Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave Spectrum Майнлаб lorenz GOLD пират 5000 mask голден нишани Coil nexus Fisher prodavam nokta TEKNETICS грунда tesoro маск deus Minelab VANQUISH Simplex врътка miladinka kupuvam
 

 Здравейте !

Go down 
+6
kaponcheto
jordan_nenov
Gandalf
vvurbanov
rahan
xSx
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 5 EmptyВто Фев 19, 2013 2:42 pm

Идвам. Да взема ли нещо друго освен месо?


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Здравейте ! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 5 EmptyВто Фев 19, 2013 2:44 pm

Кирка или лопата. Аз съм там, дето бяхме онзи ден на първото място. Ае.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 5 EmptyВто Фев 19, 2013 2:46 pm

Тръгвам.


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



Здравейте ! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 5 EmptyВто Фев 19, 2013 2:49 pm

Къде без мен? И аз искам да дойда, ама немога. Пустата работа. А пък зная че работа къща не върти, пиене му е майката... Cool


Късмет на всички колеги !
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



Здравейте ! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 5 EmptyВто Фев 19, 2013 2:51 pm

Rahan, честита машина. Със здраве да я ползваш. И като намериш гърнето, искам само 10%. А аз като намеря моето, ще ти дам 20%
Късмет приятелю мой !!!


Късмет на всички колеги !
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 5 EmptyВто Фев 19, 2013 4:09 pm

Проклета работа - нова машина, приятна компания и сняг...Защо сега заваля?
Айде на трапезата. Наздраве ! Ха и добър апетит бате Данчо ! cheers


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Здравейте ! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 5 EmptyВто Фев 19, 2013 5:09 pm

rahan написа:
Приемам поздравления. Имам нова придобивка. Преди да я внеса в нас, излизам до полето...

Поздравления е от мен , Колега! Дано имаш винаги късмет с новата придобивка! Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Здравейте ! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 5 EmptyВто Фев 19, 2013 6:37 pm

rahan написа:
Проклета работа - нова машина, приятна компания и сняг...Защо сега заваля?
Айде на трапезата. Наздраве ! Ха и добър апетит бате Данчо ! cheers

В петък вечерта ще правим големия гуляй. Няма да е на палатка, а имаме ловджийски фургон насред гората. Те там ще качиш килата с една десетка за една вечер. Обещавам ти.
А фургона е на около 500-600 метра в хоризонтална посока и към 150 във вертикална от един мноооого стар римски път - този за софията...
Дупе да ти е яко !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 5 EmptyСря Фев 20, 2013 12:11 am

ivanasen написа:
rahan написа:
Приемам поздравления. Имам нова придобивка. Преди да я внеса в нас, излизам до полето...

Поздравления е от мен , Колега! Дано имаш винаги късмет с новата придобивка! Very Happy

Дано всички имаме късмет. Не само на полето, ами и в държавата ни !


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
xSx
Новобранец
Новобранец




Здравейте ! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 5 EmptyПон Мар 11, 2013 9:49 pm

Здравейте !
Аз като нов в този форум и като цяло искам да ви попитам някои неща.

Първо мисля да си закупя металотърсач.. Но въпроса ми е ако ходя по полето по гората по брега на морето с него. Незаконно ли е четох доста по тази тема и в крайна сметка едва ли не това ме прави престъпник ? И следователно ако си взема такава машина и правя това което написах по горе ще трябва да се крия да излизам посред нощите да гледам да няма хора. Да не споделям на приятелите си за това и тн.. ?

Второ бюджета ми е 300-350 лева .. Разглеждах доста сайтове български за металотърсачи за продан и се спрях на - -Fisher/Fisher/Fisher-F2 какво мислите за този става ли за начинаещ ?
https://www.youtube.com/watch?v=6E7tTKl_oPU Ето и видео за въпросния металодетектор.

-Garrett/Garrett/Garrett-Ace-150 този ?

Трето искам да ви попитам и от кой сайт да си поръчам ? Защото въпросния сайт който сложих отгоре пише цитирам :
"* Всички металотърсачи предлагани от нас се доставят в комплект с гаранционна карта, фактура и касова бележка на ваше име. Това осигурява безпроблемна работа пред органите на реда при спазване на закона за Паметниците на културата и музеите.
Тоест ако ме спрат униформени служители милиционери и покажа въпросната хартийка няма нищо да ми направят ?

Разбира се ако нямам в чантата си някакви интересни находки ?

Четвърто хипотетично съм си взел въпросната машина.. Мисълта ми е понеже нямам автомобил в какво да слагам въпросния металодетектор четох че става да се слага и носи в раници мешки и тн ? Защото едва ли ще хукна ей така гол през центъра ..

Пето на въпросния метал детектор пише ли на колко метра или сантиметра е обекта или е в милиметри ?

Шесто ако хипотетично открия някакъв ценен предмет и реша да го върна в музей .. Тогава четох че ще пратят полиция да обескира дома ми ? И да ме разпитват и пр.. Като нищо може и да ме вкарат на съд .. Така четох .. И тук е дилемата аз съм си патриот и по скоро ценя историята и едва ли бих тръгнал да продавам рядък ценен предмет .. Но всъщото време и това ме прави престъпник че не съм дал този предмет на държавата .. Следователно съм в улица без изход ..

Като цяло струва ли си да се вземе въпросната машина ?

И един малко страничен въпрос разбойниците хайдутите като са ограбвали минаващи кервани и прочие в дадена гора къде са крили открадатото в пещери ли ? Или под камъни понеже Дядо ми като беше жив аз като по малък ми е разказвал как са крили преди са му казвали като е бил малък че под големи камъни са крили неща ? Мит ли е това или действителен факт ?

Искам и да попитам още нещо ако намеря гилзи да речем от 44та или някакъв пистолет от този период например или по късно с десетилетие или по рано отново ли се гледа на престъпление ако си го взема в къщи ?

Например аз имам монети най - старата ми е от 1901ва година Румънска Лея мисля беше и съм ги събирал някой ми ги е подарявал някой са от семейството са ги предавали от роднина на роднина и така ? Някой съм си купувал от сергиите по пазарите ?

Искам и да попитам ако това долното кръглото как се наричаше... Влезе под вода ще се прецака ли машината ?

Чакам отговори ! Благодаря предварително !

НЕ МИ СЕ СМЕЙТЕ АЗ СЪМ НАЧИНАЕЩ И ИСКАМ СЕРИОЗНО ОТНОШЕНИЕ КЪМ МНЕНИЕТО МИ !
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Здравейте ! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 5 EmptyВто Мар 12, 2013 12:39 am

xSx написа:
Здравейте !
Аз като нов в този форум и като цяло искам да ви попитам някои неща.

Първо мисля да си закупя металотърсач.. Но въпроса ми е ако ходя по полето по гората по брега на морето с него. Незаконно ли е четох доста по тази тема и в крайна сметка едва ли не това ме прави престъпник ? И следователно ако си взема такава машина и правя това което написах по горе ще трябва да се крия да излизам посред нощите да гледам да няма хора. Да не споделям на приятелите си за това и тн.. ?

Второ бюджета ми е 300-350 лева .. Разглеждах доста сайтове български за металотърсачи за продан и се спрях на - -Fisher/Fisher/Fisher-F2 какво мислите за този става ли за начинаещ ?
https://www.youtube.com/watch?v=6E7tTKl_oPU Ето и видео за въпросния металодетектор.

-Garrett/Garrett/Garrett-Ace-150 този ?

Трето искам да ви попитам и от кой сайт да си поръчам ? Защото въпросния сайт който сложих отгоре пише цитирам :
"* Всички металотърсачи предлагани от нас се доставят в комплект с гаранционна карта, фактура и касова бележка на ваше име. Това осигурява безпроблемна работа пред органите на реда при спазване на закона за Паметниците на културата и музеите.
Тоест ако ме спрат униформени служители милиционери и покажа въпросната хартийка няма нищо да ми направят ?

Разбира се ако нямам в чантата си някакви интересни находки ?

Четвърто хипотетично съм си взел въпросната машина.. Мисълта ми е понеже нямам автомобил в какво да слагам въпросния металодетектор четох че става да се слага и носи в раници мешки и тн ? Защото едва ли ще хукна ей така гол през центъра ..

Пето на въпросния метал детектор пише ли на колко метра или сантиметра е обекта или е в милиметри ?

Шесто ако хипотетично открия някакъв ценен предмет и реша да го върна в музей .. Тогава четох че ще пратят полиция да обескира дома ми ? И да ме разпитват и пр.. Като нищо може и да ме вкарат на съд .. Така четох .. И тук е дилемата аз съм си патриот и по скоро ценя историята и едва ли бих тръгнал да продавам рядък ценен предмет .. Но всъщото време и това ме прави престъпник че не съм дал този предмет на държавата .. Следователно съм в улица без изход ..

Като цяло струва ли си да се вземе въпросната машина ?

И един малко страничен въпрос разбойниците хайдутите като са ограбвали минаващи кервани и прочие в дадена гора къде са крили открадатото в пещери ли ? Или под камъни понеже Дядо ми като беше жив аз като по малък ми е разказвал как са крили преди са му казвали като е бил малък че под големи камъни са крили неща ? Мит ли е това или действителен факт ?

Искам и да попитам още нещо ако намеря гилзи да речем от 44та или някакъв пистолет от този период например или по късно с десетилетие или по рано отново ли се гледа на престъпление ако си го взема в къщи ?

Например аз имам монети най - старата ми е от 1901ва година Румънска Лея мисля беше и съм ги събирал някой ми ги е подарявал някой са от семейството са ги предавали от роднина на роднина и така ? Някой съм си купувал от сергиите по пазарите ?

Искам и да попитам ако това долното кръглото как се наричаше... Влезе под вода ще се прецака ли машината ?

Чакам отговори ! Благодаря предварително !

НЕ МИ СЕ СМЕЙТЕ АЗ СЪМ НАЧИНАЕЩ И ИСКАМ СЕРИОЗНО ОТНОШЕНИЕ КЪМ МНЕНИЕТО МИ !

Слушай , Пич! Не ти се смея , но случайно да ти клапа дъската , а душамето? Нещо ми клониш към специализирано заведение ! Вместо да драскаш първо , второ и т.н., защо не вземеш да си играеш на полицаи и апаши!? Петдесето написано е в закона на 3 мм. да си вън от обекта , иначе ако си на 2 мм. подлежиш на наказателна отговорност. и 70-то вземи прочети повече теми във форума , за да не задаваш просташки , ама много просташки въпроси! И понеже си с нов ник срамота е да си стар вълк , който си прави бъзик с нас !


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
 
Здравейте !
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Здравейте
» Змийска отрова
» Томбола, с какъв металотърсач работихте през 2019г.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: