Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда nokta 5000 Coil нишани Fisher TEKNETICS wave deus GOLD Майнлаб kupuvam tesoro пират голден врътка prodavam маск mask Simplex nexus lorenz VANQUISH Spectrum miladinka Minelab
 

 golden mask 3

Go down 
+12
Баир-Будала
rahan
charon
Gandalf
kaponcheto
Mladencho
N@SKO
ivanasen
jordan_nenov
the_lefty
manchi_81
pe6ternqka
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
pe6ternqka
Новобранец
Новобранец
pe6ternqka



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: golden mask 3   golden mask 3 EmptyСря Фев 20, 2013 5:47 pm

koлеги даите некво мнение за голден маск 3 добар става ли
Върнете се в началото Go down
manchi_81
Легионер
Легионер




golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyСря Фев 20, 2013 5:57 pm

Колега аз имам Маска 2 и сам много доволен 3-та е по добра на орудено и е с автоматичен грунд ....като му свикнеш няма равен
Върнете се в началото Go down
the_lefty
Новобранец
Новобранец
the_lefty



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyЧет Фев 21, 2013 9:47 pm

Колега и аз имам Golden mask 2,и съм супер доволен.Преди работих за малко с Garett Ace 250 с най-голята пита,гола вода сравнение с маската.
В моя район 99% търсачите работят с детекторите на г-н Владо Лилов и са много доволни,а и чувам много добри отзива за него щото е много точен човек.
Върнете се в началото Go down
manchi_81
Легионер
Легионер




golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyПет Фев 22, 2013 11:17 am

Да така е особено за района на Тетевен от където съм и аз Маската няма равна
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyПет Фев 22, 2013 9:43 pm

manchi_81 написа:
Да така е особено за района на Тетевен от където съм и аз Маската няма равна

А с какви други машини сте сравнявали маската във вашия район?
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyПет Фев 22, 2013 10:14 pm

manchi_81 написа:
Да така е особено за района на Тетевен от където съм и аз Маската няма равна
По -полека ,колега! Маската нямала равна на себе си!???????????? Very Happy Very Happy Very Happy . Нещо не се ли изхвърляш малко , като риба на сухо. То бива , бива , ама такива простотии ми писна да слушам моят фишер 5 с ултимейта , ще я бие маската 3 , където и да е. Най-малкото , че има два вида дискриминация дисплей и звукова.

p.s. Моля админите да не ми трият поста!

Маската е един от най-добрите БГ апарати , но до там. Неможе да се мери със западните със сонда ултимейт ня detech. , говоря за среден и по-висок клас Very Happy
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyПет Фев 22, 2013 10:19 pm

ivanasen написа:
manchi_81 написа:
Да така е особено за района на Тетевен от където съм и аз Маската няма равна
По -полека ,колега! Маската нямала равна на себе си!???????????? Very Happy Very Happy Very Happy . Нещо не се ли изхвърляш малко , като риба на сухо. То бива , бива , ама такива простотии ми писна да слушам моят фишер 5 с ултимейта , ще я бие маската 3 , където и да е. Най-малкото , че има два вида дискриминация дисплей и звукова.

p.s. Моля админите да не ми трият поста!

Маската е един от най-добрите БГ апарати , но до там. Неможе да се мери със западните със сонда ултимейт ня detech. , говоря за среден и по-висок клас Very Happy

Добре че има заблудени хора като теб че да има какво да се вади след вас Very Happy
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyПет Фев 22, 2013 10:49 pm

N@SKO написа:
ivanasen написа:
manchi_81 написа:
Да така е особено за района на Тетевен от където съм и аз Маската няма равна
По -полека ,колега! Маската нямала равна на себе си!???????????? Very Happy Very Happy Very Happy . Нещо не се ли изхвърляш малко , като риба на сухо. То бива , бива , ама такива простотии ми писна да слушам моят фишер 5 с ултимейта , ще я бие маската 3 , където и да е. Най-малкото , че има два вида дискриминация дисплей и звукова.

p.s. Моля админите да не ми трият поста!

Маската е един от най-добрите БГ апарати , но до там. Неможе да се мери със западните със сонда ултимейт ня detech. , говоря за среден и по-висок клас Very Happy

Добре че има заблудени хора като теб че да има какво да се вади след вас Very Happy
.

Дано винаги минаваш след мен , Колега , защото доста , колеги неискат да ходят с мен на детектинг , защото след мен не оставало нищо. Казват ми синя китка , ако знаеш какво е ? Very Happy

Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyПет Фев 22, 2013 11:23 pm

Маската наистина е добра,имам наблюдения,но специално на мен на ВЦО по ми харесва как бачка и мисля,че в този режим е по-добра..
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyПет Фев 22, 2013 11:43 pm

Mladencho написа:
Маската наистина е добра,имам наблюдения,но специално на мен на ВЦО по ми харесва как бачка и мисля,че в този режим е по-добра..

Да добра е ! Но мислиш ли , че е по-добра от МД - западни среден крас и по висок клас!? Very Happy
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:59 am

не се ли усещате ,че ставате смешни с подобни постове в всяка тема едни и същи хора спорят за едно и също нещо
безмислено е
Върнете се в началото Go down
manchi_81
Легионер
Легионер




golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 11:55 am

Колега ти като си такъв майстор и този измислен Фишер вади всичко ,защо не се нави на предложението на Владо за тест та да ти затвори устата
Върнете се в началото Go down
manchi_81
Легионер
Легионер




golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:03 pm

Фишер ф 5 и с Гарет Ац 350 Пират ...Маската 2 е много по стабилна и дълбока ...става въпрос за неродено
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:04 pm

manchi_81 написа:
Колега ти като си такъв майстор и този измислен Фишер вади всичко ,защо не се нави на предложението на Владо за тест та да ти затвори устата

Измисления Фишер е продукт на фирмата пуснала първия металдетектор в света. Поработете с няколко модела апарати и тогава давайте мнения!
Върнете се в началото Go down
manchi_81
Легионер
Легионер




golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:08 pm

Колега става въпрос за модела Ф5
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 3:08 pm





Аз най малко разбирам ама има една серия на филма "От место престъплението" на която търсеха улики(гилзи), с МД-ри "Фишер" ! Няма кво повече да кажа!!! "ivanasen" , защо не направиш един клип с маските които ти са под ръка, до колкото си спомням каза че имаш двама познати единия с ГМ1, а другия с ГМ3! Smile
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 10:43 pm

ivanasen написа:
Mladencho написа:
Маската наистина е добра,имам наблюдения,но специално на мен на ВЦО по ми харесва как бачка и мисля,че в този режим е по-добра..

Да добра е ! Но мислиш ли , че е по-добра от МД - западни среден крас и по висок клас!? Very Happy

Ами мисля,че със среден клас машини(западни) ще са на един кантар,но за по видок клас не мисля така..
а съмщо мисля,че на маската цената малко е завишена,вярно много е качественно направена с качественни компоненти,но е скъпичка.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 11:14 pm

Gandalf написа:




Аз най малко разбирам ама има една серия на филма "От место престъплението" на която търсеха улики(гилзи), с МД-ри "Фишер" ! Няма кво повече да кажа!!! "ivanasen" , защо не направиш един клип с маските които ти са под ръка, до колкото си спомням каза че имаш двама познати единия с ГМ1, а другия с ГМ3! Smile

Колега с Владо Лилов съм приключил! Важното , че аз сам се убедих в предимството на моя детектор спрямо по-горе упоменатата марка. . Днес излизах да търкам и ми гот сега , щото на пребити обекти аз издумках 10 бройки "копчета"! Very Happy


Последната промяна е направена от ivanasen на Нед Фев 24, 2013 12:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyСъб Фев 23, 2013 11:32 pm

manchi_81 написа:
Колега ти като си такъв майстор и този измислен Фишер вади всичко ,защо не се нави на предложението на Владо за тест та да ти затвори устата

Доста отдавна не си влизал във форума ! Прочети някои неща които се писаха след това и тогава говори каквото искаш. Аз не съм се бил навил? Question Shocked

Просто темата голдън маска е приключила за мен! Трябва да има и такива хора , които да си я купуват. Защо всички трябва да сме еднакви!
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyНед Фев 24, 2013 7:51 pm

Маските са си хубави машинки особено 3-ката! Не знам, защо нападате човека, има някаква злоба във Вас, че се развивали незнам....


Последната промяна е направена от charon на Нед Фев 24, 2013 7:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyНед Фев 24, 2013 7:57 pm

charon написа:
Маските са си хубави машинки особено 30-ката! Не знам, защо нападате човека, има някаква злоба във Вас, че се развивали незнам....

За 30-ката незнам, за нея нищо немога да кажа. Но за досегашните модели - посредствени.
Късмет.
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyНед Фев 24, 2013 7:59 pm

Малка грешка в бързината, както и да е....
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyПон Фев 25, 2013 11:09 am

Лично моето мнение е, че Голдън Маск 3 е една много качествена машина в своя ценови клас. С двутоналната звукова дискриминация при леки и средни почви резултатите са отлични, а с автомата на орудено и замърсено се представя задоволително добре. Настройва се лесно, изработена е от качествени материали и има перфектно гаранционно и извънгаранционно обслужване. Какво му трябва повече на човек - единствено повечко късмет! Smile Поздрави!
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyПон Фев 25, 2013 12:07 pm

pe6ternqka написа:
koлеги даите некво мнение за голден маск 3 добар става ли

Да,добър е.Един от най-добрите Бг уреди.Качествено изработен.
И 5 год.гаранция на електрониката.Такъв дълъг период на гаранция никъде няма да видиш.Не само в производството на металдетектори.
Ако обаче си начинаещ,ще ти е труден за работа в началото,защото има доста копчета.Ама с желание се постига всичко.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



golden mask 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   golden mask 3 EmptyПон Фев 25, 2013 12:11 pm

Гледам,че имаш Пират.Те също са добри.Само,че производителя трябва да се потруди още за здравината на уреда.
Върнете се в началото Go down
 
golden mask 3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Продавам Golden Mask 2
» Golden Mask 4W Pro
» Golden Mask

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: