Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS kupuvam голден грунда deus GOLD Майнлаб врътка маск Simplex VANQUISH Spectrum miladinka Fisher lorenz пират tesoro Minelab 5000 Coil mask prodavam nexus nokta нишани wave
 

 Търся си металдетектор

Go down 
+16
kaponcheto
Avrelian
comander
AlexP
akulata88
stanislav1916
pechkata
fishera80
jordan_nenov
atina
cska
ivanasen
Gandalf
Golden Mask
Баир-Будала
navudohonosor
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyВто Фев 05, 2013 10:43 pm

jordan_nenov написа:
Разликата е огромна. Нима ти стреляш първо, пък после ходиш да видиш какво си утрепал?




Нещо не ме разбра. Това го казах метафорично. Седна дума, исках да кажа че има адреналин в това хоби. Прайш си кефа Smile
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyВто Фев 05, 2013 10:47 pm



А, за 5-те стотинки от 1974,- аз като бъдещ начинаещ сигурно ще се изкефя и на 20ст. от 2004г. Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyВто Фев 05, 2013 10:50 pm

бобо написа:
jordan_nenov написа:
Разликата е огромна. Нима ти стреляш първо, пък после ходиш да видиш какво си утрепал?
В лова тръпката е не толкова в отстрелването,а в целия процес на търсене,чакане,дебнене,преследване Laughing ....и чак тогава стреляне по дивеча.Има доста общо......
Ловец съм от 21 години. Пребитите от мен глигани отдавна минаха 100 бр.
Късмет и наслука.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyВто Фев 05, 2013 10:54 pm

А за тръпката си прав. И сега да намеря стотинки от татово време, пак се кефя...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyВто Фев 05, 2013 10:55 pm

бобо написа:
jordan_nenov написа:
Разликата е огромна. Нима ти стреляш първо, пък после ходиш да видиш какво си утрепал?
В лова тръпката е не толкова в отстрелването,а в целия процес на търсене,чакане,дебнене,преследване Laughing ....и чак тогава стреляне по дивеча.Има доста общо......





Много точно казано! Аз не съм ловец от 10г., но съм бракониер от 2 месеца и мога да ти кажа че при мен тръпката е още по голяма Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Само оспамихме темата не човека Smile
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyВто Фев 05, 2013 10:58 pm

Човека ще ни прости за спама. Все пак говорим за хоби и тръпки.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyВто Фев 05, 2013 10:59 pm

comander написа:
5 стотинки,колега бес да ги погледна ми става ясно че са 5 стотинки как да ми вдигнат адреналина,тои се вдига когато боговете и императорите те поздравяват Мерси за пожеланието за здраве, другото ше се направя че не съм го прочел.


Колега , comander! ? Моите чест и почитания , че си достигнал ниво да разпознаваш в земята 5ст. от "Боговете и императорите те поздравявават". Аз още не съм до това ниво и затова шапка ти свалям, но като гледам с какъв МД си само едно нещо в главата ми се върти - да го притежавам. Жалко , че финансовите ми възможности позволяват да си купя МД/западен от среден клас/, а не от твоя клас, а може би ще ми препоръчаш за 1000лв. български МД. ,който се доближава до възможностите на минилаба от твоят клас.
p.s. Този път , ако незнаещ отговора не пиши глупости. Просто не отговаряй! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyВто Фев 05, 2013 11:02 pm

jordan_nenov написа:
Човека ще ни прости за спама. Все пак говорим за хоби и тръпки.




Да Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyВто Фев 05, 2013 11:10 pm

За сведение "MINELAB"GPX-4500 струва над 4000лв втора употреба, а нов колко???????????? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyВто Фев 05, 2013 11:12 pm

ivanasen написа:
За сведение "MINELAB"GPX-4500 струва над 4000лв втора употреба, а нов колко???????????? Very Happy



Цена: 5 900 лв с ДДС! Само.... Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyВто Фев 05, 2013 11:31 pm

Притежателите на GPX серията само пред себе си признават и знаят че е така: копат желязо та чак свят им се извива...
Това не пречи все пак да бъдат най-дълбоките апарати...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyВто Фев 05, 2013 11:39 pm

jordan_nenov написа:
Притежателите на GPX серията само пред себе си признават и знаят че е така: копат желязо та чак свят им се извива...
Това не пречи все пак да бъдат най-дълбоките апарати...




Направо ме разсмя бе човек Very Happy Very Happy Тези с GPX серията, ако видят кво си писал ще ти са нахвърлят да те линчуват Smile Колко пари са дали..... Smile
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyВто Фев 05, 2013 11:47 pm

На един от върховете при нас, съм запазил една подкова, на която пише: Извадена с GPX4500
Много желязо вадят, но от дълбоко...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyВто Фев 05, 2013 11:50 pm

А оператора на машината GPX4500 ми се кълнеше, че никога не е вадил черно. Даде сигнал и каза: копай, за да видиш че е цвят. Виж и на мен колко ми е акъла - започнах да копам във вулканични камъни...и там извадих подковата за негов и мой срам...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyСря Фев 06, 2013 12:00 am

jordan_nenov написа:
А оператора на машината GPX4500 ми се кълнеше, че никога не е вадил черно. Даде сигнал и каза: копай, за да видиш че е цвят. Виж и на мен колко ми е акъла - започнах да копам във вулканични камъни...и там извадих подковата за негов и мой срам...



Very Happy Very Happy Very Happy Е нали GPX серията ги водят водещи МД? Нямат право на грешки! Smile
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyСря Фев 06, 2013 12:36 am

ivanasen написа:
comander написа:
5 стотинки,колега бес да ги погледна ми става ясно че са 5 стотинки как да ми вдигнат адреналина,тои се вдига когато боговете и императорите те поздравяват Мерси за пожеланието за здраве, другото ше се направя че не съм го прочел.


Колега , comander! ? Моите чест и почитания , че си достигнал ниво да разпознаваш в земята 5ст. от "Боговете и императорите те поздравявават". Аз още не съм до това ниво и затова шапка ти свалям, но като гледам с какъв МД си само едно нещо в главата ми се върти - да го притежавам. Жалко , че финансовите ми възможности позволяват да си купя МД/западен от среден клас/, а не от твоя клас, а може би ще ми препоръчаш за 1000лв. български МД. ,който се доближава до възможностите на минилаба от твоят клас.
p.s. Този път , ако незнаещ отговора не пиши глупости. Просто не отговаряй! Very Happy
Разпознавам ги в раката не в земята ,глупости никога не съм писал,всеки монетар на общтия режим се доближава до минелаба.
Върнете се в началото Go down
navudohonosor
Новобранец
Новобранец




Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyСря Фев 06, 2013 10:01 am

Трябва ми голдън маск 3 .... защото както чета по форумите е доста добър а и парите не са много .... така че някой ако продава да ми пише
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyСря Фев 06, 2013 11:32 am

Вземи си ГМ3 от МДЕТЕКТОРС. Ако нямаш кинтите накуп има опция за разсрочено плащане. Новото си е ново !
Късмет с детектора !
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyСря Фев 06, 2013 12:10 pm

Колега, от всички писаници по тая тема ти давам следният съвет.Изчакай да видим какво ще стане на юлските избори за парламент ,щото ако тия ченгета от ГЕРБ останат на власт ,не виждам никакъв смисъл да си взимаш какъвто и да е металодетектор.Не знам дали си запознат ,че и Фердинанките и Борисовките, вече ги имат за антики ,а недай си боже да намерят някой умрял костак у тебе и ще имат да те размотават по Р.П.У.-тата като панаирска мечка.Другият вариант е ако толкова много те сърби крастата, да ходиш само сам и на всяка цена забрави за всякакви мобилни телефони като си на къра.Иначе рекат ли, ставаш лесна мишена и могат да те сгащят когато им е кеф с точност до 10м. където и да си.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyСря Фев 06, 2013 1:30 pm

Вземай си колега каквото ти е на сърце, пък властимащите щат - нещат ще се предават. Всяка крепост се отбранява до последно. Така и политиците се мъчат да запазят баницата за себе си, но има международни спогодби и норми, които леко-полека ще трябва да се изпълняват и съвсем свободно и законно ще си търкаме колкото ни душа иска. Без в археологическите обекти естествено.
Късмет колеги, аз вземам фишера и набивам шущаците !
Върнете се в началото Go down
navudohonosor
Новобранец
Новобранец




Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyСря Фев 06, 2013 10:27 pm

ок благодаря ви Smile
Върнете се в началото Go down
miroslavmladenov
Про-Консул
Про-Консул




Търся си металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си металдетектор   Търся си металдетектор - Page 4 EmptyПет Фев 08, 2013 10:21 pm

да кажа за gpx-имах 5000,силата им е за самородно злато,от малкото ми опит с него-ненадминат за дребни монети и предмети,дори на замърсено!на пребити обекти пълниш джоба,на брега на дунава също,но дребните оловца те отказват бързо-хваща ги на 30 сантиметра цвят-говоря за наи малките сачми за плувка...
Върнете се в началото Go down
 
Търся си металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Търся си металдетектор.
» Търся сносен металдетектор
» Търся металдетектор FISHER F 75 под наем

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: