Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
СЪБОР БАТСЗМ 27.07.2019

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
здр-колеги малко помощ  EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Comments: 0
Продавам Lorenz Deepmax Z1
здр-колеги малко помощ  EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
здр-колеги малко помощ  EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
здр-колеги малко помощ  EmptyНед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]здр-колеги малко помощ  …

Comments: 3
Keywords
POWER deus prodavam tejon Coil Spectrum нишани golden mask minelab голден wave tesoro GOLD врътка продавам Fisher пират металотърсач маск TEKNETICS nexus miladinka kupuvam Майнлаб грунда
Share

здр-колеги малко помощ

Go down 
АвторСъобщение
rider_mafia
Новобранец
Новобранец

здр-колеги малко помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: здр-колеги малко помощ    здр-колеги малко помощ  EmptyВто Фев 12, 2013 4:18 pm

значи имам една идея но ми трябват малко съвети искам да направя една кофа която каквото и да се сее в нея водата да си циркулира а не да се губи по земята идеята ми беше следната направих една такава кофа + лигена над нея но помпата ми е слабичка дайте идеи как да го направя ето я и кофата здр-колеги малко помощ  ?album;aid=730021;pid=29656532
Върнете се в началото Go down
rider_mafia
Новобранец
Новобранец

здр-колеги малко помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: здр   здр-колеги малко помощ  EmptyСря Фев 20, 2013 11:56 am

никой нямаше мнение и предложение за кофата и цикъла на водата да ви попитам друго подариха ми водна помпа как се връзват маркучите за да не минава пясъка и филца през помпата а същевременно да смуче и двете и вода и чакъл
Върнете се в началото Go down

здр-колеги малко помощ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: