Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask nexus Minelab tesoro Simplex nokta wave deus голден Майнлаб Coil пират lorenz prodavam TEKNETICS kupuvam VANQUISH врътка Spectrum Fisher 5000 GOLD грунда нишани miladinka маск
 

 Търся си металдетектор

Go down 
+16
kaponcheto
Avrelian
comander
AlexP
akulata88
stanislav1916
pechkata
fishera80
jordan_nenov
atina
cska
ivanasen
Gandalf
Golden Mask
Баир-Будала
navudohonosor
20 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
navudohonosor
Новобранец
Новобранец




Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyНед Фев 03, 2013 10:41 pm

Търся си детектор голдън маск тройка за около 350 лева
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyПон Фев 04, 2013 11:45 am

navudohonosor написа:
Търся си детектор голдън маск тройка за около 350 лева

Който търси, намира! Smile Хубаво си се ориентирал - за тази цена можеш да си намериш читава Маска втора ръка.
Върнете се в началото Go down
navudohonosor
Новобранец
Новобранец




Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyПон Фев 04, 2013 12:05 pm

Да и много ще се радвам да си намеря
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyПон Фев 04, 2013 5:07 pm

navudohonosor написа:
Да и много ще се радвам да си намеря

Само гледай сондата да е със сивия кабел, че напоследък много хора си купиха маски на по 4-5-6 години в много лошо състояние, с убеждението че купуват почти нов детектор !
Внимавай че е пълно некоректни продавачи .
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyПон Фев 04, 2013 5:13 pm

Golden Mask написа:


Внимавай че е пълно некоректни продавачи .



Е това е лошото, за човек който не разбира а иска да си купи! Няма да знае какво купува дали работи правилно. За втора употреба говоря. Един от тях съм и аз. Smile
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyПон Фев 04, 2013 10:36 pm

Gandalf написа:
Golden Mask написа:


Внимавай че е пълно некоректни продавачи .



Е това е лошото, за човек който не разбира а иска да си купи! Няма да знае какво купува дали работи правилно. За втора употреба говоря. Един от тях съм и аз. Smile

Сигурен съм , че имаш дори се досещам какъв е. От коментарите, Ти човек не е трудно да се досети.И 100% съм сигурен , че от доста време практикуваш хобито! Наслука , Колега ! Cool

Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyПон Фев 04, 2013 10:46 pm

ivanasen написа:
Gandalf написа:
Golden Mask написа:


Внимавай че е пълно некоректни продавачи .



Е това е лошото, за човек който не разбира а иска да си купи! Няма да знае какво купува дали работи правилно. За втора употреба говоря. Един от тях съм и аз. Smile

Сигурен съм , че имаш дори се досещам какъв е. От коментарите, Ти човек не е трудно да се досети.И 100% съм сигурен , че от доста време практикуваш хобито! Наслука , Колега ! Cool




Не не, нямам наистина! Да ти кажа честно бях се засилил за бг МД, и от един месец всеки ден чета, гледам тестове абе мераклия човек съм в момента много силно. И сигурно вече повече знам от някой който има МД Very Happy това в кръга на шегата! Но един твой коментар е на косъм да ме откаже от БГ детекторите. Сега искам да разбера кой детектор от ниските класове на чуждестранните марки детектори бие по всичко ГМ 4. Но едва ли някой ще ми каже истински и реално тоя отговор. Дори и да е правен тест.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyПон Фев 04, 2013 11:18 pm

Gandalf написа:
ivanasen написа:
Gandalf написа:
Golden Mask написа:


Внимавай че е пълно некоректни продавачи .



Е това е лошото, за човек който не разбира а иска да си купи! Няма да знае какво купува дали работи правилно. За втора употреба говоря. Един от тях съм и аз. Smile

Сигурен съм , че имаш дори се досещам какъв е. От коментарите, Ти човек не е трудно да се досети.И 100% съм сигурен , че от доста време практикуваш хобито! Наслука , Колега ! Cool




Не не, нямам наистина! Да ти кажа честно бях се засилил за бг МД, и от един месец всеки ден чета, гледам тестове абе мераклия човек съм в момента много силно. И сигурно вече повече знам от някой който има МД Very Happy това в кръга на шегата! Но един твой коментар е на косъм да ме откаже от БГ детекторите. Сега искам да разбера кой детектор от ниските класове на чуждестранните марки детектори бие по всичко ГМ 4. Но едва ли някой ще ми каже истински и реално тоя отговор. Дори и да е правен тест.




Аз ще ти отговоря веднага Fisher F5 с ULTIMATE 33см. DD , го бие и на замърсено и на орудено. То там остана вече интересното/ в телове , клинци , пирони и тем подобни да хванеш монета/. На чист терен всеки може да издуе уреда си и да разперва перушина. В такъв терен трябва да се тестват /много замърсен и оруден/ В зависимост от терена слагаш една от трите сонди - 10", 11" или ултимейта и бръмчиш. Пък , Ти си прецени. Пак повтарям преди имах само Бг. МД. - ри. От много скоро го имам , но вече започнах да хващам повече цветни сигнали от други търсачи с бг.МД/за отбелязване е , че работят с тях от сума ти години и така да се каже са се сраснали с тях/. Very Happy


p.s. Виж цената на ниските класове западни металдетектори и ГМаската 4 и сам се увери. Маската е още един път по-скъпа. Фишер 5 не е нисък клас , а среден клас и е по-евтин от маската 4 . Very Happy


Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyПон Фев 04, 2013 11:26 pm






Аз ще ти отговоря веднага Fisher F5 с ULTIMATE 33см. DD , го бие и на замърсено и на орудено. То там остана вече интересното/ в телове , клинци , пирони и тем подобни да хванеш монета/. На чист терен всеки може да издуе уреда си и да разперва перушина. В такъв терен трябва да се тестват /много замърсен и оруден/ В зависимост от терена слагаш една от трите сонди - 10", 11" или ултимейта и бръмчиш. Пък , Ти си прецени. Пак повтарям преди имах само Бг. МД. - ри. От много скоро го имам , но вече започнах да хващам повече цветни сигнали от други търсачи с бг.МД/за отбелязване е , че работят с тях от сума ти години и така да се каже са се сраснали с тях/. Very Happy



[/quote]




Тест с 4-ката ма ГМ правил ли си? Ако е истина това което казваш , може и аз да се насоча към Фшер ф5. А, имаш ли информация дали Garrett Euro Ace 350, е по добър от ГМ4? Защото съм се ориентиирал за един от двата. Макар че до сега не съм срещал нито едно лошо мнение за Фишер, което доказва че е по добрия вариант. Smile
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyПон Фев 04, 2013 11:40 pm

Gandalf написа:





Аз ще ти отговоря веднага Fisher F5 с ULTIMATE 33см. DD , го бие и на замърсено и на орудено. То там остана вече интересното/ в телове , клинци , пирони и тем подобни да хванеш монета/. На чист терен всеки може да издуе уреда си и да разперва перушина. В такъв терен трябва да се тестват /много замърсен и оруден/ В зависимост от терена слагаш една от трите сонди - 10", 11" или ултимейта и бръмчиш. Пък , Ти си прецени. Пак повтарям преди имах само Бг. МД. - ри. От много скоро го имам , но вече започнах да хващам повече цветни сигнали от други търсачи с бг.МД/за отбелязване е , че работят с тях от сума ти години и така да се каже са се сраснали с тях/. Very Happy







Тест с 4-ката ма ГМ правил ли си? Ако е истина това което казваш , може и аз да се насоча към Фшер ф5. А, имаш ли информация дали Garrett Euro Ace 350, е по добър от ГМ4? Защото съм се ориентиирал за един от двата. Макар че до сега не съм срещал нито едно лошо мнение за Фишер, което доказва че е по добрия вариант. Smile [/quote]


Един познат има Garrett Euro Ace 350, за парите си е добър апарат, но на мен ми повече харесва фишера 5 . Тествали сме Гм1, Гм2, Гм3. , превъзхожда ги 100%. А що се отнася до ГМ4 да не съм луд да дам близо 1000лв . за БГ монетар.

P.s. Най-очеизвадното - къде му е дисплея!???????? На моя показва фолио и аз решавам дали да копая или не. А там няма никой в къщи или цвят и копаеш. Просто , Колега искам да кажа следното : ГМаската е добър БГ апарат , но пред фишер се намира на светлинни години назад. И най интересното фишер 5 заедно с 10" сонда и с ултимейта е по-евтин от ГМ 4 с една сонда. Very Happy
Върнете се в началото Go down
cska
Новобранец
Новобранец




Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyПон Фев 04, 2013 11:45 pm

ivanasen голям шегаджия си Very Happy Very Happy Smile
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyПон Фев 04, 2013 11:47 pm

cska написа:
ivanasen голям шегаджия си Very Happy Very Happy Smile


За кое? Конкретно и точно?
Върнете се в началото Go down
cska
Новобранец
Новобранец




Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyПон Фев 04, 2013 11:48 pm

че твоя фишер ф5 е добьр апарат Very Happy
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyПон Фев 04, 2013 11:49 pm

cska написа:
ivanasen голям шегаджия си Very Happy Very Happy Smile





Обоснови се, ако може! Smile
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyПон Фев 04, 2013 11:55 pm

cska написа:
че твоя фишер ф5 е добьр апарат Very Happy


Колега , моите чест и почитания , но като ти гледам регистрацията 25.10.2009, мисля , че това , Ти е поредният ник "цезаре" или най -малко консуле! Щото в този форум за мен си вече станал такъв , но с истнският Ти ник, а що се отнася дали е по-добър. За да разбереш , че наистина е по-добър , трябва да захвърлиш твоят БГ МД и да направиш поне 100излета , за да се убедиш на 100% , че е по-добър. Късмет и наслука! Cool
Върнете се в началото Go down
cska
Новобранец
Новобранец




Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyВто Фев 05, 2013 12:01 am

ivanasen умно момче си , само дето не си случил с апарат , а относно регистрацията сьм един от пьрвите тук в този форум Very Happy Cool
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyВто Фев 05, 2013 12:13 am

cska написа:
ivanasen умно момче си , само дето не си случил с апарат , а относно регистрацията сьм един от пьрвите тук в този форум Very Happy Cool

Дори се досещам кой си! Що се отнася до фишера до момента съм много доволен и е доста по-добър от маската, но това е мое мнение. Не съм решил да го продавам , че да го хваля толкова. Просто изказах мнение. С ултимейта на чист терен има доста добра дълбочина без излишното издуване както при БГ МД, които стават толкова нервни, а на замърсен слагам една от по-малките сонди и там изваждам сигнали на пребити обекти. Cool
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyВто Фев 05, 2013 6:16 am

Имам бг и от 4-5месеца и западен с всеко излизане се хващам за западния прав е иван асен
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyВто Фев 05, 2013 10:15 am

Няколко пъти съм казвал, че "Гроздето е кисело". Стара българска черта. Като немога да си позволя да купя хубава машина, казвам - ха, че тя не струва...
Колегата ivanasen е прав не на 100, а на 100000000%
Късмет на всички !
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyВто Фев 05, 2013 11:12 am

ivanasen написа:
cska написа:
ivanasen умно момче си , само дето не си случил с апарат , а относно регистрацията сьм един от пьрвите тук в този форум Very Happy Cool

Дори се досещам кой си! Що се отнася до фишера до момента съм много доволен и е доста по-добър от маската, но това е мое мнение. Не съм решил да го продавам , че да го хваля толкова. Просто изказах мнение. С ултимейта на чист терен има доста добра дълбочина без излишното издуване както при БГ МД, които стават толкова нервни, а на замърсен слагам една от по-малките сонди и там изваждам сигнали на пребити обекти. Cool

ivanasen май не си виждал много машини през живота си Smile
Какво ще кажеш да ти променя мнението за Ф5 ?!
Другата седмица ще пътувам до Банско и не ми пречи на отиване или на връщане да мина покрай теб, да тестваме твоя Ф5 срещу ГМ4 ?
Съгласен ли си да заложиш машината си за това което казваш, че Ф5 е по-добър на орудено и замърсено ?
Снимаме тестовете, пускаме ги във форума и нека колегите кажат кой е по-по-най !
Твоя детектор срещу две машини Golden Mask по твой избор, съгласен ?
Ако си навит ми пусни на ЛС координати Smile.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyВто Фев 05, 2013 11:35 am

Сигурен бях, Golden Mask, че искаш да имаш Ф5, затова си готов да дадеш не една маска, а цели две, при това по избор...
Евала, най-после ти дойде акъла !
Cool
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyВто Фев 05, 2013 11:56 am

jordan_nenov написа:
Сигурен бях, Golden Mask, че искаш да имаш Ф5, затова си готов да дадеш не една маска, а цели две, при това по избор...
Евала, най-после ти дойде акъла !
Cool

Ако исках да имам щях да си купя, все пак пазарувам с 30% отстъпка от крайните цени.
Всеки ден мога да си купувам по един Ф5 Wink
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyВто Фев 05, 2013 11:59 am

Абе чак да си залагате детекторите не ама, да направите теста ще е добре. Golden Mask, ако наистина Маските са по добри от Фишера, направете теста като го снимате пък то ще се види кой е по по най. Ако си ти, не ти ли стига че ще си победител! Няма нито един тест на Маските в нета срещу други машини от чуждите, или поне аз не можах да намеря. Ако направиш тестове и с други, освен с фишера поне ще се разбере Маската(ГМ4) на кое ниво е. Smile
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyВто Фев 05, 2013 12:02 pm





Не се заяждам, аз още харесвам Маските Smile
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор EmptyВто Фев 05, 2013 12:04 pm

Говорим за среща между Ф5 и ГМ4. Ниския клас Фишер са Ф2 и Ф4. Средния клас е Ф5. И във високия клас е Ф75 и лтд-то.
Golden Mask 4 засега е флагмана на маските. Е според мен е възможно въпросната маска да покаже някои по-добри показатели в сравнение със средния калс на Фишер. Макар, че силно се съмнявам.
На събора, ако е рекъл Господ, ще има от всичките видове машини. Тогава при тестовете ще си проличи за какво иде реч.
Късмет на всички колеги и стига стояхте пред компютрите, ами вземайте кой каквото има и газ на полето или в гората !
Върнете се в началото Go down
 
Търся си металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Търся си металдетектор.
» Търся сносен металдетектор
» Търся металдетектор FISHER F 75 под наем

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: