Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск kupuvam Coil врътка Minelab Майнлаб грунда GOLD 5000 голден nokta нишани Fisher tesoro пират TEKNETICS mask miladinka Simplex VANQUISH wave lorenz nexus deus Spectrum prodavam
 

 Някой намирал ли е нещо по нишан!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



нишан - Някой намирал ли е нещо по нишан!  Empty
ПисанеЗаглавие: Някой намирал ли е нещо по нишан!    нишан - Някой намирал ли е нещо по нишан!  EmptyПон Ное 12, 2012 8:30 pm

Колеги задавам този въпрос , защото един дядка постоянно когато ме срешне иска да ме води на някакъв нишан високо в планината с МД да проверим дали има нещо? Доста път е и всеки път му обещавам , но не отивам. За отбелязване доста нишани ми е показал около населеното ми място , но само толкова нищо не съм намерил. Дайте съвет, какво да правя? Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
анди999
Новобранец
Новобранец




нишан - Някой намирал ли е нещо по нишан!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой намирал ли е нещо по нишан!    нишан - Някой намирал ли е нещо по нишан!  EmptyПон Ное 12, 2012 8:49 pm

Нищо не пречи да се разходите .По търсачски данни са откривани пътни станции:светилища и постове.
Върнете се в началото Go down
 
Някой намирал ли е нещо по нишан!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Някой намирал ли е нещо в пещери?
» XP DEUS vs AKA Signum 7272 MFT
» PODLECII

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: