Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Тестове на металотърсачи

НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 600 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Keywords
продавам lorenz miladinka tesoro голден Майнлаб pirate POWER врътка нишани nexus kupuvam GOLD металотърсач пират deus golden Spectrum грунда маск minelab mask wave Coil tejon prodavam
Share | 

здравеите имам нужда от малко помощ

Go down 
АвторСъобщение
albaneca
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: здравеите имам нужда от малко помощ   Нед Мар 03, 2013 1:59 pm

купих си гарет евро аце но на вси4ко свири копам но няма нищо а като намаля чуствителноста далбочината става 10 15 см...нов сам ако може кажете какво да направя ....предварително благодаря и касмет на всички
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   Нед Мар 03, 2013 6:20 pm

с каква антена си каква е почвата при вас грундираш ли го както трябва
albaneca
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   Нед Мар 03, 2013 6:26 pm

антената ми е оригиналната на апарата която е 22х28 и незнам как мога да разбера колко е грундирана ,забелязах 4е и на някои камани апарата свири и засега сам мн разо4ерован от апарата ..пак може и аз да не знам как се работи с него защото сам мн нов неодобно ми е дори да ви нарека колеги бира
pitonat
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   Нед Мар 03, 2013 6:28 pm

Апарата е с фиксиран грунд баланс.Ако е гаранционен го носи в сервиза.
albaneca
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   Нед Мар 03, 2013 6:31 pm

pitonat написа:
Апарата е с фиксиран грунд баланс.Ако е гаранционен го носи в сервиза.
да още е в гаранция значи не е нормално да свири на някои камани аз си мислех че ако намаля чуствителноста ще се оправи :animaux15:
albaneca
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   Нед Мар 03, 2013 6:32 pm

понеже като бях на лов :Д бях го овличил на макс pirat
pitonat
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   Нед Мар 03, 2013 6:35 pm

Може да свири на "камъни".Намали чувствителноста,намотай стегнато кабела,стегни хубаво буксата и опитай пак.
albaneca
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   Нед Мар 03, 2013 6:53 pm

ще пробвам дано да е от това
hubavito
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   Нед Мар 03, 2013 10:40 pm

Възможни проблеми:
-gsm-a да ти е бил близо до сондата и да го смущава
-да си бил много близо до далекопровод, който да смущава апарата
-проблем с кабела на сондата
-проблем със самия детектор (това е лош вариант)

А иначе апаратчето е хубаво и след известно време ще се увериш че не си сгрешил, най добре отиди там кадето му е гаранцията да погледнат. Успех.
albaneca
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   Пон Мар 04, 2013 10:16 am

да си призная че и и 3те ми телефона бяха на не повече от 50 см дано е от това ,,,,,и забелязах че от време на време самия апарат издаваше звук сякаш телефона ти е близо до някакво радио и някои ти звани мерси
hubavito
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   Пон Мар 04, 2013 5:38 pm

gsm-ите смущават металдетекторите, ако апарата може да лови на 50 см, то 100 % е бил смущаван детектора, въпроса е до колко, но според мен пробвай без телефони и веднага ще разбереш. Успех.
albaneca
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   Пон Мар 04, 2013 6:22 pm

благодаря ви мн ще пробвам всичко което ми казахте дано се оправи
hubavito
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   Пон Мар 04, 2013 8:40 pm

Като разбереш от какво е било, може да напишеш за да знаят и другите колеги Smile
albaneca
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   Вто Мар 05, 2013 10:19 am

разбира се дано е от телефоните да се размина леко скара голд мерси
albaneca
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   Съб Мар 09, 2013 11:07 am

вчера го пробвах изпълних всички неща притегнах кабела с буксата махнах си телефоните на далеч намалих чуствителноста и уви даде по добри резултати от миналия път ...но пак нещо дразни питата дава сигнал един два пати после сигнала изчезва и така доста често но маи взех да различавам вече кои сигнал е чист и кои няма нищо
hubavito
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   Съб Мар 09, 2013 2:20 pm

Може да имаш проблем с кабела на сондата, но си мисля че там където търсиш е много замърсено и за това ти писука апарата или удряш сондата в земята. Но е добре че си постигнал по добри резултати, с практика ще свикнеш Smile

здравеите имам нужда от малко помощ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» здравеите имам нужда от малко помощ
» Малко помощ :)
» Гърне - малко помощ
» Малко помощ
» Малко помощ за тази монетка