Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск mask nokta miladinka Minelab TEKNETICS nexus wave Майнлаб пират lorenz голден kupuvam GOLD Spectrum 5000 Coil Simplex deus prodavam VANQUISH врътка грунда Fisher нишани tesoro
 

 Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO

Go down 
+34
Aurelius
Трибал-М
sdsds
BEKS
Симпличио
borislav123
uzurpatora
astervil
sashometila
metala
KASPAR-AN-BVLGA
veidar
Podlecii.avg
maslinata
ecobo
pechkata
Kolev
Avrelian
laki
atina
adminn
buntar.1971
ivanasen
don
stan960
Mladencho
kaponcheto
nasko75
Mikron
Gandalf
Lamas
Ancient Hunter
Kiril62
mdetectors.bg
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyНед Фев 16, 2014 12:58 am

Very Happy 
Върнете се в началото Go down
uzurpatora
Новобранец
Новобранец
uzurpatora



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyНед Фев 16, 2014 10:44 am

само се надлъгвате и пак нищо за модела Sleep Sleep Sleep 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyНед Фев 16, 2014 11:13 am

uzurpatora написа:
само се надлъгвате и пак нищо за модела Sleep Sleep Sleep 



Много си интересен! Кажи нещо ти тогава като ние не можем! Ние само предполагаме какъв може да е, или четем в други чужди форуми за него и така отговаряме! Виж че има само няколко човека дето са си купили такъв детектор и те още го разучават!
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyНед Фев 16, 2014 11:18 am

Между другото, не ми харесва, че в Про-версията са вкарали и функцията за определяне на дълбочината на засечения обект, която е пълна измишльотина и на практика е безполезна, понеже така и така се копае поне 10 санта, а реално всички апарати работят на дълбочини до 20 санта, тоест имаш ли сигнал, ти е ясно, че засеченият обект е най-много на 20 санта, така че все тая дали ще ти се наложи да копнеш още 5-10 санта.  Laughing 

Сега знам, че колеги с машини от по няколко бона ще рипнат да се перчат, че машините им бъркат много по-дълбоко, ама ще ги успокоим с израза "блажени са вярващите". Cool

Така че засега май няма да купувам Про-версията, а ще си взема базовата версия, която съдържа всичко, което ми трябва и нищо излишно - реално погледнато на един нашенски търсач му трябва само един Евротек и късмет, наистина няма смисъл да се набутват повече пари за уж "професионални" детектори - да не забравяме, че у нас такава професия няма, а тия, които изкарват някакви пари с металдетектинг, знаеме как ги наричат и какво е предвидено в закона за тях.  Laughing
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyНед Фев 16, 2014 12:47 pm

[quote="Симпличио"]...

Така че засега май няма да купувам Про-версията, а ще си взема базовата версия, която съдържа всичко, което ми трябва и нищо излишно - реално погледнато на един нашенски търсач му трябва само един Евротек и късмет...

Виж за късмета си мн. прав колега,обаче относно Про версията малко си се позаблудил,най-съществената разлика между двата модела е може би тази,че към Про моделът има възможност да се използва и друга сонда освен базовата ( за сега само 13" Ултимейт),докато при базовият модел тази опция липсва. А,относно дълбочината...ами определено и там малко грешиш,но всеки има право на свое мнение...живеем в свободна страна. Поздрави,друже!!!

Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyНед Фев 16, 2014 2:19 pm

KASPAR-AN-BVLGA написа:


А,относно дълбочината...ами определено и там малко грешиш,но всеки има право на свое мнение...живеем в свободна страна. Поздрави,друже!!!


Така е колега, за дълбочината няма смисъл да се спори, защото там ситуацията е като при рибарите - всеки преувеличава. За мен, обаче, реалната работна дълбочина е до 20 санта, по-надълбоко вече стават мистериозни нещата, просто физическите закони не позволяват надеждна работа (говорим за обекти с размерите на монета).

А това, че има фенове, които ще броят няколко хилки за някакво чудо на техниката и ще вярват, че бъркат яко надълбоко, си е тяхна мания, нека ги оставим да живеят в своя утопичен свят, важното е да изпитват тръпка и да са убедени, че където минат, след тях не остава нищо ценно в земята.  Laughing 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyНед Фев 16, 2014 6:55 pm

Симпличио написа:
KASPAR-AN-BVLGA написа:


А,относно дълбочината...ами определено и там малко грешиш,но всеки има право на свое мнение...живеем в свободна страна. Поздрави,друже!!!


Така е колега, за дълбочината няма смисъл да се спори, защото там ситуацията е като при рибарите - всеки преувеличава. За мен, обаче, реалната работна дълбочина е до 20 санта, по-надълбоко вече стават мистериозни нещата, просто физическите закони не позволяват надеждна работа (говорим за обекти с размерите на монета).

А това, че има фенове, които ще броят няколко хилки за някакво чудо на техниката и ще вярват, че бъркат яко надълбоко, си е тяхна мания, нека ги оставим да живеят в своя утопичен свят, важното е да изпитват тръпка и да са убедени, че където  минат, след тях не остава нищо ценно в земята.  Laughing 
Съгласен съм с това за двайсетте санта-,е по големи монети и повече ,но това е общо взето средната дълбочина,на която работят повечето,но за дълбокомера имам забележка-това си е една добра функция,стига да е изведена както трябва,най добре е когато към нея е вързан и звука,както е на някои машини.на всички е ясно,че колкото е по дълбок сигнала,толкоз и дискриминацията е по -относителна,е,с тази функция знаеш,кога сигнала е дълбок,и трябва по задълбочено изследване.
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyНед Фев 16, 2014 7:16 pm

бобо написа:

Съгласен съм с  това за двайсетте санта-,е по големи монети и повече ,но това е общо взето средната дълбочина,на която работят повечето,но за дълбокомера имам забележка-това си е една добра функция,стига да е изведена както трябва,най добре е когато към нея е вързан и звука,както е на някои машини.на всички е ясно,че колкото е по дълбок сигнала,толкоз и дискриминацията е по -относителна,е,с тази функция знаеш,кога сигнала е дълбок,и трябва по задълбочено изследване.

Колега, не искам да издребнявам за някой и друг сантиметър, но мен 20 санта идеално ме устройват, стига детекторът да засича всеки метален обект с размерите на монета в този пласт и да дискриминира правилно поне 50% от засечените обекти, а Евротек  с тази задача явно се справя без проблем, ако се съди от отзивите, затова и е идеален за мен, а и за българския търсач, това е мнението ми.
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyНед Фев 16, 2014 10:54 pm

Цитат :
Дори апаратите, които коментирате тук, имат някои оптимизации за работа по нашите терени, благодарение на колегата , който им е изпращал разни горещи камънаци от Родопите, но нямат оптимизации за търсене на антични монети, тоест на практика се получава, че Евротек-а е разработен за търсене на американски монети у нас, което е пълен смях, правете си сметка дали ще ви вършат работа, като излезете на лов по чукарите.
Колега аз сега не мога да те разбера нещо,уж не вършат работа а пък ти искаш да се набуташ с Акериканеца,много си противоречиш, или гледаш малко точки да натрупаш белкем от МДЕТЕКТОРС ти направят подаръче.Прави си сметка ще ти върши ли работа по чукарите. No
Върнете се в началото Go down
uzurpatora
Новобранец
Новобранец
uzurpatora



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 9:07 am

изкате да кажете че американските апарати намират само тяхни монети  Laughing те нашите да не са от пластмаса Question монети като монети все метал Rolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 1:51 pm

uzurpatora написа:
изкате да кажете че американските апарати намират само тяхни монети  Laughing те нашите да не са от пластмаса Question монети като монети все  метал Rolling Eyes 

Колега, не твърдим такова нещо - естествено, че с американски апарат може да се хване някоя древна монетка у нас, но поради факта, че американските детектори са разработени за засичане не техни си монети, ефективността им на тарени у нас е много ниска - ако на една поляна у нас има 100 древни монети, примерно, то с американски апарат ще засечеш около 10% от тях. Причината за тази ниска ефективност е, че древните артефакти, престояли десетки векове в почвата, имат доста по-специфични електомагнитни характеристики и съответно за един американски апарат те са извън параметрите му на търсене. Именно и затова е разработен Текнетикс Евротек, за да има по-висока ефективност в Европа при търсене на древни монети, но засега не мога да кажа дали проектантите са успели да се справят със задачата и ефективността на този модел да е по-добра, но ще разбера по някое време, защото мисля да си взема един такъв.


Последната промяна е направена от Симпличио на Вто Фев 18, 2014 5:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 2:18 pm

Цитат :
ако допуснем хипотетично, че на една поляна у нас има 100 древни монети, то с американски апарат ще засечеш около 10% от тях. Причината за тази ниска ефективност е, че древните монети, престояли десетки векове имат доста по-различни електомагнитни характеристики и съответно за един американски апарат те са извън параметрите му на търсене.

Ей колега ще ме умориш от смях,недей така 5 минути немога да  спра да се смея (и сигорно не само аз).Сега трябва да си купуваме апарат за тракийски,апарат за римски,апарат за византийски монети и тн..Апаратите сигорно знаеш,че засичат МЕТАЛ а не самите монети и тях не ги интерисува долар ли си хванал или тетра и засичат всички черни и цветни метали независимо от коя епоха са.Сега ако може да ни светнеш с коя машина да засечем останалите 90% монети по поляната?Смо ако може да не насочваш темата към Западни vs Български апарати,че и без туй много се отплеснахме..И пиши в коя държава е поляната,щото ако е Америка може и да сабера всичките Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 4:00 pm

BEKS написа:

Ей колега ще ме умориш от смях,недей така 5 минути немога да  спра да се смея (и сигорно не само аз).Сега трябва да си купуваме апарат за тракийски,апарат за римски,апарат за византийски монети и тн..Апаратите сигорно знаеш,че засичат МЕТАЛ а не самите монети и тях не ги интерисува долар ли си хванал или тетра и засичат всички черни и цветни метали независимо от коя епоха са.Сега ако може да ни светнеш с коя машина да засечем останалите 90% монети по поляната?Смо ако може да не насочваш темата към Западни vs Български апарати,че и без туй много се отплеснахме..И пиши в коя държава е поляната,щото ако е Америка може и да сабера всичките Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Колега, много повърхностни разсъждения демонстрираш, защото една монета, престояла 20-тина и кусур века в почвата, не е просто само метал, разбираш ли? Около нея в почвата се създава една специфична обвивка, която променя съществено електромагнитните свойства на тази точка в почвата, тоест не е едно и също да заровиш някаква монета, да правиш тестове и да си мислиш, че по същия начин апаратът ще реагира и когато мине над древна монета. Ама нема проблем, мен ме устройва ти и други търсачи да си вервате, че апаратът засича просто метал.  Laughing


Последната промяна е направена от Симпличио на Вто Фев 18, 2014 5:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 4:40 pm

Симпличио написа:
BEKS написа:

Ей колега ще ме умориш от смях,недей така 5 минути немога да  спра да се смея (и сигорно не само аз).Сега трябва да си купуваме апарат за тракийски,апарат за римски,апарат за византийски монети и тн..Апаратите сигорно знаеш,че засичат МЕТАЛ а не самите монети и тях не ги интерисува долар ли си хванал или тетра и засичат всички черни и цветни метали независимо от коя епоха са.Сега ако може да ни светнеш с коя машина да засечем останалите 90% монети по поляната?Смо ако може да не насочваш темата към Западни vs Български апарати,че и без туй много се отплеснахме..И пиши в коя държава е поляната,щото ако е Америка може и да сабера всичките Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Колега, много повърхностни разсъждения демонстрираш, защото една монета, престояла 20-тина и кусур века в почвата не е просто само метал, разбираш ли? Около нея в почвата се създава една специфична обвивка, която променя съществено електромагнитните свойства на тази точка в почвата, тоест не е едно и също да заровиш някаква монета, да правиш тестове и да си мислиш, че по същия начин апаратът ще процедира и когато мине над древна монета. Ама нема проблем, мен ме устройва ти и другите търсачи да си вервате, че апаратът засича просто метал.  Laughing 

Викаш повърхностно съм разсъждавал,еми не е така ,кажи ми ти сега с Металдетектор ли ша ги вадиш тия монети или с Омнитрон та ми разправяш за спецефичните им обвивки които нямат общо с Металотърсачите?И не ми отговори на предишния въпрос за 90% от монетите с коя да ги извадим. стена 
Върнете се в началото Go down
metala
Новобранец
Новобранец
metala



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 5:04 pm

чак сега загрях благодарение на колегата какво става.като вляза в разорана нива и машината започне да издава паразитни звуци, демек тя машината си е ок ама звуците са били това само елетромагнитните свойства на монетите които трактора е разорал,и затова се чудя защо намирам повече монети на очи, ми те кът нямат електромагнитна обвивка аз как да ги засека с американката.
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 5:10 pm

Какъв е този модел Фишер Евротек бе колега, да не е нещо което ще излезе в бъдеще време.Според мен преди години марката Фишер беше легенда сред търсачите.Особенно моделът 1266.Сегашните новите Фишери ми се струват ,без да съм работил с тях, прекалено много компютаризирани.То не че е лошо това ,но като се има пред вид че масовият търсач търка предимно нощно време и се озърта като гърмян заек при всеки един звук или фар на кола в тъмното ,основната и единствено вярна индикация на сигнала си остава звуковата.Всичко друго е ала-бала.Е това е все пак е мое мнение.Да ми простят всички които разчитат на"телевизорите" си.
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 5:24 pm

BEKS написа:
И не ми отговори на предишния въпрос за 90% от монетите  с коя да ги извадим. стена 

Ами колега към момента няма такъв детектор, който гарантирано чува над 10% от наличните в даден парцел древни монети, ще видим Евротек-а дали ще има по-добра ефективност, засега не мога нищо да кажа за него, не съм го тествал лично.

Но въпросът беше, че е безумие да се дават повече от 500 кинта за детектор, при положение, че зорлем 10% от монетите се чуват дори от машини, които струват хиляди. А за българските пак да повторя - не бих дал повече от 100 кинта за какъвто и да е детектор, произведен от знайни и незнайни майсторчета у нас, просто в електрониката винаги сме били трагични, нямаме нужните специалисти, които да се мерят със западните такива.
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 5:32 pm

stater написа:
Какъв е този модел Фишер Евротек бе колега, да не е нещо което ще излезе в бъдеще време.

Колега, допуснал съм грешка по невнимание, става въпрос за Текнетикс Евротек, разбира се, този нов модел коментираме тук.

Иначе да, Фишер 1266 наистина е легенда и дори бих си взел един такъв с колекционерска цел, но достатъчно запазени модели могат да се намерят само в E-bay, но не ми се занимава с такива покупки, че хем много се чака и има рискове, хем после митнически такси и разправии, не си е работа.


Последната промяна е направена от Симпличио на Вто Фев 18, 2014 5:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 5:47 pm

Симпличио написа:
stater написа:
Какъв е този модел Фишер Евротек бе колега, да не е нещо което ще излезе в бъдеще време.

Колега, допуснал съм грешка по невнимание, става въпрос за Текнетикс Евротек, разбира се, този нов модел коментираме тук.

Иначе да, Фишер 1266 наистина е легенда и щях да си го купя, но достатъчно запазени модели могат да се намерят само в E-bay, но не ми се занимава с такива покупки, че хем много се чака и има рискове, хем после митнически такси и разправии, не си е работа.



A до сега с какъв МД си работил? Или сега за първи път ще се сдобиваш с такова нещо?
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 5:58 pm

Gandalf написа:

        A до сега с какъв МД си работил? Или сега за първи път ще се сдобиваш с такова нещо?

Мой все още нямам, но през годините съм пробвал най-различни машини на мои познати, фабрични и гаражни, дори и модели от високия клас, но не съм бил особено впечатлен. За тоя сезон, обаче, определено имам мерак да тествам Евротека и понеже цената му е напълно адекватна на нашите стандарти, най-вероятно ще си купя един такъв.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 6:13 pm

Симпличио написа:
Gandalf написа:

        A до сега с какъв МД си работил? Или сега за първи път ще се сдобиваш с такова нещо?

Мой все още нямам, но през годините съм пробвал  най-различни  машини на мои познати, фабрични и гаражни, дори и модели от високия клас, но не съм бил особено впечатлен. За тоя сезон, обаче, определено имам мерак да тествам Евротека и понеже цената му е напълно адекватна на нашите стандарти, най-вероятно ще си купя един такъв.




Ясно! Смисъл, работил си, бутал си, виждал си МД! А и си имал възможност да сравняваш!
Върнете се в началото Go down
uzurpatora
Новобранец
Новобранец
uzurpatora



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 6:16 pm

колега до сега не си имъл апарат но доста коментираш Exclamation а от колко време се занимаваш Question и от къде си сигурен че засичат само 10 % от всичко  Question 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 6:25 pm



Понеже си се надъхал много и си чел или са ти надрънкали много глупости, сега каквито и съвети да се опитваме да ти дадем ти няма да ги чуеш! Но, когато си вземеш Teknetics Eurotek(не про-то) и поработиш с него известно време, тогава ако имаш познат с по горен клас МД от него, просто го помоли да ти го даде за един два излета просто да направиш сравнение някакво! Говорим за по-горен клас МД, от 1000лв. нагоре да е, защото нали викаш че били едни и същи и не стрували. Иии тогава си мисля че ще си промениш мнението набързо... Не казвам че Teknetics-ите не са добри но пред по-горните класове машини ще клекнат....
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 6:30 pm



И другото което си мисля без да се заяждам е че това ти е единия от всичките никове тук!
Върнете се в началото Go down
uzurpatora
Новобранец
Новобранец
uzurpatora



TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 7 EmptyВто Фев 18, 2014 6:30 pm

да то ако не беше така производителите до сега да са фалирали и всички да бяха на една цена.
Върнете се в началото Go down
 
Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO
Върнете се в началото 
Страница 7 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» новите модели на fisher
» Teknetics-Eurotek PRO
» Продавам Teknetics Eurotek

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Teknetics Металдетектори-
Идете на: