Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
34 XP MDETECTORS
34 XP MDETECTORS
Poll
Вашият металотърсач през 2019г. беше:
1. XP Metaldetectors
TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_lcap19%TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_rcap
 19% [ 44 ]
2. Garrett
TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_lcap6%TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_rcap
 6% [ 14 ]
3. Nokta-Makro
TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_lcap15%TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_rcap
 15% [ 35 ]
4. Golden Mask
TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_lcap11%TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_rcap
 11% [ 25 ]
5. Fisher
TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_lcap14%TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_rcap
 14% [ 33 ]
6. Teknetics
TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_lcap2%TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_rcap
 2% [ 5 ]
7. Minelab
TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_lcap11%TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_rcap
 11% [ 26 ]
8. Whites
TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_lcap1%TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_rcap
 1% [ 3 ]
9. Друг-Български
TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_lcap16%TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_rcap
 16% [ 38 ]
10. Друг чуждестранен
TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_lcap6%TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Vote_rcap
 6% [ 13 ]
Общо гласове : 236
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за самородно злато и дребни монети - …

Comments: 0
Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 см,125х125 см и шес тоъгълна 140 см-тип …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Keywords
prodavam minelab грунда golden tesoro нишани GOLD пират wave голден продавам Spectrum Майнлаб врътка kupuvam tejon металотърсач маск nexus TEKNETICS Fisher miladinka mask Coil deus lorenz

Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторСъобщение
vanko853
Легионер
Легионер
vanko853

TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyСря Мар 05, 2014 12:45 pm

Колеги звъннете на някои от ликовете дето пуснах.
Единия беше писал че продава стиковете по отделно.
Върнете се в началото Go down
mironimo
Легионер
Легионер
mironimo

ПисанеЗаглавие: mironimo   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyСря Мар 05, 2014 1:00 pm

Колеги колко е дълъг стика на максимално разпънато състояние Question
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyЧет Мар 06, 2014 12:43 pm

maslinata написа:
Симпличио не ми давай акъл палячо и не осирай всички теми машината е много добра за тези пари.Ти си голям професор не си барал детектор ама много знаеш,този полуидиот нямали кой да го махне от форума. :mdr6: 

Колега,в случая имаме блестящ и неоспорим пример на похабена интелигентност. И на превръщането на носителя и в шут на форума...Кому е нужно това?

Хаосът е или временен,или гибелен!
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata

ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyЧет Мар 06, 2014 8:59 pm

Колега каквото повикало такова се обадело
Симпличио
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyПет Мар 07, 2014 3:57 am

Колеги, хайде стига изхвърляния, дайте да видим какви находки имате с тия детски пищялки, поне някакви капачки намерихте ли? Smile
astervil
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyПет Мар 07, 2014 7:29 am

Симпличио написа:
Колеги, хайде стига изхвърляния, дайте да видим какви находки имате с тия детски пищялки, поне някакви капачки намерихте ли? Smile
"Колегата без металдетектор" Симпълмен за около месец е натрупал стаж и точки колкото други за ...години.Заслужава безплатен металдетектор по избор от сайта. Very Happy Направо е за завиждане,а сега и ...."дайте да видим какви находки имате"! внимание 
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata

ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyПет Мар 07, 2014 9:03 am

Симпличио,защо ми се струва ,че си Печката с друг ник.НИе поне имаме детектори ,ти с какво работиш защо не си скъсаш две лозови пръчки и да се правиш на багетист голд 
Симпличио
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyПет Мар 07, 2014 10:08 am

Колега, няма как Печката и аз да сме едно и също лице, понеже отдалеч си личи, че той е професионалист с дълъг стаж зад гърба си, а аз съм един виртуален лаладжия, който е приготвил 2 бона и още не може да се реши каква машина да си купи.
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata

ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyПет Мар 07, 2014 10:22 am

възможно е не съм сигурен,а ти с тези два бона май една година ще избираш машина,май имаш друг филм тука ама ти си знаеш
Симпличио
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyПет Мар 07, 2014 10:31 am

maslinata написа:
възможно е не съм сигурен,а ти с тези два бона май една година ще избираш машина,май имаш друг филм тука ама ти си знаеш

Колега, какъв филм може да имам? Ако намекваш, че съм от Тайните служби, дали тогава щях така да се набивам на очи?
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata

ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyПет Мар 07, 2014 11:01 am

Знам ли та , искаш да гледаш находки дразниш се с всички,симплич находките бяха преди 10-15 години поне така знам от старите. Сега всичк е релакс и чист въдух скара 
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA

ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyПет Мар 07, 2014 2:49 pm

Симпличио написа:
Колега, няма как Печката и аз да сме едно и също лице, понеже отдалеч си личи, че той е професионалист с дълъг стаж зад гърба си, а аз съм един виртуален лаладжия, който е приготвил 2 бона и още не може да се реши каква машина да си купи.

Колега,Симпличио,един дружески съвет-вместо да се буташ от тема в тема и да раздаваш разни "мнения и съвети" по всичко,вземи си избери някакъв металдетектор-купувай,действувай и не умувай.Че както е тръгнало я инфлацията ще ти изяде двете хилки,я няма да е останало вече нищо цветно в земята докато се наумуваш. Нищо лично,друже!!!
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO   TEKNETICS - Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO - Page 9 EmptyПет Мар 07, 2014 3:11 pm

KASPAR-AN-BVLGA написа:

Колега,Симпличио,един дружески съвет-вместо да се буташ от тема в тема и да раздаваш разни "мнения и съвети" по всичко,вземи си избери някакъв металдетектор-купувай,действувай и не умувай.Че както е тръгнало я инфлацията ще ти изяде двете хилки,я няма да е останало вече нищо цветно в земята докато се наумуваш. Нищо лично,друже!!!

Колега,всичко нормално е извън целите (ако има такива)на това "момче".

Хаосът е или временен,или гибелен!

Teknetics новите модели Eurotek и Eurotek PRO
Върнете се в началото 
Страница 9 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Teknetics Металдетектори-
Идете на: