Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta Fisher Майнлаб mask nexus kupuvam lorenz miladinka Spectrum deus грунда VANQUISH врътка голден GOLD Coil tesoro Minelab TEKNETICS prodavam маск нишани Simplex wave 5000 пират
 

 Търсене на плажа в Гърция

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Anubis_
Новобранец
Новобранец




Търсене на плажа в Гърция Empty
ПисанеЗаглавие: Търсене на плажа в Гърция   Търсене на плажа в Гърция EmptyВто Фев 19, 2013 6:20 pm

Някой да знае как тоят нещата с търсенето на плажа в Гърция, т.к. лятото като ходя да море да знам дали да си взема машината?
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търсене на плажа в Гърция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на плажа в Гърция   Търсене на плажа в Гърция EmptyВто Фев 19, 2013 6:33 pm

Anubis_ написа:
Някой да знае как тоят нещата с търсенето на плажа в Гърция, т.к. лятото като ходя да море да знам дали да си взема машината?

Питай колегата Tepes, той смятам че е в Гърция и трябва да е запознат със законите там.
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



Търсене на плажа в Гърция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на плажа в Гърция   Търсене на плажа в Гърция EmptyВто Фев 19, 2013 6:38 pm

хм на мен също ми е интересно до колкото знам на друго място е забранено но за плажа не съм сигурен
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Търсене на плажа в Гърция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на плажа в Гърция   Търсене на плажа в Гърция EmptyВто Фев 19, 2013 6:43 pm

kaponcheto написа:
хм на мен също ми е интересно до колкото знам на друго място е забранено но за плажа не съм сигурен

А как ми се ще ей така на майтап да запаля аудито и леко-леко та в Гърция на търсачески туризъм...Господ не осъжда мечтите !
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Търсене на плажа в Гърция Empty
ПисанеЗаглавие: п   Търсене на плажа в Гърция EmptyВто Фев 19, 2013 7:07 pm

По закона в момента в Гърция може да търсите по плажа,но преди това трябва да изкарате разрешително от властите.На практика това може да се случи трудно,а ако те хванат без разрешително законите им са супер бързо прилагани.
Върнете се в началото Go down
Anubis_
Новобранец
Новобранец




Търсене на плажа в Гърция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на плажа в Гърция   Търсене на плажа в Гърция EmptyВто Фев 19, 2013 11:01 pm

Ясно, значи ще се ходи без машина
Върнете се в началото Go down
ianmaklaud
Новобранец
Новобранец
ianmaklaud



Търсене на плажа в Гърция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на плажа в Гърция   Търсене на плажа в Гърция EmptyЧет Апр 18, 2013 11:40 am

не е разрешено да се търси с детектор
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Търсене на плажа в Гърция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на плажа в Гърция   Търсене на плажа в Гърция EmptyЧет Апр 18, 2013 2:43 pm

ianmaklaud написа:
не е разрешено да се търси с детектор

...А в държавите с антични цивилизации,предхождащи Елинската, може ли да се търси на плажа?И,въобще,как стой там въпроса с металотърсачеството?...Те поне са през едно море и кусур дистанция,далеч от Балканите.
Върнете се в началото Go down
 
Търсене на плажа в Гърция
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Търсене по плажа с металотърсач ORX
» Търсене на плажа с 2 пинтпойнтера едновременно
» Закони в Гърция

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: