Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ПРОМО 2019

ПРОМО ЦЕНИ НА ПЪЛЕН КОМПЛЕКТ НА КРЕДИТ

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 499 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
металотърсач пират golden tejon голден minelab miladinka deus wave маск TEKNETICS Spectrum продавам tesoro Майнлаб Coil nexus нишани mask lorenz Fisher prodavam kupuvam врътка грунда GOLD
Share | 

golden mask 3

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
pe6ternqka
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: golden mask 3   Сря Фев 20, 2013 5:47 pm

koлеги даите некво мнение за голден маск 3 добар става ли
Върнете се в началото Go down
manchi_81
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Сря Фев 20, 2013 5:57 pm

Колега аз имам Маска 2 и сам много доволен 3-та е по добра на орудено и е с автоматичен грунд ....като му свикнеш няма равен
the_lefty
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Чет Фев 21, 2013 9:47 pm

Колега и аз имам Golden mask 2,и съм супер доволен.Преди работих за малко с Garett Ace 250 с най-голята пита,гола вода сравнение с маската.
В моя район 99% търсачите работят с детекторите на г-н Владо Лилов и са много доволни,а и чувам много добри отзива за него щото е много точен човек.
manchi_81
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Пет Фев 22, 2013 11:17 am

Да така е особено за района на Тетевен от където съм и аз Маската няма равна
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Пет Фев 22, 2013 9:43 pm

manchi_81 написа:

А с какви други машини сте сравнявали маската във вашия район?

ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Пет Фев 22, 2013 10:14 pm

manchi_81 написа:
По -полека ,колега! Маската нямала равна на себе си!???????????? Very Happy Very Happy Very Happy . Нещо не се ли изхвърляш малко , като риба на сухо. То бива , бива , ама такива простотии ми писна да слушам моят фишер 5 с ултимейта , ще я бие маската 3 , където и да е. Най-малкото , че има два вида дискриминация дисплей и звукова.

p.s. Моля админите да не ми трият поста!

Маската е един от най-добрите БГ апарати , но до там. Неможе да се мери със западните със сонда ултимейт ня detech. , говоря за среден и по-висок клас Very Happy

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Пет Фев 22, 2013 10:19 pm

ivanasen написа:
manchi_81 написа:
По -полека ,колега! Маската нямала равна на себе си!???????????? Very Happy Very Happy Very Happy . Нещо не се ли изхвърляш малко , като риба на сухо. То бива , бива , ама такива простотии ми писна да слушам моят фишер 5 с ултимейта , ще я бие маската 3 , където и да е. Най-малкото , че има два вида дискриминация дисплей и звукова.

Маската е един от най-добрите БГ апарати , но до там. Неможе да се мери със западните със сонда ултимейт ня detech. , говоря за среден и по-висок клас Very Happy

Добре че има заблудени хора като теб че да има какво да се вади след вас Very Happy
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Пет Фев 22, 2013 10:49 pm

N@SKO написа:
ivanasen написа:
manchi_81 написа:

Добре че има заблудени хора като теб че да има какво да се вади след вас Very Happy
.

Дано винаги минаваш след мен , Колега , защото доста , колеги неискат да ходят с мен на детектинг , защото след мен не оставало нищо. Казват ми синя китка , ако знаеш какво е ? Very Happy

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Mladencho
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Пет Фев 22, 2013 11:23 pm

Маската наистина е добра,имам наблюдения,но специално на мен на ВЦО по ми харесва как бачка и мисля,че в този режим е по-добра..
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Пет Фев 22, 2013 11:43 pm

Mladencho написа:
Маската наистина е добра,имам наблюдения,но специално на мен на ВЦО по ми харесва как бачка и мисля,че в този режим е по-добра..

Да добра е ! Но мислиш ли , че е по-добра от МД - западни среден крас и по висок клас!? Very Happy

kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Съб Фев 23, 2013 12:59 am

не се ли усещате ,че ставате смешни с подобни постове в всяка тема едни и същи хора спорят за едно и също нещо
безмислено е
manchi_81
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Съб Фев 23, 2013 11:55 am

Колега ти като си такъв майстор и този измислен Фишер вади всичко ,защо не се нави на предложението на Владо за тест та да ти затвори устата
manchi_81
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Съб Фев 23, 2013 12:03 pm

Фишер ф 5 и с Гарет Ац 350 Пират ...Маската 2 е много по стабилна и дълбока ...става въпрос за неродено
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Съб Фев 23, 2013 12:04 pm

manchi_81 написа:
Колега ти като си такъв майстор и този измислен Фишер вади всичко ,защо не се нави на предложението на Владо за тест та да ти затвори устата

Измисления Фишер е продукт на фирмата пуснала първия металдетектор в света. Поработете с няколко модела апарати и тогава давайте мнения!

ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
manchi_81
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Съб Фев 23, 2013 12:08 pm

Колега става въпрос за модела Ф5
Gandalf
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Съб Фев 23, 2013 3:08 pm

Аз най малко разбирам ама има една серия на филма "От место престъплението" на която търсеха улики(гилзи), с МД-ри "Фишер" ! Няма кво повече да кажа!!! "ivanasen" , защо не направиш един клип с маските които ти са под ръка, до колкото си спомням каза че имаш двама познати единия с ГМ1, а другия с ГМ3! Smile
Mladencho
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Съб Фев 23, 2013 10:43 pm

ivanasen написа:
Mladencho написа:

Да добра е ! Но мислиш ли , че е по-добра от МД - западни среден крас и по висок клас!? Very Happy

Ами мисля,че със среден клас машини(западни) ще са на един кантар,но за по видок клас не мисля така..
а съмщо мисля,че на маската цената малко е завишена,вярно много е качественно направена с качественни компоненти,но е скъпичка.
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Съб Фев 23, 2013 11:14 pm

Gandalf написа:

Аз най малко разбирам ама има една серия на филма "От место престъплението" на която търсеха улики(гилзи), с МД-ри "Фишер" ! Няма кво повече да кажа!!! "ivanasen" , защо не направиш един клип с маските които ти са под ръка, до колкото си спомням каза че имаш двама познати единия с ГМ1, а другия с ГМ3! Smile

Колега с Владо Лилов съм приключил! Важното , че аз сам се убедих в предимството на моя детектор спрямо по-горе упоменатата марка. . Днес излизах да търкам и ми гот сега , щото на пребити обекти аз издумках 10 бройки "копчета"! Very Happy

Последната промяна е направена от ivanasen на Нед Фев 24, 2013 12:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Съб Фев 23, 2013 11:32 pm

manchi_81 написа:

Доста отдавна не си влизал във форума ! Прочети някои неща които се писаха след това и тогава говори каквото искаш. Аз не съм се бил навил? Question Shocked

Просто темата голдън маска е приключила за мен! Трябва да има и такива хора , които да си я купуват. Защо всички трябва да сме еднакви!

charon
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Нед Фев 24, 2013 7:51 pm

Маските са си хубави машинки особено 3-ката! Не знам, защо нападате човека, има някаква злоба във Вас, че се развивали незнам....

Viver est militare!

Последната промяна е направена от charon на Нед Фев 24, 2013 7:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
rahan
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Нед Фев 24, 2013 7:57 pm

charon написа:
Маските са си хубави машинки особено 30-ката! Не знам, защо нападате човека, има някаква злоба във Вас, че се развивали незнам....

За 30-ката незнам, за нея нищо немога да кажа. Но за досегашните модели - посредствени.
Късмет.

Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
charon
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Нед Фев 24, 2013 7:59 pm

Малка грешка в бързината, както и да е....
Баир-Будала
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Пон Фев 25, 2013 11:09 am

Лично моето мнение е, че Голдън Маск 3 е една много качествена машина в своя ценови клас. С двутоналната звукова дискриминация при леки и средни почви резултатите са отлични, а с автомата на орудено и замърсено се представя задоволително добре. Настройва се лесно, изработена е от качествени материали и има перфектно гаранционно и извънгаранционно обслужване. Какво му трябва повече на човек - единствено повечко късмет! Smile Поздрави!
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Пон Фев 25, 2013 12:07 pm

pe6ternqka написа:
koлеги даите некво мнение за голден маск 3 добар става ли

Да,добър е.Един от най-добрите Бг уреди.Качествено изработен.
И 5 год.гаранция на електрониката.Такъв дълъг период на гаранция никъде няма да видиш.Не само в производството на металдетектори.
Ако обаче си начинаещ,ще ти е труден за работа в началото,защото има доста копчета.Ама с желание се постига всичко.
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3   Пон Фев 25, 2013 12:11 pm

Гледам,че имаш Пират.Те също са добри.Само,че производителя трябва да се потруди още за здравината на уреда.

golden mask 3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Golden Mask Deep Hunter Pro
» Металотърсач Golden Mask 5+ е готов
» Продавам 2 антени за Голден маск
» minelab e trak vs golden mask 3 +

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: