Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS голден грунда Simplex kupuvam lorenz GOLD Coil 5000 Minelab mask Spectrum wave Майнлаб маск nokta пират tesoro prodavam Fisher deus нишани VANQUISH nexus врътка miladinka
 

 Търся си металдетектор

Go down 
+16
kaponcheto
Avrelian
comander
AlexP
akulata88
stanislav1916
pechkata
fishera80
jordan_nenov
atina
cska
ivanasen
Gandalf
Golden Mask
Баир-Будала
navudohonosor
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 12:11 pm

Gandalf написа:
Абе чак да си залагате детекторите не ама, да направите теста ще е добре. Golden Mask, ако наистина Маските са по добри от Фишера, направете теста като го снимате пък то ще се види кой е по по най. Ако си ти, не ти ли стига че ще си победител! Няма нито един тест на Маските в нета срещу други машини от чуждите, или поне аз не можах да намеря. Ако направиш тестове и с други, освен с фишера поне ще се разбере Маската(ГМ4) на кое ниво е. Smile

Да го видя колко е отворен, щото във форума всички са всезнайковци и имат някакво внушение че тяхното е най-добро !

На съборите винаги правим паралелни тестове



последно правихме на бургаския плаж, имаше и CTX3030 Smile и на монета под камъка от клипа също като Е-ТРАК показа пирон, имаше и други детектори, тия с фишерите си носеха детекторите като тояги на рамо, само XP от фабричните показа добри резултати, от БГ Пират, само че желязна шайба под камъка я даваше цвят, също като монета от 10 ст .
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 12:15 pm

Има и друго нещо:
Ти като производител на ГМ4, няма да е коректно от твоя страна да се обзалагаш с твоя МД. По коректно, ще е ако Иван Асен има познат купил си ГМ4 от теб, да го поканите като неутрален. Хем като свидетел, хем ти да търкаш с чуждата маска, а не с твоята.
Късмет и на двама ви!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 12:15 pm

jordan_nenov написа:
Говорим за среща между Ф5 и ГМ4. Ниския клас Фишер са Ф2 и Ф4. Средния клас е Ф5. И във високия клас е Ф75 и лтд-то.
Golden Mask 4 засега е флагмана на маските. Е според мен е възможно въпросната маска да покаже някои по-добри показатели в сравнение със средния калс на Фишер. Макар, че силно се съмнявам.

Ф5 е бавна машина работеща на 7.8кХц, няма как на тази честота да е добра за замърсено, а още повече и с 33см сонда !
Като дълбочина я бива, хваща дълбоките сигнали ама на дисплея показва желязо, същото е и на монети под орудени камъни и ,,люта" подова керамика !
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 12:22 pm

fishera80 написа:
Има и друго нещо:
Ти като производител на ГМ4, няма да е коректно от твоя страна да се обзалагаш с твоя МД. По коректно, ще е ако Иван Асен има познат купил си ГМ4 от теб, да го поканите като неутрален. Хем като свидетел, хем ти да търкаш с чуждата маска, а не с твоята.
Късмет и на двама ви!

Иван Асен вътрешно се самонавива че неговия детектор е най- добрия, човек като даде пари за нещо не признава даже и пред себе си че може да се е минал Smile.
А маската въобще няма да е различна от останалите, ще има същите показатели като всички маски. Нали ще тестваме и стабилност на машините при удари на сондата в треви и храсти, за дупков ефект, ако маската е различна от масовите ще се издъни на тия тестове .

Яко блъскане в дърветата (в края на клипа ) !

Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 12:29 pm

Gandalf написа:
Абе чак да си залагате детекторите не ама, да направите теста ще е добре. Golden Mask, ако наистина Маските са по добри от Фишера, направете теста като го снимате пък то ще се види кой е по по най. Ако си ти, не ти ли стига че ще си победител! Няма нито един тест на Маските в нета срещу други машини от чуждите, или поне аз не можах да намеря. Ако направиш тестове и с други, освен с фишера поне ще се разбере Маската(ГМ4) на кое ниво е. Smile
https://www.imperio.biz/t4072-topic
Не си търсил качественно...
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 12:33 pm

Може и така да е, но едно е да си производител, друго е клиент. А при облог с производителя, казвам че всеки нормален човек би се замислил какво има под капаците, да не е бъдещата разработка за ГМ5 примерно. За това казах, ако има облог, че ще е по-коректно ти да си с твой пак детектор, но да не е твоя собственост.
Наслука!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 1:20 pm

До Golden Mask!

Господине нарочно не се обръщам по име към Вас , защото така в един пост Вие пожелахте. Аз съм търсач отскоро/около 10 години/. От фирмата Фишер не ми плащат за да им правя реклама , нали разбираш , че е смешно да си мислиш точно това!? Просто споделих моите впечатления от МД фишер 5, който притежавам от скоро. Твърдя , че има доста по-добри уреди от него/ западни /, но на много по-високи цени, т.е. по-висок клас. Другото което искам да кажа , за Вас като БГ производител и износител в чужбина не е проблем да вземете един МД фишер 5/ та дори и от БГ магазините в които се продават ваши детектори/ и да направите паралелни тестове с вашият МД ГМ4. Сравнете дисплиите на двата уреда. Измерете оруденоста на почвата с двата уреда. Тествайте работата на МД-те под жици с много високо напрежение, ако е нужно сменете честотите им и вижте на коя честота работят на-добре. Вижте как работи поне 3- звуковата им тоналност, настройки на ръчният грунд, изрязване на желязо , фолио . Сравнете дискриминацията и дълбочината на пробиване при много замърсено и орудено /телове , пирони , фолио , капачки и др./ Сравнете кой от МД показва на дисплея желязо , фолио , капачка , бронз и след това ги извадете тези сигнали и отчетете истиността или грешките. и т.н. и сам ще се убедите , пък и нас ще убедите като качите видео.
Нали това , Ви е работата да произвеждате добри МД, да ги рекламирате/ с цел по-високи продажби/, а най- добрата реклама е сравнение със западен МД от горе долу същият ценови клас , каквато е ГМ4/около 1000лв/.

p.s. Неказвам , че МД голдън маск не е добър в сравнение с БГ монетарите / дори може да ми подарите една ГМ 4 /, по този начин ще направите едно добро дело , щото няма да ме е „ яд” , че съм дал малко под 900лв. за фишера. Чакам да ми подарите ГМ4, като компенсация , че съм се прецакал с фишера. Предварително , Ви Благодаря! Поздрави! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 2:00 pm

ivanasen написа:
До Golden Mask!

Господине нарочно не се обръщам по име към Вас , защото така в един пост Вие пожелахте. Аз съм търсач отскоро/около 10 години/. От фирмата Фишер не ми плащат за да им правя реклама , нали разбираш , че е смешно да си мислиш точно това!?

Хич не ми дреме от колко години си търсач, може и от 50 години и пак да си гола вода !
След като правиш реклама, или по скоро твърдиш нещо трябва да можеш да го докажеш, както между другото правя аз !
Трябва да се научиш да не говориш празни приказки !

ivanasen написа:
Просто споделих моите впечатления от МД фишер 5, който притежавам от скоро.

Точно така, сподели че е по-добър от ГМ4, нали ? А готов ли си да кажеш защо или просто така си мислиш ?


ivanasen написа:
Твърдя , че има доста по-добри уреди от него/ западни /, но на много по-високи цени, т.е. по-висок клас. Другото което искам да кажа , за Вас като БГ производител и износител в чужбина не е проблем да вземете един МД фишер 5/ та дори и от БГ магазините в които се продават ваши детектори/ и да направите паралелни тестове с вашият МД ГМ4.

Това съм го направил отдавна, на съборите също го правим, но явно не ти стигат тия 10 години да го разбереш !

ivanasen написа:
най- добрата реклама е сравнение със западен МД от горе долу същият ценови клас , каквато е ГМ4/около 1000лв/.

Именно, ГМ4 срещу Ф5, само че нещо почна да даваш ,,задна" Laughing

ivanasen написа:
Чакам да ми подарите ГМ4, като компенсация , че съм се прецакал с фишера. Предварително , Ви Благодаря! Поздрави! Very Happy

И защо да ти подарявам ?! Мисля че се изразих на ясен български език, как може да се сдобиеш не с един а с два детектора Golden Mask !!!
Да оставим назад шикалкавенето и празните приказки, навит ли си да докажеш в реален (паралелен) тест между двата детектора че това което твърдиш е вярно ?! Или пак ще почнеш да ми разтягаш локуми ?
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 2:05 pm

fishera80 написа:
Може и така да е, но едно е да си производител, друго е клиент. А при облог с производителя, казвам че всеки нормален човек би се замислил какво има под капаците, да не е бъдещата разработка за ГМ5 примерно. За това казах, ако има облог, че ще е по-коректно ти да си с твой пак детектор, но да не е твоя собственост.
Наслука!

Отварям панела веднага след теста да се види че платката е тази -
http://metaldetecting.eu/index.php/topic,39.75.html
качена във форума на 09 Януари 2012 !Търся си металдетектор - Page 2 Img20120109121950
Търся си металдетектор - Page 2 Thumb_7nTg4MsV3q2pMOPDIxc2kE0Ud
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 2:13 pm

Golden Mask написа:
ivanasen написа:
До Golden Mask!

Господине нарочно не се обръщам по име към Вас , защото така в един пост Вие пожелахте. Аз съм търсач отскоро/около 10 години/. От фирмата Фишер не ми плащат за да им правя реклама , нали разбираш , че е смешно да си мислиш точно това!?

Хич не ми дреме от колко години си търсач, може и от 50 години и пак да си гола вода !
След като правиш реклама, или по скоро твърдиш нещо трябва да можеш да го докажеш, както между другото правя аз !
Трябва да се научиш да не говориш празни приказки !

ivanasen написа:
Просто споделих моите впечатления от МД фишер 5, който притежавам от скоро.

Точно така, сподели че е по-добър от ГМ4, нали ? А готов ли си да кажеш защо или просто така си мислиш ?


ivanasen написа:
Твърдя , че има доста по-добри уреди от него/ западни /, но на много по-високи цени, т.е. по-висок клас. Другото което искам да кажа , за Вас като БГ производител и износител в чужбина не е проблем да вземете един МД фишер 5/ та дори и от БГ магазините в които се продават ваши детектори/ и да направите паралелни тестове с вашият МД ГМ4.

Това съм го направил отдавна, на съборите също го правим, но явно не ти стигат тия 10 години да го разбереш !

ivanasen написа:
най- добрата реклама е сравнение със западен МД от горе долу същият ценови клас , каквато е ГМ4/около 1000лв/.

Именно, ГМ4 срещу Ф5, само че нещо почна да даваш ,,задна" Laughing

ivanasen написа:
Чакам да ми подарите ГМ4, като компенсация , че съм се прецакал с фишера. Предварително , Ви Благодаря! Поздрави! Very Happy

И защо да ти подарявам ?! Мисля че се изразих на ясен български език, как може да се сдобиеш не с един а с два детектора Golden Mask !!!
Да оставим назад шикалкавенето и празните приказки, навит ли си да докажеш в реален (паралелен) тест между двата детектора че това което твърдиш е вярно ?! Или пак ще почнеш да ми разтягаш локуми ?



Защо на задна , та аз си карам винаги напред и то на предела на скоростта , която ми позволява пътя. Пък що се отнася до теста много добре знаеш как се правят тестове!? Нали не трябва да те уча !???????? Взимаш двата апарата ГМ4 и фишер 5 от магазините където се продават , за мен е без значение , дали ще е моя или друг фишер 5 и ги провеждаш тестовете! Толкова ли е трудно? Та ти си производителя , а не аз.

p.s. Мечтата ми е да видя твой МД с дисплей! Very Happy

Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 2:17 pm




Добре бе, защо трябва да се впрягате толкова не мога да разбера? Не може ли да си говорим нормално, като хората? Ще се обясняваме, ще си залагаме детекторите и путки майни! Ми не може ли да се разберете нормално! Разберете че едно хубаво нещо няма нужда от реклама Smile Никой не е задължен да вярва, пък и никой не ви кара на сила да правите тестове. Golden Mask, много се засягаш бе дай го по спокойно!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 2:20 pm




Никой не иска да обижда и не е обиждал Маските. Smile
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 2:26 pm





Не знам за вас, ама на вън времето е 6! И аз понеже няма МД, си хващам пушката и отивам да пострелям малко, пък може и да излезе някое зайче Very Happy Верно че не е ден за лов ама аз не съм от примерните Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 2:30 pm

Gandalf написа:



Добре бе, защо трябва да се впрягате толкова не мога да разбера? Не може ли да си говорим нормално, като хората? Ще се обясняваме, ще си залагаме детекторите и путки майни! Ми не може ли да се разберете нормално! Разберете че едно хубаво нещо няма нужда от реклама Smile Никой не е задължен да вярва, пък и никой не ви кара на сила да правите тестове. Golden Mask, много се засягаш бе дай го по спокойно!

Колега виждам , че си грамотно момче. Нали ще направиш разлика между обикновен търсач и производител на металдетектори/За какво се напряга толкова/. През цялото време споделям мнение относно моя МД. Не визирам пират , мухарем, wawe, енигма миладинка и маска. Просто казах , че като сравнявам като цяло БГ монетарите и западните МД от среден клас според мен вторите са по-добри по -много показатели. Единствено Бг МД , може да бият някой по-дълбочина/и то на по-леки почви/ , но това е така , защото производителите могат да ги издуят , ако клиента иска, а при западните - къде да отида да ги издуят? Във франция ли , америка ли и др. държави? Но със сигурност и те могат да се издуят. Very Happy

p.s. Кирката ми се счупи и затова се застоявам доста днес пред компа! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 2:58 pm

ivanasen написа:
Нали ще направиш разлика между обикновен търсач и производител на металдетектори/За какво се напряга толкова/. През цялото време споделям мнение относно моя МД. Не визирам пират , мухарем, wawe, енигма миладинка и маска.

Айде бе, я прочети какво си писал в предните си постове ! Да ти опресня паметта !

ivanasen написа:
Аз ще ти отговоря веднага Fisher F5 с ULTIMATE 33см. DD , го бие и на замърсено и на орудено.
Става въпрос за ГМ4

ivanasen написа:
Един познат има Garrett Euro Ace 350, за парите си е добър апарат, но на мен ми повече харесва фишера 5 . Тествали сме Гм1, Гм2, Гм3. , превъзхожда ги 100%.

ivanasen написа:
Що се отнася до фишера до момента съм много доволен и е доста по-добър от маската

Мога да потърся и в други теми каво точно визираш !

Та да питам пак, казваш че Ф5 е по добър от ГМ4, на орудено и на замърсено !
Аз казвам че не е така, готов ли си да заложиш детектора си зад лъжливите си твърдения ?




ivanasen написа:
Просто казах , че като сравнявам като цяло БГ монетарите и западните МД от среден клас според мен вторите са по-добри по -много показатели. Единствено Бг МД , може да бият някой по-дълбочина/и то на по-леки почви/ , но това е така , защото производителите могат да ги издуят , ако клиента иска, а при западните - къде да отида да ги издуят? Във франция ли , америка ли и др. държави? Но със сигурност и те могат да се издуят. Very Happy

Айде почна се с едно шикалкавене....това казвам, онова казвам...!

Ново предложение !
Понеже виждам че напълни гащите ..., предлагам нов тест ГМ1 срешу Ф5
Ако се окаже че Ф5 е по-добър от ГМ1 само по един показател, дълбочина, дискриминация, механична стабилност, детекция на монета под оруден камък (или керамика) ти подарявам два детектора Golden Mask, по твой избор.
Ако се окаже се ГМ1 бие по всички показатели взимам ф5 -цата !?

Само не започвай пак с локумите !!!

Заставаш ли зад думите си или ..... ?

Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 3:14 pm

"Сравнете дисплиите на двата уреда. Измерете оруденоста на почвата с двата уреда. Тествайте работата на МД-те под жици с много високо напрежение, ако е нужно сменете честотите им и вижте на коя честота работят на-добре. Вижте как работи поне 3- звуковата им тоналност, настройки на ръчният грунд, изрязване на желязо , фолио . Сравнете дискриминацията и дълбочината на пробиване при много замърсено и орудено /телове , пирони , фолио , капачки и др./ Сравнете кой от МД показва на дисплея желязо , фолио , капачка , бронз и след това ги извадете тези сигнали и отчетете истиността или грешките. и т.н. и сам ще се убедите , пък и нас ще убедите като качите видео"

Това казвам.
p.s. Съветвам те да правиш МД с дисплей , щото един твой конкурент доста добър цветен дисплей в момента разработва и е почти готов.
" Който се смее последен най-добре се смее!"

Прекратявам спора ми с теб , щото неизхождаме от еднакви позиции.
Ти си " голям Български производител , а аз просто търсач и търкането ми е просто хоби, а не препитание с което си изкарвам хляба" Wink
Върнете се в началото Go down
stanislav1916
Легионер
Легионер
stanislav1916



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 3:40 pm

хахаха Значи правихме тест с Golden Mask 4 и Ф5 значи на уродено и на дълбочина маската разби Ф5 тово Ф5 е пална чикия аз незнам как може изобщо да сравнявате този фабричен боклук ???
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 3:48 pm

stanislav1916 написа:
хахаха Значи правихме тест с Golden Mask 4 и Ф5 значи на уродено и на дълбочина маската разби Ф5 тово Ф5 е пална чикия аз незнам как може изобщо да сравнявате този фабричен боклук ???

Колко да е боклук...??? Фишер все пак е световно призната марка... и само името и говори само по себе си.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 3:52 pm

stanislav1916 написа:
хахаха Значи правихме тест с Golden Mask 4 и Ф5 значи на уродено и на дълбочина маската разби Ф5 тово Ф5 е пална чикия аз незнам как може изобщо да сравнявате този фабричен боклук ???


Извън темата:
Колега , stanislav1916 , доста "добри" отзиви имат , Колегите във форума http://metaldetecting.eu. за теб в една тема : СИГНАЛИ ЗА НЕ КОРЕКТНИ ПРОДАВАЧИ "колеги" Very Happy

Що се отнася до фешера говорим за сонда ултимейт.


Последната промяна е направена от ivanasen на Вто Фев 05, 2013 3:58 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
stanislav1916
Легионер
Легионер
stanislav1916



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 3:55 pm



Вто Фев 05, 2013 3:48 pm
stanislav1916 написа:
хахаха Значи правихме тест с Golden Mask 4 и Ф5 значи на уродено и на дълбочина маската разби Ф5 тово Ф5 е пална чикия аз незнам как може изобщо да сравнявате този фабричен боклук ???


Колко да е боклук...??? Фишер все пак е световно призната марка... и само името и говори само по себе си.













По високиа клас като Ф75 може но този като ф5 едва лови 10 стотинки на 22-23 см. а маската на 30 см твърд и ясен сигнал.... Eкво да говорим Fisher била.
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 5:03 pm

Колеги на фишер не му трябва реклама. Има го във всеки един магазин за металотърсачи по света и е явно, че се продава.
Върнете се в началото Go down
AlexP
Про-Консул
Про-Консул




Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 5:17 pm

ГМ4 че е бърза - бърза е. Обаче ГМ3+ ли си остава най-дълбоката маска?

А коя Маска работи най-добре на орудено и с коя антена?
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 6:04 pm

За да разберем дали е бърза маската, нека Владо направи клип на който да се вижда как до голям черен сигнал има монета. Да видим скоростта на възстановяване. Това е важно.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 6:51 pm

ivanasen написа:
stanislav1916 написа:
хахаха Значи правихме тест с Golden Mask 4 и Ф5 значи на уродено и на дълбочина маската разби Ф5 тово Ф5 е пална чикия аз незнам как може изобщо да сравнявате този фабричен боклук ???


Извън темата:
Колега , stanislav1916 , доста "добри" отзиви имат , Колегите във форума http://metaldetecting.eu. за теб в една тема : СИГНАЛИ ЗА НЕ КОРЕКТНИ ПРОДАВАЧИ "колеги" Very Happy

Що се отнася до фешера говорим за сонда ултимейт.
Абе иване,кажи в началото още че си инструктиран от другия форум да мътиш водата тука.Бях сигурен в мисиятата ти тука.Тои Владо те усети и затова се поизнерви маи. За 10 години не би трябвало да си с проходилка,явно си убъркал нулата.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Търся си металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2013 6:55 pm

AlexP написа:
ГМ4 че е бърза - бърза е. Обаче ГМ3+ ли си остава най-дълбоката маска?

А коя Маска работи най-добре на орудено и с коя антена?
Сашо отговарям ти веднага, единицата, с наи ниската честота, и наи малка антена.
Върнете се в началото Go down
 
Търся си металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Търся си металдетектор.
» Търся сносен металдетектор
» Търся металдетектор FISHER F 75 под наем

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: