Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Тестове на металотърсачи

НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 600 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Keywords
грунда продавам GOLD prodavam нишани deus mask kupuvam металотърсач pirate wave POWER Coil маск golden Майнлаб nexus врътка tejon miladinka Spectrum голден minelab пират lorenz tesoro
Share | 

Инструмента за нашето хоби

Go down 
АвторСъобщение
bybyboys
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Инструмента за нашето хоби   Пет Яну 04, 2013 9:22 pm

Ето го и него но дават ли се толкова пари Smile Laughing Laughing http://www.weapons-trading.com/product_info.php?idarticles=2661 Вие с какво работите. Дайте препоръки.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Инструмента за нашето хоби   Пет Яну 04, 2013 9:40 pm

С туй за гъби ли ще ходиш колега,много е къс сапа,но пък сумата за него е дълга....Търси Фискарс!
charon
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Инструмента за нашето хоби   Съб Яну 05, 2013 12:13 pm

Абе що за цена е това?Купих си същата само дет не е V образна, за 15 кинта...

Viver est militare!
bybyboys
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Инструмента за нашето хоби   Съб Яну 05, 2013 12:57 pm

На фискарс си харесах телескопичната ама ми е много голяма бе. Имаше една на фискарс доста къс вариянт и беше около 35 лв. но като отидох да си зимам бяха свършили. Very Happy Сега се чудя каква да си взема.
Gandalf
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Инструмента за нашето хоби   Съб Яну 05, 2013 1:23 pm

Някои хора не мога да ги разбера!!! Лопатите по марки ги търсят... стена стена Все едно сама ще копае... Пфф
Anubis_
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Инструмента за нашето хоби   Съб Яну 05, 2013 1:34 pm

bybyboys написа:
На фискарс си харесах телескопичната ама ми е много голяма бе. Имаше една на фискарс доста къс вариянт и беше около 35 лв. но като отидох да си зимам бяха свършили. Very Happy Сега се чудя каква да си взема.

В Баумакс късите около 82 см са 30 лв
бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Инструмента за нашето хоби   Съб Яну 05, 2013 9:38 pm

Gandalf написа:
Някои хора не мога да ги разбера!!! Лопатите по марки ги търсят... стена стена Все едно сама ще копае... Пфф
Марката е гаранция за качество!Ти въобще вдяваш ли за кво става на въпрос.Не е важна марката,а качеството,само че ,марката е гаранция за качество!Гат изкривиш такава лопата,обади ми се-мое да е счупиш,ма не и да я изривиш.!САМО ЧЕ,ТРЯБВА САМ ДА СЕ УБЕДИ ЧОВЕК.....
hubavito
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Инструмента за нашето хоби   Нед Яну 06, 2013 3:36 am

Аз да ви споделя, най ценните неща в парична стойност съм ги вадил без лопата и без кирка Wink Не казвам какъв е бил терена и другите условия. Като стойност не е някаква много много голяма, но все пак. И между другото нямам кой знае колко голям опит Wink
zolak
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Инструмента за нашето хоби   Нед Яну 06, 2013 5:16 pm

Аз имам такава малка,но руска с печат и калъф.Подари ми я приятел и върши чудесна работа за проучвателни цели.Все пак с нея е трудно да се копаят по 30-40 сантиметра дълбочина.

В комбинация със селска комбинирана тясна мотичка,отзад с два върха е чудесна комбинация за непознат терен за проучване.
Тази комбинация се оказа чудесна това лято, при условие че след 10-тия сантиметър става на бетон от сушата.

Тези инструменти са подходящи при условие че не работите с Джи Пи.
За там си трябват няколко сапа резервни към кирката и лопатата.

Иначе аз си купих от zanvan Фискарс от късите с оранжева дръжка и съм много доволна.Само дето ми липсва малко мускулна маса да обръщам изцяло загребаното от тази лопата.
Напоследък често ходя във вериги като Практикер и Бриколаж ,НО там има предимно от градинската линия на тази марка и е наистина късмет да намериш точната лопата.Те затова и казват-"свършили".

това ,което не може да ме убие ,ме прави по-силна
Gandalf
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Инструмента за нашето хоби   Нед Яну 06, 2013 5:59 pm

бобо написа:
Gandalf написа:
Марката е гаранция за качество!Ти въобще вдяваш ли за кво става на въпрос.Не е важна марката,а качеството,само че ,марката е гаранция за качество!Гат изкривиш такава лопата,обади ми се-мое да е счупиш,ма не и да я изривиш.!САМО ЧЕ,ТРЯБВА САМ ДА СЕ УБЕДИ ЧОВЕК.....

Не ти най много "вдяваш" тук в този форум стига . Казах го по принцип без да съм обиждал никой, сега вдяна ли?!?!?!?!? Всеки си знае какво да прави! Моето мислене е че и с обикновена лопата може да се копа перфектно, като знаеш как да я въртиш де. Все пак не къртиш камъни с нея.
бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Инструмента за нашето хоби   Нед Яну 06, 2013 11:23 pm

Gandalf написа:
бобо написа:
Gandalf написа:

Не ти най много "вдяваш" тук в този форум стига . Казах го по принцип без да съм обиждал никой, сега вдяна ли?!?!?!?!? Всеки си знае какво да прави! Моето мислене е че и с обикновена лопата може да се копа перфектно, като знаеш как да я въртиш де. Все пак не къртиш камъни с нея.
Laughing Къртя,къртя....просто се налага... Laughing Иначе и аз съм чувал,че и с обикновена ставало....понякога! Laughing

Инструмента за нашето хоби
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ето я машината за нашето хоби..
» Риболова другото хоби.
» Кои ли ще са следващите "хоби" търсачи...
» Металдетектинга като хоби за търсене на самородно злато.
» Метелдетектинга иманярство или хоби? 28.12.2009 предаването по БТВ