Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave врътка маск deus Spectrum пират Minelab голден lorenz VANQUISH 5000 nokta Fisher prodavam Simplex TEKNETICS нишани miladinka mask Майнлаб kupuvam грунда GOLD tesoro nexus Coil
 

 ре скат

Go down 
+2
nasko75
diony
6 posters
АвторСъобщение
diony
Легионер
Легионер




ре скат Empty
ПисанеЗаглавие: ре скат   ре скат EmptyВто Яну 08, 2013 1:45 pm

Някой трябва да я забрани тази негативна и плюеща телевизия!колкото пъти съм попадал на нея само злобни плюнки и негативизъм.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



ре скат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ре скат   ре скат EmptyВто Яну 08, 2013 2:37 pm

diony написа:
Някой трябва да я забрани тази негативна и плюеща телевизия!колкото пъти съм попадал на нея само злобни плюнки и негативизъм.
Е тук те подкрепям с две ръце cheers
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ре скат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ре скат   ре скат EmptyВто Яну 08, 2013 3:11 pm

Щом даже професор Вучков неможа да издържи в поръчковата телевизия СКАТ, направете си сами сметката за каква медия говорим...
страх
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



ре скат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ре скат   ре скат EmptyЧет Яну 10, 2013 8:40 am

Напълно съм съгласен с теб колега,
такава поръчкова телевизия е възможна само и единствено в БГ.
За съжаление.
стена
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




ре скат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ре скат   ре скат EmptyЧет Яну 10, 2013 1:10 pm

Колеги моето мнение няма да хареса на голяма част от вас Smile Типично българска черта е да плюем, не ме разбирайте погрешно и аз съм много добър в тази дейност Cool . Обаче за телевизия скат какво мога да кажа, когато човек не харесва дадена телевизия не я гледа, нали така, защото ако я мрази, ако мисли негативно това се отразява и на самия човек Smile. От репортажа на телевеизията съм много доволен, защото сега съвсем спокойно мога да ходя да ровя на плажа, без да се крия, до сега не бях много сигурен. Нашите телевизии не са много кадърни, но са по добре от други световни, ще ви дам пример. Преди известно време бях в чужбина и гледах чужда телевизия, нямаше българска, гледах BBC и малко CNN. Американските им варианти, и какво се получава, по BBC на всеки 10-15 минути дават кадри от Ирак (мисля че беше) как се стрелят и гонят, това е денонощно, на всеки 10 минути такива кадри, така им манипулират мнението на USA гражданите, но забелязах че тази политика на тези телевизии се промени. Нашите телевизии всичките са контролирани, няма една която е независима, защото ако дадена информация която не трябва да се казва някой изгаря, дори може и да изчезне човек. И като погледнем тези факти нашите телевизии са пак що годе интересни поднасят интересна информация. Телевизията е много манипулативна, и трябва да се избира какво да се гледа, защото ако гледаш нещо и мислиш че не е правилно, ако ти го натякват постоянно, започва да ти харесва.
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



ре скат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ре скат   ре скат EmptyЧет Яну 10, 2013 1:39 pm

hubavito написа:
Колеги моето мнение няма да хареса на голяма част от вас Smile Типично българска черта е да плюем, не ме разбирайте погрешно и аз съм много добър в тази дейност Cool . Обаче за телевизия скат какво мога да кажа, когато човек не харесва дадена телевизия не я гледа, нали така, защото ако я мрази, ако мисли негативно това се отразява и на самия човек Smile. От репортажа на телевеизията съм много доволен, защото сега съвсем спокойно мога да ходя да ровя на плажа, без да се крия, до сега не бях много сигурен. Нашите телевизии не са много кадърни, но са по добре от други световни, ще ви дам пример. Преди известно време бях в чужбина и гледах чужда телевизия, нямаше българска, гледах BBC и малко CNN. Американските им варианти, и какво се получава, по BBC на всеки 10-15 минути дават кадри от Ирак (мисля че беше) как се стрелят и гонят, това е денонощно, на всеки 10 минути такива кадри, така им манипулират мнението на USA гражданите, но забелязах че тази политика на тези телевизии се промени. Нашите телевизии всичките са контролирани, няма една която е независима, защото ако дадена информация която не трябва да се казва някой изгаря, дори може и да изчезне човек. И като погледнем тези факти нашите телевизии са пак що годе интересни поднасят интересна информация. Телевизията е много манипулативна, и трябва да се избира какво да се гледа, защото ако гледаш нещо и мислиш че не е правилно, ако ти го натякват постоянно, започва да ти харесва.
абсолютно съм съгласен с това колега.Вслучая жадните за изява репортерки наистина (без да искат)направиха едно добро наяинание в наша полза super21

Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ре скат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ре скат   ре скат EmptyЧет Яну 10, 2013 1:39 pm

А защо скапаната телевизия не направи журналистическо проучване как стоят нещата с металдетектинга, а направо звънят на куките? Или това не е поръчково изпълнение? Ако това е така, то аз съм папа Бенедикт XXIV... МИР ВАМ !
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




ре скат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ре скат   ре скат EmptyЧет Яну 10, 2013 3:28 pm

Ако някой има познат журналист може да говори с него. Друг вариант е, да се напиши писмо до телевизията и да се представи гледна точка и ако имат интерес от телевизията могат да направят репортаж. Smile
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



ре скат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ре скат   ре скат EmptyЧет Яну 10, 2013 3:31 pm

Живеем в собствената държава на някой си ББ. Така че за разните му там свободи на мнения, свободни медии, независима съдебна власт............. за какви права и свободи говорим??????
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ре скат Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ре скат   ре скат EmptyЧет Яну 10, 2013 6:37 pm

гущера написа:
hubavito написа:
Колеги моето мнение няма да хареса на голяма част от вас Smile Типично българска черта е да плюем, не ме разбирайте погрешно и аз съм много добър в тази дейност Cool . Обаче за телевизия скат какво мога да кажа, когато човек не харесва дадена телевизия не я гледа, нали така, защото ако я мрази, ако мисли негативно това се отразява и на самия човек Smile. От репортажа на телевеизията съм много доволен, защото сега съвсем спокойно мога да ходя да ровя на плажа, без да се крия, до сега не бях много сигурен. Нашите телевизии не са много кадърни, но са по добре от други световни, ще ви дам пример. Преди известно време бях в чужбина и гледах чужда телевизия, нямаше българска, гледах BBC и малко CNN. Американските им варианти, и какво се получава, по BBC на всеки 10-15 минути дават кадри от Ирак (мисля че беше) как се стрелят и гонят, това е денонощно, на всеки 10 минути такива кадри, така им манипулират мнението на USA гражданите, но забелязах че тази политика на тези телевизии се промени. Нашите телевизии всичките са контролирани, няма една която е независима, защото ако дадена информация която не трябва да се казва някой изгаря, дори може и да изчезне човек. И като погледнем тези факти нашите телевизии са пак що годе интересни поднасят интересна информация. Телевизията е много манипулативна, и трябва да се избира какво да се гледа, защото ако гледаш нещо и мислиш че не е правилно, ако ти го натякват постоянно, започва да ти харесва.
абсолютно съм съгласен с това колега.Вслучая жадните за изява репортерки наистина (без да искат)направиха едно добро наяинание в наша полза super21


Обикновено така става, вместо да ни избодат очите - изписаха ни вежди. Така им се пада ...
Върнете се в началото Go down
 
ре скат
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» предаване по СКАТ
» "Браво" на телевизия Скат

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: