Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ПРОМО 2019

ПРОМО 2019

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
    Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
    Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
    Продава се металотърсач Pulse
    Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
    Продава се металотърсач Pulse
    - 499 лв.
    телефон

0894364351

търкане
    Специално за самородно …

Comments: 2
    Продава се Minelab Eureka Gold
    Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
    Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
    Продавам ТМ 808
    Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
    Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
    Keywords
    golden prodavam mask deus tesoro пират нишани врътка Spectrum wave tejon TEKNETICS маск грунда Fisher lorenz kupuvam голден металотърсач miladinka GOLD minelab nexus продавам Coil Майнлаб
    Share | 

Пръстен

Go down 
    АвторСъобщение
    ganev82
    Легионер
    Легионер

ПисанеЗаглавие: Пръстен   Нед Яну 13, 2013 9:47 pm

Колеги античен ли е този пръстен,дайте информация http://prikachi.com/images/913/5574913R.jpg http://prikachi.com/images/980/5574980l.jpg http://prikachi.com/images/913/5574913R.jpg
    Върнете се в началото Go down
    stan960
    Джадай
    Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Пръстен   Пон Яну 14, 2013 7:57 pm

-Има вероятност да е-Ако в празните вдлъбнати квадратчета е имало паста значи вероятна Византия,макар че на мен таз изработката не знам що ми прилича на Латинска може би от същият период.
    buntar.1971
    Про-Консул
    Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Пръстен   Пет Яну 18, 2013 4:26 pm

Според моето скромно мнение е келтски.
    ganev82
    Легионер
    Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Пръстен   Пет Яну 18, 2013 5:08 pm

Не мога да намеря никаква информация за този пръстен,някои хора казват че е съвременен но аз мисля че е Византия. Благодаря все пак за мненията колеги ако някой е виждал подобен нека сподели.
    vvurbanov
    Консул
    Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Пръстен   Пет Яну 18, 2013 6:14 pm

Не съм виждал такъв пръстен,но по нещо ми прилича на просфорник (прусорник) не знам как се пише точно.Това са дървени или бронзови печати които са се слагали на хляба в миналото.

bybyboys
    Новобранец
    Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Пръстен   Пет Яну 18, 2013 8:31 pm

Логично е ако беше печат релефните шарки да са на вдлъбнатите дупки. Или може и аз да се бъркам Smile
    buntar.1971
    Про-Консул
    Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Пръстен   Пет Яну 18, 2013 11:33 pm

bybyboys написа:
    Логично е ако беше печат релефните шарки да са на вдлъбнатите дупки. Или може и аз да се бъркам Smile
    В това което пишеш просто няма никаква логика! Но откакто админите направиха тая глупост с рейтинга и разните му измислени звания,много подобни постово ще има !!! Важното е да имате постове.......... дерзайте,може пък от вас пишешти те братя да излезне наследника на Софронии Врачански Smile Smile Smile .Дарзаите братя важното е да драскате.
    bybyboys
    Новобранец
    Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Пръстен   Съб Яну 19, 2013 1:50 pm

buntar.1971 написа:
    bybyboys написа:
    В това което пишеш просто няма никаква логика! Но откакто админите направиха тая глупост с рейтинга и разните му измислени звания,много подобни постово ще има !!! Важното е да имате постове.......... дерзайте,може пък от вас пишешти те братя да излезне наследника на Софронии Врачански Smile Smile Smile .Дарзаите братя важното е да драскате.

Аз така знам и тва си е мое мнение. Ти кат си голям разбирач що не му кажеш на човека кво е?
    buntar.1971
    Про-Консул
    Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Пръстен   Съб Яну 19, 2013 2:02 pm

[quote="bybyboys"]
    buntar.1971 написа:
    bybyboys написа:

Аз така знам и тва си е мое мнение. Ти кат си голям разбирач що не му кажеш на човека кво е?Аз моето скромно мнение съм си го казал.И не го налагам на никого.Но и не драскам безмислени постове колкото само за рейтинг.
    bybyboys
    Новобранец
    Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Пръстен   Съб Яну 19, 2013 2:15 pm

На мен лично ми е през оная работа за реитинга. Ама много ме кефят индивиди кат тебе дето винаги са на контра с някого. Very Happy
    stan960
    Джадай
    Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Пръстен   Пон Яну 21, 2013 10:42 pm

[quote="buntar.1971"]
    bybyboys написа:
    buntar.1971 написа:
    bybyboys написа:

Аз така знам и тва си е мое мнение. Ти кат си голям разбирач що не му кажеш на човека кво е?Аз моето скромно мнение съм си го казал.И не го налагам на никого.Но и не драскам безмислени постове колкото само за рейтинг.
    -По моето скромно мнение независимо дали пиша за рейтинг или не -Ти братле надали си виждал просфорник на живо щото и сравнението на колегата Върбанов мисля не е много удачно..................................
    ivanasen
    Джадай
    Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Пръстен   Пон Яну 21, 2013 11:01 pm

buntar.1971 написа:
    bybyboys написа:

Брато ,Ти от коя планета си ! Или си поредният индивид , които има ник я консул , я цезар в този форум .! Мисля , че ти си СофрониЙ Врачански! Пиши , пиши , макар и с други никове! Very Happy

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!

Пръстен
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Съкровището на Хан Кубрат

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
    Идете на: