Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Безценните антики на Васил Божков....

Go down 
+8
stan960
nelivo_64
petrovbs
sparta79
PlovdivTrakiq
Aemilivs
yaponetsa
kerpeden
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
топи
Цезар
Цезар
топи

Безценните антики на Васил Божков.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... - Page 2 EmptyЧет Фев 18, 2010 10:06 am

sparta79 написа:
топи написа:
че тя колекцията му обикаля цял свят и му носи 50 000$ на ден
брато гледам че си с меладинка доволен ли си от нея че авера мисли да си продава неговата а аз му казах че все още не е разучил самата машина и затова питам, дали си довлен от тези машини и как се даржат на урудено
доволен съм.моита е silent и е по опростена и лесна.на уродено досега не съм работил и незнам как е.досега не се е излагала
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79

Безценните антики на Васил Божков.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... - Page 2 EmptyЧет Фев 18, 2010 2:11 pm

топи написа:
sparta79 написа:
топи написа:
че тя колекцията му обикаля цял свят и му носи 50 000$ на ден
брато гледам че си с меладинка доволен ли си от нея че авера мисли да си продава неговата а аз му казах че все още не е разучил самата машина и затова питам, дали си довлен от тези машини и как се даржат на урудено
доволен съм.моита е silent и е по опростена и лесна.на уродено досега не съм работил и незнам как е.досега не се е излагала
мерси прото за информация аз не знам точно каква е неговата знам че е меладинка затов му казх да изчака да не барза че ще попитам някои които има таква и тогава да взима решение пак и до сега не е излизал кои знае колко но благодаря пак колега за отговора,гледам доста хора си взимат и хубави мнения чета за тях сам за урудено място че не се даржали много добре но все пак мерси за мнението изкара една пира бира
Върнете се в началото Go down

Безценните антики на Васил Божков....
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ДАНС претърси частния музей на Васил Божков
» 138г. от обесването на Васил Левски !
» Иззеха антики

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: