Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab kupuvam lorenz 5000 nokta Coil врътка пират prodavam Fisher Spectrum miladinka TEKNETICS mask VANQUISH Майнлаб грунда GOLD маск deus tesoro голден nexus нишани Simplex wave
 

 Миладинка с две пити 28 и 38см

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
niki3
Преторий
Преторий




Миладинка  с две пити 28 и 38см Empty
ПисанеЗаглавие: Миладинка с две пити 28 и 38см   Миладинка  с две пити 28 и 38см EmptyСря Дек 26, 2012 10:51 pm

С автоматичен грунд взета преди две седмици от Миладин от профилактика цена 300лв не реагират и двете пити на орудени камани . тел 0899823786 . Цената подлежи на договаряне . Продава се и Анжелка с 28 см пита с две копчета дискриминация и сила на звука цена 100лв
Върнете се в началото Go down
benigi
Новобранец
Новобранец




Миладинка  с две пити 28 и 38см Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миладинка с две пити 28 и 38см   Миладинка  с две пити 28 и 38см EmptyЧет Дек 27, 2012 9:46 am

Здравей само голямата пита продава ли се
Върнете се в началото Go down
niki3
Преторий
Преторий




Миладинка  с две пити 28 и 38см Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миладинка с две пити 28 и 38см   Миладинка  с две пити 28 и 38см EmptyЧет Дек 27, 2012 12:31 pm

Вземи цялата машина за 280 лв щото незнам дали ще пасне после лесно ще я продадеш
Върнете се в началото Go down
benigi
Новобранец
Новобранец




Миладинка  с две пити 28 и 38см Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миладинка с две пити 28 и 38см   Миладинка  с две пити 28 и 38см EmptyЧет Дек 27, 2012 12:49 pm

Имам две машини ако решиш за питата само
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Миладинка  с две пити 28 и 38см Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миладинка с две пити 28 и 38см   Миладинка  с две пити 28 и 38см EmptyЧет Дек 27, 2012 1:20 pm

niki3 написа:
С автоматичен грунд взета преди две седмици от Миладин от профилактика цена 300лв не реагират и двете пити на орудени камани . тел 0899823786 . Цената подлежи на договаряне . Продава се и Анжелка с 28 см пита с две копчета дискриминация и сила на звука цена 100лв

Колега виждам , че имаш МД на мухарем. Дай повече инфо за него. Доста ли е по-добър от миладинката? Щото според мен няма разлика /Мухарем доколкото знам беше няколко месеца на стаж при миладин/. Платките са едно към едно. Да не би да е нов модел ? Ако е така пиши на лични за цена , как се държи на терен и тем подобни. Имам интерес. Благодаря! Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Миладинка  с две пити 28 и 38см Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миладинка с две пити 28 и 38см   Миладинка  с две пити 28 и 38см EmptyЧет Дек 27, 2012 3:30 pm

ivanasen написа:
niki3 написа:
С автоматичен грунд взета преди две седмици от Миладин от профилактика цена 300лв не реагират и двете пити на орудени камани . тел 0899823786 . Цената подлежи на договаряне . Продава се и Анжелка с 28 см пита с две копчета дискриминация и сила на звука цена 100лв

Колега виждам , че имаш МД на мухарем. Дай повече инфо за него. Доста ли е по-добър от миладинката? Щото според мен няма разлика /Мухарем доколкото знам беше няколко месеца на стаж при миладин/. Платките са едно към едно. Да не би да е нов модел ? Ако е така пиши на лични за цена , как се държи на терен и тем подобни. Имам интерес. Благодаря! Very Happy
:fessee: :fessee: :fessee: пишете по темата Настроение


който търси намира


Последната промяна е направена от nasko75 на Чет Дек 27, 2012 3:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Миладинка  с две пити 28 и 38см Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миладинка с две пити 28 и 38см   Миладинка  с две пити 28 и 38см EmptyЧет Дек 27, 2012 3:33 pm

nasko75 написа:
ivanasen написа:
niki3 написа:
С автоматичен грунд взета преди две седмици от Миладин от профилактика цена 300лв не реагират и двете пити на орудени камани . тел 0899823786 . Цената подлежи на договаряне . Продава се и Анжелка с 28 см пита с две копчета дискриминация и сила на звука цена 100лв

Колега виждам , че имаш МД на мухарем. Дай повече инфо за него. Доста ли е по-добър от миладинката? Щото според мен няма разлика /Мухарем доколкото знам беше няколко месеца на стаж при миладин/. Платките са едно към едно. Да не би да е нов модел ? Ако е така пиши на лични за цена , как се държи на терен и тем подобни. Имам интерес. Благодаря! Very Happy
:fessee: :fessee: :fessee:

Наско 75 теб ще те :fessee: :yes: Very Happy


Последната промяна е направена от ivanasen на Чет Дек 27, 2012 6:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
niki3
Преторий
Преторий




Миладинка  с две пити 28 и 38см Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миладинка с две пити 28 и 38см   Миладинка  с две пити 28 и 38см EmptyЧет Дек 27, 2012 4:59 pm

Здравейте Мохаремката я продадох беше с ръчен и автоматичен грунд няма нищо общо с Миладинката. По принцип Мохарем им вдига дълбочината на Миладинките и стават много добри машини по добри от самата Мохаремка дето ги разработваха .Тази не е издута купих я да я пращам на Мохарем да я донаглася
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Миладинка  с две пити 28 и 38см Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миладинка с две пити 28 и 38см   Миладинка  с две пити 28 и 38см EmptyЧет Дек 27, 2012 6:24 pm

niki3 написа:
Здравейте Мохаремката я продадох беше с ръчен и автоматичен грунд няма нищо общо с Миладинката. По принцип Мохарем им вдига дълбочината на Миладинките и стават много добри машини по добри от самата Мохаремка дето ги разработваха .Тази не е издута купих я да я пращам на Мохарем да я донаглася

Благодаря, Колега за изчерпателният отговор. Весело изкарване на празниците! Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
prodigy
Легионер
Легионер




Миладинка  с две пити 28 и 38см Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миладинка с две пити 28 и 38см   Миладинка  с две пити 28 и 38см EmptyНед Дек 30, 2012 12:09 am

здравей колега анжелката стоили още и ако стои можели да качиш някоя снимка.поздрави
Върнете се в началото Go down
niki3
Преторий
Преторий




Миладинка  с две пити 28 и 38см Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миладинка с две пити 28 и 38см   Миладинка  с две пити 28 и 38см EmptyПон Дек 31, 2012 12:52 pm

Здравей колега тя е на един колега запазена е може да я донесе след празниците
Върнете се в началото Go down
prodigy
Легионер
Легионер




Миладинка  с две пити 28 и 38см Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миладинка с две пити 28 и 38см   Миладинка  с две пити 28 и 38см EmptyПон Дек 31, 2012 3:19 pm

поздрави колега весело изкарване на празника.
Върнете се в началото Go down
 
Миладинка с две пити 28 и 38см
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» гърне с аце 150 с голямата 38см сонда
» 15" (38см) оригинална сонда за F70/75
» Сонда 38см за Фишер

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: