Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Minelab Excalibur II
Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Окт 19, 2020 6:28 pm by deultum
https://www.olx.bg/ad/minelab-excalibur-2-metalotarsach-CID632-ID8kmXv.html

Comments: 0
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за …

Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: …

Comments: 2
Keywords
lorenz врътка нишани kupuvam nexus грунда Spectrum Coil mask Fisher нишан wave white VANQUISH TEKNETICS miladinka deus пират Simplex GOLD Майнлаб маск голден металотърсач tesoro prodavam

Приемник-предавател(кантар)

Go down 
+30
бобо
Балкански
stater
kronos555
zoro_1977
pechkata
Radislav
RelicHuntingVT
Podlecii.avg
laki
sashometila
Petronii
mdetectors.bg
кирката
van_helsing
adminn
borislav123
ivanasen
Ancient Hunter
jagler
Ne6o
топи
petrov71
ThE_DeViL
cska
chiko
ivangrozni
N@SKO
comander
Трибал-М
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул

Приемник-предавател(кантар) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 8:06 pm

аз незнам има ли живи кантарджииии вече  bounce  кой да ти пише коментари бе брато?  Razz 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 8:08 pm

van_helsing написа:
аз незнам има ли живи кантарджииии вече  bounce  кой да ти пише коментари бе брато?  Razz 

Живите неосведомени и незнаещи със сигурност са повече,брато.

Хаосът е или временен,или гибелен!
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 8:44 pm

Трибал-М написа:
van_helsing написа:

За сега лакеите не са много.

adminn
Admin
Admin
adminn

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 8:53 pm

Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
van_helsing написа:

За сега лакеите не са много.

Дай ми линк в youtube и аз ще го оправя да се вижда.
Успоредно с това кажи цената и с или без ДДС.
Това са контретни и полезни неща.

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
adminn
Admin
Admin
adminn

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 8:54 pm

van_helsing написа:

Това беше малко грубо!
Моля за толеранс и уважение!

кирката
Консул
Консул
кирката

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 9:15 pm

трибале аз да ти кажа истината,  явно колегите не искат да те обидят Crying or Very sad тоя кантар е ПЪЛЕН БОКЛУК :mdr97: 

Око да види,ръка да пипне. scratch
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 9:19 pm

кирката написа:
трибале аз да ти кажа истината,  явно колегите не искат да те обидят Crying or Very sad тоя кантар е ПЪЛЕН БОКЛУК :mdr97: 
    Cool Cool
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 9:23 pm

кирката написа:

Само веднъж съм виждал тоя кантар, на въпросния клип. Тогава нещата бяха объркани и неразбрах дали работи, но съм чул само добри думи за него.
Някой път така става, особенно когато е на чужд терен.
Трибала, не е сериен продавач и затова ще е доста малко вероятно, някой да влезе да пише, а и като знам как у нас се пише добре за нещо е почти незъзможно.
Само чест и почитание на Трибала!!!
В новия брой на списание www.IMPERIO.BG може да напише нещо за кантарите, ако иска разбира се!

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
кирката
Консул
Консул
кирката

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 9:31 pm

бил съм там  Very Happy Very Happy ХММ после да не съжаляваш за списанието Very Happy 

Око да види,ръка да пипне. scratch
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 9:36 pm

adminn написа:
van_helsing написа:

Това беше малко грубо!

Той май не разбра контекста, за който ставаше на въпрос, колегата Трибал като казваше , че вече го няма, имаше в предвид клипа от новите тестове на подлеции, който изтриха заедно с цялата тема. Затова , когато се дават прибързани кометнари, риска де се изложи човек е доста голям.
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 9:38 pm

кирката написа:

Колега, ти кога работи с този уред, та така категорично го заклеймаваш ?
Да не би работата ти с блистула да ти замъглява виждането и всички други апарати ти се гледат , като боклуци  Shocked 
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 9:40 pm

Абе не знам колко му е боклук кантара, и не искам все още да заемам страна за вашите заяждания, но това което видях на клипа с 6-те тухли, си е доста добро постижение.После даже каза 8, но не видях клип, но и тия 6 как си ги проби, си е постижение.Още не исках да се изказвам, но мисля че е напът да се затрие доста перспективна тема.И това дали е кантар, или нещо друго,( освен да ми е достъпно като цена) , не ме е еня, важното е целта-все по-надолу.

Имаме си земя, имаме си вода, и си правиме кал !
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 9:44 pm

adminn написа:
van_helsing написа:

Това беше малко грубо!

А не е ли грубо да съживяваш клипове, за които ти е ясно че са издънка, а се правиш, че ни си видял другия клип, който си изтрил.

стена 
laki
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: по темата   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 9:47 pm

Вярно....имаше една интересна тема за дьлбочинна техника.Кьде изчезна?
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 9:55 pm

sashometila написа:
Абе не знам колко му е боклук кантара, и не искам все още да заемам страна за вашите заяждания, но това което видях на клипа с 6-те тухли, си е доста добро постижение.После даже каза 8, но не видях клип, но и тия 6 как си ги проби, си е постижение.Още не исках да се изказвам, но мисля че е напът да се затрие доста перспективна тема.И това дали е кантар, или нещо друго,( освен да ми е достъпно като цена) , не ме е еня, важното е целта-все по-надолу.

Прав си колега, и аз не разбирам, какво толкова се впрягат някой хора. Кантарите са уреди, които са част от всички други, като балансни, импулсни, бфо и т.н.
Аз също не съм работил с такова чудо и затова не давам категорични заключения, но колкото и другите апарати имат дял при ползване, защо и от тези да не се възползват , на мен винаги ми е било интересно какво могат и според показаните клипове имат място за търсачите. Също както при тебе, за мен е много важно и да са достъпни, като цена .

Cool 
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 10:08 pm

www.mdetectors.com написа:

Само веднъж съм виждал тоя кантар, на въпросния клип. Тогава нещата бяха объркани и неразбрах дали работи, но съм чул само добри думи за него.
Трибала, не е сериен продавач и затова ще е доста малко вероятно, някой да влезе да пише, а и като знам как у нас се пише добре за нещо е почти незъзможно.
В новия брой на списание www.IMPERIO.BG може да напише нещо за кантарите, ако иска разбира се!

Благодаря за вниманието,колега!
Чест и почитание и от мен: Истината,мъжеството да я кажеш и отстояваш са едни от най-ценните богатства в живота ни!
Благодаря и на всички колеги,които споделиха и споделят тези ценности!
...Клипът от събора в Кърджали винаги съм наричал злополучен,защото наистина е такъв.
Поздрави!

sashometila
Легионер
Легионер
sashometila

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 10:12 pm

Най се дразня някой като каже няма това, няма онова, всичко било изкопано.Последно копах на 90 санта керамика на табан в двора на един колега, та да видиш как си излизат и коцета, и фолиси, че и тук таме солидче.А кантара от последните клипове можеше да ми спести 4 дни работа, докато намеря стаите и зидовете.Та за това, ако оставят Трибал да докаже че техниката работи, ще е от полза за всички, пък после който как сам си предцени.

Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 10:13 pm

www.mdetectors.com написа:
кирката написа:

Нещо което може да направите, е да направите един раздел, както за други техники, без да се разводнява и да се пускат само клипове и коментари в темата по същество. Колегата явно сам не може да направи това, поради безконечния спам и дребни заяждания. Трябва да признаем, че всички сме чували за мачоци-кантари , но темата витае само като легенди и малко са виждали как се работи с тях, поради малкият им брой. Не е лошо хора които са запознати да изнесат в подобен раздел малко история, параметри и данни за възможности и най вече видеоматериали, мисля, че на много хора ще е интересно и ще запълни познанията им.

scratch 
adminn
Admin
Admin
adminn

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 10:14 pm

Petronii написа:
adminn написа:
van_helsing написа:

Това беше малко грубо!

А не е ли грубо да съживяваш клипове, за които ти е ясно че са издънка, а се правиш, че ни си видял другия клип, който си изтрил.

стена 

Аз нищо не съм трил, този форум има 3-ма администратори и затова незнам, за кое иде реч.
Нищо не е трито.

Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 10:21 pm

adminn написа:
Petronii написа:
adminn написа:
van_helsing написа:

Това беше малко грубо!

стена 

Аз нищо не съм трил, този форум има 3-ма администратори и затова незнам, за кое иде реч.
Нищо не е трито.

Е може и друг да е , наистина някой хора доста преминаха границата на добрия тон и донякъде е правилно, но пък цяла тема е в повече.
А сега кажи честно, не гледа ли видеото на Подлециий, който беше правил тестове на този уред и доколкото разбирам е впечатлен, но това само той може да си каже.
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyПон Апр 28, 2014 10:35 pm

.[/quote]

Е може и друг да е , наистина някой хора доста преминаха границата на добрия тон и донякъде е правилно, но пък цяла тема е в повече.
А сега кажи честно, не гледа ли видеото на Подлециий, който беше правил тестове на този уред и доколкото разбирам е впечатлен, но това само той може да си каже. [/quote]

Това видео доста хора го видяхме, и за това е цялата дандания.Кофти е, че точно след като човека да си докаже машината, му изтриха темата.Поне за мен, а както видях и от коментарите, и за други хора щеше да е интересно.

comander
Цезар
Цезар
comander

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyВто Апр 29, 2014 12:29 am

sashometila написа:
Най се дразня някой като каже няма това, няма онова, всичко било изкопано.Последно копах на 90 санта керамика на табан в двора на един колега, та да видиш как си излизат и коцета, и фолиси, че и тук таме солидче.А кантара от последните клипове можеше да ми спести 4 дни работа, докато намеря стаите и зидовете.Та за това, ако оставят Трибал да докаже че техниката работи, ще е от полза за всички, пък после който как сам си предцени.
добре 4е си се закопал, а не си минал с кантар от горе щеше с празни дисаги да се върнеш.Когато се направи грунд баланс бърху тухли ще свирне първия камък след тухлите.Защото на4на на грундиране е такъв и няма как да е друг. ako на клипа имаше три павета след тухлите голяма беселба щеше да има, ама колегата подлеци няма опит с такъв вид техника и незнае какво да изисква от майстора-продава4а.
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyВто Апр 29, 2014 7:49 am

Мисля,че след като ги няма новите три клипа,стария клип също трябва да заеме мястото си,а то е в историята.
Това,което казва заядливия специалист не е точно така!

chiko
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyВто Апр 29, 2014 8:55 am

Трибал-М написа:
Мисля,че след като ги няма новите три клипа,стария клип също трябва да заеме мястото си,а то е в историята.
Колега ,няма как да знаеш какво те очаква под земята че да го компенсираш.Компенсираш едно примерно и след него те очакво друго некомпенсирано и свирва.comander правилно го каза.
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)   Приемник-предавател(кантар) - Page 5 EmptyВто Апр 29, 2014 9:09 am

chiko написа:
Трибал-М написа:
Колега ,няма как да знаеш какво те очаква под земята че да го компенсираш.Компенсираш едно примерно  и след него те очакво друго некомпенсирано и свирва.comander правилно го каза.

За да каже точно това,трябва да е сигурен,че трите павета са по-силни от тухлите.
Не оспорвам казаното от теб.
Бангията може да работи в режим на по-дълбока компенсация върху трудни терени,с цената на малко понижена чувствителност за по-леките участъци.Ако компенсираш една стена няма да пропуснеш някоя "шпакла",забравена в нея...,но за това вече е говорено!

Приемник-предавател(кантар)
Върнете се в началото 
Страница 5 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: