Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta пират Coil tesoro маск VANQUISH miladinka нишани kupuvam TEKNETICS Minelab mask Майнлаб wave врътка голден GOLD грунда Fisher deus lorenz prodavam nexus Spectrum 5000 Simplex
 

 Карта ли е това?

Go down 
+13
astervil
TyT
stan960
Ceco_
solidi
pirat1944
Трибал-М
hubavito
Баир-Будала
eli4kato
igi80
топи
Sokol
17 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Sokol
Новобранец
Новобранец




 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Фев 28, 2013 11:05 am

Някой може ли да ме насочи или да разчете тези знаци? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sokol
Новобранец
Новобранец




 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Фев 28, 2013 11:20 am

[quote="Sokol"]Някой може ли да ме насочи или да разчете тези знаци? Very Happy [/quote

 - Карта ли е това? 231362260513
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Фев 28, 2013 12:02 pm

не Shocked
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyПет Мар 01, 2013 3:49 pm

Дори и Професора - бате Божков (Б.Д.), няма да може да ти ги разчете! извинявай


"След буря, винаги изгрява слънце"
Върнете се в началото Go down
eli4kato
Новобранец
Новобранец




 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Май 16, 2013 11:26 am

На около имало ли е стара църква или нещо подобно? Потърси знаци на на 3 различни места.Ако няма нищо по-различно на около ,тогава обиколи камъка с PI апарат.Клето е това означава че е дълбоко.Успех.
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Май 16, 2013 11:46 am

Църковни християнски знаци и символи. Може и нещо като домашен олтар да е било. Като гледам снимката, по-скоро е фрагмент от нещо по-гоямо цяло, което предполага и други теории. И стига с тези карти и сънища за казани, пълни със стотици килограми злато. Най-малкото е обида към интелекта на всеки един средностатистически психично здрав нормален човек...
Върнете се в началото Go down
eli4kato
Новобранец
Новобранец




 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Май 16, 2013 11:58 am

Колега,съгласна съм с теб,колегата да си провери за всеки случай,пък знае ли се? Той ще прецени на място,първо от долу за карта,после каквото му казах,ако няма нищо,значи е място за поклонение Very Happy
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Май 16, 2013 12:51 pm

На мен ми прилича на надгробна плоча.
Върнете се в началото Go down
eli4kato
Новобранец
Новобранец




 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Май 16, 2013 1:15 pm

Възможно е ,но колегата не е казал че има гроб,а ако има, не може да не го види,по скоро може да са няколко,но те се личат.Колегата да тълкува по метода на изключването.С 1 снимка без,описание и тн. толкоз.Казахме му какво да гледа,мисля че ще го разгадае какво е.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Май 16, 2013 8:52 pm

Едва ли е свързано с исляма.Няма техните религиозни символи.....


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
pirat1944
Легионер
Легионер
pirat1944



 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Май 16, 2013 9:32 pm

Трибал-М написа:
Едва ли е свързано с исляма.Няма техните религиозни символи.....
колегата варданов разбира от тези неща,лично на мен ми прилича от надгробен камък,успех колага,,а и този камък не е случаен там голд
Върнете се в началото Go down
solidi
Новобранец
Новобранец




 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Май 16, 2013 9:50 pm

прелича на надгробен кръст ако се намира близо до някое населено место може да се пита някои по възрастен човек,дали не знае някоя легенда за това место,може там да е имало стара църква
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Май 16, 2013 10:03 pm

Не знам майтапите ли се с колегата но това е надгробна плоча само че по стара.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Май 16, 2013 10:47 pm

-Имаш в предвид че като по стара има и дойзчуквани неща по нея в последствие та като нищо мое са окаже оброчна плоча и нищо повече така че що да не се провери по обстойно мястото......................... Smile
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyПет Май 17, 2013 6:51 pm

Не съм толкова компетентен за да кажа всичко ли е изчуквано едновременно или не но в стари гробища а и на места по полето където по една или друга причина са починали хора съм виждал подобни плочи.Иначе нищо не пречи мястото да се проучи от някой , който е запознат с карти и т.н..
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyПет Май 17, 2013 7:43 pm

-Ее,точно за кви карти да говорим -Влизал съм в стари турско-български горобища дето бъка от подобни плочи и сигнали изхвърлени при копането....................................
Върнете се в началото Go down
eli4kato
Новобранец
Новобранец




 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyПет Май 17, 2013 8:41 pm

Символите са християнски ,всеки един по отделно означава нещо.Олтар, стая за изповед,и тн,но има един знак който се е печатал на монетите,което си е загадка какво търси там?Ако колегата се появи да ни каже нещо за мястото,може и да разгадаем нещо.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyПет Май 17, 2013 11:31 pm

-Бе ти верваш ли си,то ми е ясно че са те шатнали и си с нов ник, ма кви са тия свободни съчинения -Олтара е некво изображение на обредна пита или обратното и т.н. не знам кви си дрън дрънканици......................................... scratch
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyПет Юли 19, 2013 8:19 am

Сокол тел за връзка иматели.
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyПет Юли 19, 2013 9:13 am

Стара християнска надгробна плоча.
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Авг 08, 2013 2:16 pm

Оброчен кръст така като гледам ранната епоха на византия.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Авг 08, 2013 2:18 pm

alireza написа:
Оброчен кръст така като гледам ранната епоха на византия.

Извън темата - Честито завръщане във форума alireza! Поздрави! Very Happy 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Авг 08, 2013 2:23 pm

Абе момче къде без Бай Алйка
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Авг 08, 2013 5:13 pm

alireza написа:
Абе момче къде без Бай Алйка
О , приятелю къде се изгуби Smile ?
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



 - Карта ли е това? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта ли е това?    - Карта ли е това? EmptyЧет Авг 08, 2013 11:50 pm

Ами по чужбина много забогатях и отворих хотел.То човел оокато стане чорбажия хваща гората.
Върнете се в началото Go down
 
Карта ли е това?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Карта
» големи съкровища с карта
» Иманярска карта от стара медна ламарина побърка родната мафия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: