го хванали на могилата ченгетата ама аиде че пак ще има размисли и страсти Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Безценните антики на Васил Божков....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ДАНС претърси частния музей на Васил Божков
» Трафик на антики у нас
» Антики и фалшификати.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: