Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден nexus маск Minelab врътка Майнлаб Simplex mask miladinka Spectrum deus wave пират Coil GOLD нишани Fisher kupuvam 5000 nokta VANQUISH tesoro TEKNETICS prodavam lorenz грунда
 

 Продавам Мухаремка

Go down 
+4
Mark Antoni
nasko75
dobo67
niki3
8 posters
АвторСъобщение
niki3
Преторий
Преторий




Продавам Мухаремка Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам Мухаремка   Продавам Мухаремка EmptyСря Дек 12, 2012 10:15 pm

Продавам Мухаремка с ръчен и автоматичен грунд с 28 см пита 350 лв тел 0899823786
Върнете се в началото Go down
dobo67
Про-Консул
Про-Консул




Продавам Мухаремка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Мухаремка   Продавам Мухаремка EmptyЧет Дек 13, 2012 10:56 am

Колега тази техника нова ли е или ползвана
Върнете се в началото Go down
niki3
Преторий
Преторий




Продавам Мухаремка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Мухаремка   Продавам Мухаремка EmptyЧет Дек 13, 2012 11:59 am

Не е нова но в началото на лятото беще на профилактика и е много добра но съм мераклия за още по добро
Върнете се в началото Go down
dobo67
Про-Консул
Про-Консул




Продавам Мухаремка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Мухаремка   Продавам Мухаремка EmptyЧет Дек 13, 2012 2:20 pm

А нова да знаеш колко струва ?.С тази цена сякаш сега си я извадил от кашона и защо е ходила на профилактика.Май по-добре да си поръчам направо от Мохарем защото за Мухарем не съм чувал и там цената е същата пък и дават гаранция .
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Продавам Мухаремка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Мухаремка   Продавам Мухаремка EmptyЧет Дек 13, 2012 2:44 pm

niki3 написа:
Продавам Мухаремка с ръчен и автоматичен грунд с 28 см пита 350 лв тел 0899823786
В кои град се намира уреда Видин или селата около него


който търси намира


Последната промяна е направена от nasko75 на Чет Дек 13, 2012 3:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Продавам Мухаремка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Мухаремка   Продавам Мухаремка EmptyЧет Дек 13, 2012 3:02 pm

niki3 написа:
Продавам Мухаремка с ръчен и автоматичен грунд с 28 см пита 350 лв тел 0899823786
Какво е още по по доброто ако не е тайна Shocked


който търси намира
Върнете се в началото Go down
Mark Antoni
Легионер
Легионер
Mark Antoni



Продавам Мухаремка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Мухаремка   Продавам Мухаремка EmptyЧет Дек 13, 2012 3:58 pm

колекга мухарем нали бяха го хванали ченгетата сега ощели прави дедектори
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Продавам Мухаремка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Мухаремка   Продавам Мухаремка EmptyЧет Дек 13, 2012 4:11 pm

Mark Antoni написа:
колекга мухарем нали бяха го хванали ченгетата сега ощели прави дедектори
Колега МОХАРЕМ не Мухарем и човека си работи нормално но не е вдигал пушилка като някои други Laughing
Нормално е да е проверяван от полицията то при кои майстор не са ходили на гости на тях това им е работата
Върнете се в началото Go down
Toros
Новобранец
Новобранец




Продавам Мухаремка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Мухаремка   Продавам Мухаремка EmptyЧет Дек 13, 2012 5:13 pm

niki3 написа:
Продавам Мухаремка с ръчен и автоматичен грунд с 28 см пита 350 лв тел 0899823786
По вашия край на фиксирания грунд баланс "автоматичен" ли му викате? Защото много производители на предния панел го пишат "Автоматичен" ама той си е фиксиран!
Върнете се в началото Go down
nikikirilov
Новобранец
Новобранец
nikikirilov



Продавам Мухаремка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Мухаремка   Продавам Мухаремка EmptyПет Дек 14, 2012 4:28 pm

niki3 написа:
Продавам Мухаремка с ръчен и автоматичен грунд с 28 см пита 350 лв тел 0899823786
Колеги Много добра машина,като казва че е добра не лъже.Ние сме градски и преди снега го засякох на един иззлит.Не знам какво е намерил,но дупките които е изкопал са двоино по дълбоки от нормалните.Много ме учуди.Иначие съм го засичал и с др.машини но след него не беше така.Иначе и на мен ми цената ми е множко за момента,все пак наближава годишното изпразване на джобовете Smile


Никои не е пророк в своето село
Върнете се в началото Go down
niki3
Преторий
Преторий




Продавам Мухаремка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Мухаремка   Продавам Мухаремка EmptyПет Дек 14, 2012 8:55 pm

Уреда е перфектен ходил е при Moxapeм за вдигане на дълбочината и за автоматичната настройка батерйте са отделно на колана олекотен
Върнете се в началото Go down
niki3
Преторий
Преторий




Продавам Мухаремка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Мухаремка   Продавам Мухаремка EmptyПет Дек 14, 2012 11:20 pm

Уреда се нанира покрай Видин
Върнете се в началото Go down
unreal_66
Преторий
Преторий




Продавам Мухаремка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Мухаремка   Продавам Мухаремка EmptyСъб Дек 15, 2012 10:05 am

Колега,качи снимки да я видим че така с обяснения не става.
Върнете се в началото Go down
niki3
Преторий
Преторий




Продавам Мухаремка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Мухаремка   Продавам Мухаремка EmptyСъб Дек 15, 2012 7:03 pm

Не знам да качвам снимки ако някой се интересува мога да му пратя на имела
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



Продавам Мухаремка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Мухаремка   Продавам Мухаремка EmptyНед Дек 16, 2012 9:14 pm

niki3 написа:
Не знам да качвам снимки ако някой се интересува мога да му пратя на имела

качи снимки за да я продадеш по лесно...ама по добре да си купуват нова 450 лв отколкото ползвана за 350 Wink
Върнете се в началото Go down
 
Продавам Мухаремка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам мухаремка
» Търся Мухаремка или Маска
» продавам

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: